Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Kredyt hipoteczny z porównywarką

Napisany przez Kasia73 , 28 marzec 2018 · 385 wyświetleń

Przeglądając internet można znaleźć wiele różnorodnych porównywarek finansowych umożliwiających szybko wyszukać bank oraz k r e d y t h i p o t e c z n y. Warto jest jednak się zastanowić krótko, czy warto jest z nich korzystać.

Zacznijmy od tego, że porównywarka nie wyszukuje najtańszych kredytów i ofert bankowych, a jedynie prezentuje listę banków, które mają taką ofertę.

Podobnie nie jest to również żaden kalkulator kredytowy, a co najwyżej symulator, który szacuje wysokość rat kredytowych. Dlatego również nie można porównywarki traktować jako rankingu kredytowego.

Znalezienie odpowiedniego kredytu mieszkaniowego nie jest wcale, aż takie proste, ponieważ ofert kredytowych banków jest całkiem dużo.

Owszem, możemy samodzielnie wyszukać i zapoznać się z ofertami banków, o ile mamy odpowiednio dużo czasu. Ale możemy również umówić się na spotkanie z doradcą finansowym. I to wydaje się najlepszą opcją.

Przede wszystkim to spotkanie ze specjalistą, który nie tylko zbada twoją zdolność kredytową, ale dopasuje do ciebie kredyt i jego wszystkie parametry. Z pewnością poinformujemy ciebie o wszystkich zaletach i wadach poszczególnych ofert oraz ułatwi negocjacje z bankami w sprawie kredytu. No i co najważniejsze, przeprowadzi ciebie przez wszystkie formalności, od początku do końca: od wyboru produktu, aż po podpisanie umowy kredytowej.

--------

[url="https://kredytdlamas.wordpress.com/"]Najkorzystniejszy Kredyt[/url] - blog finansowy