Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
BlogiZdjęcie

Kredyt hipoteczny z porównywarką

Napisany przez Kasia73 w finanse, 28 marzec 2018 - - - - - - · 131 wyświetleń

Przeglądając internet można znaleźć wiele różnorodnych porównywarek finansowych umożliwiających szybko wyszukać bank oraz k r e d y t h i p o t e c z n y. Warto jest jednak się zastanowić krótko, czy warto jest z nich korzystać.

Zacznijmy od tego, że porównywarka nie wyszukuje najtańszych kredytów i ofert bankowych, a jedynie prezentuje listę banków, które mają taką ofertę.

Podobnie nie jest to również żaden kalkulator kredytowy, a co najwyżej symulator, który szacuje wysokość rat kredytowych. Dlatego również nie można porównywarki traktować jako rankingu kredytowego.

Zapoznaj się z artykułem dotyczącym kredytów mieszkaniowych Kredyt Mieszkaniowy Na Co Zwrócić Uwagę zanim wybierzesz bank.

Znalezienie odpowiedniego kredytu mieszkaniowego nie jest wcale, aż takie proste, ponieważ ofert kredytowych banków jest całkiem dużo.

Owszem, możemy samodzielnie wyszukać i zapoznać się z ofertami banków, o ile mamy odpowiednio dużo czasu. Ale możemy również umówić się na spotkanie z doradcą finansowym. I to wydaje się najlepszą opcją.

Przede wszystkim to spotkanie ze specjalistą, który nie tylko zbada twoją zdolność kredytową, ale dopasuje do ciebie kredyt i jego wszystkie parametry. Z pewnością poinformujemy ciebie o wszystkich zaletach i wadach poszczególnych ofert oraz ułatwi negocjacje z bankami w sprawie kredytu. No i co najważniejsze, przeprowadzi ciebie przez wszystkie formalności, od początku do końca: od wyboru produktu, aż po podpisanie umowy kredytowej.

Zdjęcie

W poszukiwaniu dobrej pożyczki w Kielcach

Napisany przez Star Finance w Star Finance Blog, 05 maj 2017 - - - - - - · 1542 wyświetleń
pożyczki, kredyty kielce i 1 więcej...

W poszukiwaniu dobrej pożyczki w Kielcach

Pożyczki i kredyty gotówkowe są jednymi z najczęściej wybieranych form finansowania swoich potrzeb.
Zakup sprzętu AGD, remontu mieszkania, kupno samochodu czy sfinansowanie wakacji są najczęstszymi celami pożyczek.
Star Finance Kielce niewątpliwie ułatwiaja realizację wszystkich życiowych planów, zapewniając szybką gotówkę w bezpieczny sposób.
Oczywiście, każdy z nas, kto taką pożyczkę chciałby uzyskać, musi wiedzieć, że nie jest ona udzielana bezpłatnie.
Aby poznać wszelkie koszta i opłaty zapraszamy do nas.
W krótkim czasie, przeanalizujemy dziesiątki ofert pożyczkowych, wybierając tę najlepszą dla swojego klienta.
Możliwość negocjowania warunków umowy, a także miła i sympatyczna obsługa, na pewno okażą się jednymi z wielu argumentów,
dla których taką współpracę warto rozpocząć właśnie ze Star Finanace.Zdjęcie

Refinansowanie pożyczki pod zastaw nieruchomości

Napisany przez ckrlink7 w Pożyczka pod zastaw nieruchomości, 20 grudzień 2016 - - - - - - · 1479 wyświetleń
pod zastaw nieruchomości

Klienci, którzy już uzyskali pożyczkę prywatną pod nieruchomość od innych pożyczkodawców mają możliwość otrzymania refinansowania takiej pożyczki w momencie, gdy wystąpiła nieprzewidziana sytuacja uniemożliwiająca jej spłatę.
Refinansowanie pożyczki pod zastaw nieruchomości odbywa się analogicznie jak przy pierwszym dofinansowaniu – u notariusza.Pożyczka spłacana jest przez nowego pożyczkodawcę, a przedmiot zabezpieczenia w postaci mieszkania czyli działki zabezpiecza nowo-powstałą wierzytelność. Refinansowanie jest szansą na zmianę inwestora i wydłużenie okresu kredytowania. Klient po uzyskaniu refinansowania zyskuje dodatkowy czas na zdobycie środków finansowych na spłatę pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości (czyli pożyczki bez bik, bez szczegółowych zaświadczeń wymaganych w bankach).
Decyzja o refinansowaniu musi zostać podjęta przez klienta niezwłocznie, gdy klient ma przypuszczenie, że nie uda mu się spłacić dotychczasowego inwestora z powodu nieprzewidzianej sytuacji, czy nieprzewidzianego zdarzenia a chce uniknąć egzekucji lub drogi egzekucyjnej.
Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jaka stanowić ma refinansowanie prywatnej pożyczki innego inwestora lub banku przy kredycie hipotecznym udzielana jest osobom, których zadłużenie nie przekracza 40% wartości nieruchomości. W przypadku, gdy jest przekroczony próg 50% zadłużenia, alternatywą jest skup nieruchomości za gotówkę.
Sytuacja na rynku nieruchomości jest wciąż niestabilna, ceny mieszkań wciąż tanieją, stąd decyzja o refinansowaniu dotyczy nieruchomości, których zadłużenie nie przekracza 40% wartości. Prywatny inwestor chce w ten sposób zabezpieczyć pożyczone środki finansowe, a jednocześnie chce pomóc osobom ubiegającym się o refinansowanie.
Refinansowanie pożyczki prywatnej pod zabezpieczenie nieruchomości to wyjście naprzeciw osobom, w których życiu powstały sytuacje uniemożliwiające spłatę dotychczas zaciągniętych zobowiązań.

Zdjęcie

Jak poprawić swoją zdolność kredytową

Napisany przez Stawar w Stawar Blog, 07 wrzesień 2016 - - - - - - · 1720 wyświetleń

Wiele osób pyta mnie, co zrobić by poprawić swoją zdolność kredytową. Odpowiadam wtedy w jeden sposób: "Zarabiać więcej, wydawać mniej". Dzięki temu, banki z całą pewnością będą patrzyły na nas dużo bardziej przychylnym okiem. NIestety w Polsce ciężko jest o dodatkową pracę, lub o zmianę pracy, więc zarabiać więcej, wcale nie jest łatwo. Ale można poszukać oszczędności po stronie wydatków.
Jeżeli wiemy, że w najbliższej przyszłości będziemy składać wniosek o kredyt gotówkowy czy hipoteczny, zacznijmy zastanawiać się nad wydatkami. Sprawdźmy, może w naszym portfelu znajduje się karta kredytowa, z której nie korzystamy? Chociaż limit na niej nie jest wykorzystany, banki będą ją brały pod uwagę, przy obliczaniu zdolności kredytowej. Podobnie sprawa wygląda, jeżeli chodzi o debet na rachunku. Jeżeli z niego nie korzystamy, zamknijmy go, bo także wpływa on na naszą zdolność kredytową. Jeżeli już mamy jakieś kredyty, czy pożyczki, a do końca pozostało tylko kilka rat, może warto to zadłużenie spłacić przed czasem, by ich raty nie były wliczane do naszej zdolności kredytowej.
Wiele banków daje nam jeszcze jedną możliwość poprawienia naszej zdolności kredytowej. Możemy bowiem łączyć nasze dochody, z dochodami osoby trzeciej, która wcale z nami nie musi być spokrewniona. Najlepiej w takim wypadku szukać "singli", albowiem dzięki temu ich dochód na jedną osobę jest maksymalny.
Pamiętajmy też, że każdy bank na swój sposób wylicza zdolność kredytową. I jeżeli jakiś bank stwierdził, że zarabiamy za mało, by dostać kredyt, to wcale nie oznacza to, że i w innym banku będziemy mieli decyzję odmowną. Należy więc szukać najlepszej dla nas opcji, by dostać dodatkowe pieniądze.Zdjęcie

Nowe źródło informacji

Napisany przez Maciej.J w Maciej.J Blog, 03 wrzesień 2016 - - - - - - · 1198 wyświetleń
blog, finanse, pożyczka, kredyt i 6 więcej...

Dla chcących rozwijać wiedze finansową z zakresu finansów osobistych i nie tylko zapraszam na BLOG
Regularne artykuły pomocne w finansach domowego ogniska.

Coś niezrozumiałego? Masz obiekcję? Blog otwarty na komentarze

PowodzeniaZdjęcie

Z: Szybkie pożyczki online.

Napisany przez novacash.eu w Pożyczki chwilówki, dla zadłużonych., 02 czerwiec 2016 - - - - - - · 1372 wyświetleń
szubkie pozyczki online i 3 więcej...

Pod poniższym adresem zestawienie kilkunastu firm pozabankowych,oferty także dla osób z zadłużeniem komorniczym:
http://pozyczki-onli...ozyczki_online/

Jeśli ktoś szuka pożyczki nawet z zadłużeniem komorniczym,bez dochodów,pod zastaw samochodu (którym nadal jeździsz), ratalnej ale z małymi dochodami każdy znajdzie coś dla siebie pod adresem:

http://pozyczki-onli...ozyczki_online/

Znajdziecie tam zestawienie najpopularniejszych firm pozabankowych udzielających pożyczek, włącznie z opisami wymagań jakie trzeba spełnić aby otrzymać pożyczkę w danej firmie.

Źródło: Szybkie pożyczki online.

Zdjęcie

W co inwestować pieniądze

Napisany przez Oszczędny w Jak oszczędzać, 10 maj 2016 - - - - - - · 1379 wyświetleń

Ludzie którzy mają jakieś nadwyżki finansowe, zastanawiają się w co je zainwestować, aby przyniosły one zyski. Niestety inwestowanie nie jest sprawą łatwą, gdyż nigdy nie wiemy, co wydarzy się za kilka tygodni, nie mówiąc już o tym, że jeszcze większą niewiadomą jest sytuacja na rynku finansowym za kilka lat.
Dlatego też, należy samodzielnie podjąć decyzję o sposobie inwestowania. Bardzo dużo będzie zależało tu od skłonności do ryzyka osoby, która chce pomnażać swój majątek.
Jeżeli jesteśmy osobą, która nie chce ryzykować i zadowolą ją niewielkie ale stałe i pewne zyski, wtedy pieniądze powinniśmy deponować na lokatach bankowych, powinniśmy kupować obligacje państwowe, ewentualnie możemy pieniądze wpłacić do jakiegoś funduszu inwestycyjnego, ale takiego, który inwestuje tylko w bezpieczne papiery wartościowe.
Jeżeli natomiast chcemy zaryzykować i staramy się osiągać większe zyski, możemy zacząć grać na giełdach, kupować waluty, wpłacać pieniądze do agresywnych funduszy inwestycyjnych. Zyski jakie możemy w takich przypadkach uzyskać będą wysokie, ale niestety istnieje też spore prawdopodobieństwo, że zainwestowane pieniądze stracimy. To jest właśnie kwestia podjęcia ryzyka.
Oczywiście sposobów na zainwestowanie pieniędzy jest o wiele więcej. Bardzo popularny jest np. zakup nieruchomości. Jednakże w takim przypadku należy posiadać sporą ilość gotówki, albo posiłkować się musimy kredytem bankowym. Niektórzy inwestorzy pożyczają pieniądze innym ludziom za pośrednictwem specjalnych portali internetowych, które oferują pożyczki społecznościowe. Można inwestować w monety, złoto, srebro, dzieła sztuki, surowce, znaczki, wina itp. Jednak należy się w takim przypadku trochę znać na „towarze” w który inwestujemy, aby nie zostać oszukanym.
Jak więc widać, możliwości pomnażania naszego kapitału jest bardzo dużo. Nie ma jednak tego jednego, który najlepszy. Albowiem zawsze można osiągnąć większe zyski z inwestycji i zawsze będzie istniało ryzyko, że wpłacone pieniądze możemy stracić.Zdjęcie

Czy warto się ubezpieczyć? Za i przeciw...

Napisany przez Eurofinance Polska w Eurofinance Polska Blog, 06 luty 2016 - - - - - - · 6986 wyświetleń
ubezpieczenia#kredyt#firma

Witajcie kochani,

Pewnie część z Was, zastanawia się czy warto się ubezpieczyć czy nie? Czy ubezpieczenia faktycznie działają? Czy jesteśmy skłonni się ubezpieczyć, a jeżeli tak to z jakiego powodu? Pozwólcie, że rozwieję wszelkie aspekty zagadnienia i przytoczę sytuację z życia wziętą.

Otóż sytuacja miała miejsce 3-4 lata temu. Było wspaniałe, przedsiębiorcze małżeństwo. Prowadzili interesy, firmę logistyczną/transportową. Firma miała wielki potencjał, ba ten potencjał był widoczny, a tendencja wzrostowa przedsiębiorstwa mówiła sama za siebie. Były duże kontrakty, umowy z firmami takimi jak m.in. : praktiker, leroy merlin, castorama itp. W tamtym czasie, była to jedna z niewielu, a bardzo prawdopodobne, że miała monopol na współpracę z tymi korporacjami w Polsce. Wszystko szło bardzo prężnie. Wiadomo im większe dochody, tym większe możliwości. Przedsiębiorcy, dużą część majątku skierowali w aktywa-bardzo słusznie. Państwo posiadali Kamienice w Warszawie w Pruszkowie hektary działek i...kredyty-na dalszy rozwój dobrego interesu, bo nic nie wskazywało, że może być inaczej. Pewnego dnia u męża wykryto raka. Facet dzielnie walczył i z tego co mówili i zapewniali lekarze, zwyciężył a swoje stanowisko argumentowali szeregiem badań. Jak się wydawało kryzys minął. Wszystko było jak dawniej. Niestety po pewnym czasie mąż zaczął się źle czuć. Nastąpiły przerzuty na układ moczowy. Chemia była zastosowana zbyt późno i mąż po ciężkiej walce umarł. Droga Pani straciła grunt pod nogami i firma upadła. Jedynym dochodem jaki Pani posiada, jest renta po zmarłym mężu w wysokości 1000 zł. a pozostają kredyty na ok 2 mln. zł. Co było dalej? Nie trudno się domyślić.

Smutna historia, któr ma też swój happy end. Pomagamy tej Pani i żywimy ogromną nadzieję, że nam się uda.

Także kochani, zastanówcie się nad kwestią ubezpieczenia. Nie tylko dla siebie ale i dla osób które są z nami, które kochamy i chcemy dbać o ICH przyszłość.

Pozdrawiamy serdecznie!Zdjęcie

Gdzie po darmową chwilówkę?

Napisany przez 1wniosek.pl w 1wniosek.pl Blog, 20 marzec 2015 - - - - - - · 2435 wyświetleń
darmowa pozyczka i 1 więcej...

Coraz więcej firm pozabankowych na naszym rynku oferuje pierwszą darmową pożyczkę, na chwilę obecną jest ich kilkanaście, a oferty zmieniają się z tygodnia na tydzień. Co to oznacza? Otóż korzystając pierwszy raz z usług danej firmy możemy pożyczyć pieniądze przez internet, bez zaświadczeń czy skomplikowanych procedur zupełnie za darmo. Po wybranym przez nas okresie (zazwyczaj do 30 dni) i określonej kwoty (obecnie za darmo można pożyczyć do 1600zł) oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Nie ponosimy innych kosztów, pożyczka nie jest obciążona prowizjami czy nawet odsetkami ustawowymi. Pożyczając np. 1000zł na 30 dni po miesiącu oddasz dokładnie 1000zł. Pamiętaj, że firmy mogą stosować jednak zapis, który mówi o tym, że należy taką pożyczkę oddać w terminie (bez nawet dnia opóźnienia), by nie zostały naliczone standardowe opłaty.

Gdzie szukać darmowej (pierwszej) pożyczki?
Zestawienie:

Dodany obrazekZdjęcie

Pożyczka, a kredyt – podstawowe różnice między pojęciami

Napisany przez cred w Świat kredytów - Moje Finanse Blog, 31 styczeń 2015 - - - - - - · 1467 wyświetleń

Pożyczka i kredyt to dwa terminy, które często są zamiennie używane przez zwykłych zjadaczy chleba. Tak naprawdę oznaczają co innego. Jakie są podstawowe różnice między nimi?

Po pierwsze: Kto, co udziela?

Kredyty udzielane są przez banki, natomiast pożyczek udzielić może każdy podmiot gospodarczy, który jest właścicielem pożyczanych pieniędzy, czyli, np. firma pożyczkowa. W banku nie otrzymasz chwilówki na kwotę do tysiąca złotych – jest to typowa oferta pożyczkowa proponowana przez podmiot poza bankowy.

Po drugie: Różnica w procesie przyznania środków pieniężnych

Aby uzyskać kredyt należy spełnić szereg wymagań, które stawi przed nami bank. Zanim otrzymasz kredyt, ten prześwietli dokładnie Twoją wcześniejszą historię kredytową, sprawdzi Twoje dochody, gdzie pracujesz, itd. – te dane posłużą w ocenie zdolności oraz ryzyka kredytowego.
Pożyczkę otrzymasz od firmy pożyczkowej bez zbędnych formalności, często na dowód, od ręki. Ostatnimi czasy bardzo popularne są także pożyczki bez BIK, które omijają sprawdzanie raportu historii kredytowej w BIK.

Po trzecie: Różnica w kosztach spłaty zadłużenia

Kredyt jest znacznie tańszy do spłacenia. Nawet jeśli nie jesteś dla banku w stu procentach wiarygodnych kredytobiorcą, otrzymasz od niego lepsze warunki spłaty kredytu niż od firmy pożyczkowej.

Po czwarte: Terminy

Terminy spłaty zadłużenia w banku są zawsze ściśle określone. Każde spóźnienie w spłacie raty kredytowej jest odnotowywane w Biurze Informacji Kredytowej. Każdy negatywny zapis utrudni wniosek o akceptację banku na kolejny kredyt. W firmie pożyczkowej termin spłaty zadłużenia nie musi być określony

Po piąte: Umowa

Umowa z bankiem o kredyt zawsze kończy się podpisaniem umowy na piśmie. Firma pożyczkowa pożyczająca pieniądze poniżej 500 zł nie ma obowiązku sporządzana umowy.

Także poznaliście nie tylko różnice, ale również wady i zalety zarówno kredytu, jak i pożyczki poza bankowej. Każdy wolałby wziąć kredyt w banku, lecz nie każdego będzie na to stać. Branża pożyczek pozabankowych ma w Polsce się dobrze - to oznacza, że wielu ludzi w Polsce nie może sobie pozwolić na kredyt w banku. Dlatego też może ludzie nieświadomie pomylili kredyt z pożyczką, albo wolą sobie i znajomym wmówić, że wzięli kredyt bo lepiej to brzmi. Kto wie może to właśnie kwestia zakłamania rzeczywistości a nie nieświadomość jest przyczyną mylenia pożyczki z kredytem? Z tym pytaniem zostawiam Was samych.  • 24 Wszystkich blogów
  • 37 Wszystkich wpisów
  • 0 Wszystkich komentarzy
  • Blogerka Blog Ostatni blog
  • Blogerka Ostatni bloger

1 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników