Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Ostatnie newsy


Przypięty  Gdzie szybko pożyczyć pieniądze?

kwi 25 2018 12:36 | mentalny w Pożyczki pozbankowe

Nieprzewidziane wydatki to często duży problem dla domowego budżetu. Ten kłopot pojawia się zupełnie niespodziewanie. W takiej sytuacji często trzeba szybko zdobyć pieniądze. Gdzie ich szukać, gdy nie można liczyć na własne oszczędności?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****    pożyczki na raty i 1 więcej...

Przypięty  Ile osób korzysta z pożyczek pozabankowych w Po...

kwi 23 2018 10:24 | mentalny w Pożyczki pozbankowe

Na polskim rynku działa coraz więcej firm pożyczkowych i nie jest to przypadek – ich obroty rosną, bo coraz więcej osób jest zainteresowanych chwilówkami i pożyczkami ratalnymi pozabankowymi. Jakim wynikiem mogą pochwalić się firmy pożyczkowe?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczki

Przypięty  Jak za darmo sprawdzić BIK i swoją historię kre...

lut 09 2017 20:00 | mentalny w Zdolność kredytowa

Na hasło Biuro Informacji Kredytowej, większość z nas dostaje gęsiej skórki. A wszystko dlatego, że nie do końca wiemy czym ta instytucja się zajmuje i jak bardzo gromadzone przez nią dane, mogą pomóc nam w uzyskaniu pożyczki czy kredytu

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----    bik, jak sprawdzić bik i 1 więcej...


Czym się kierować wybierając konto w banku

kwi 26 2018 18:56 | Marcin w Finanse osobiste

Czy można funkcjonować bez konta w banku? Oczywiście że tak. Możemy przecież wszystkie transakcje realizować za pomocą gotówki. Ale jest to trochę niewygodne i czasochłonne, w związku z czym, gdy tylko rozpoczynamy zarabianie, nasze pierwsze kroki kierujemy do banku, gdzie zakładamy sobie rachunek. Ale chociaż na pierwszy rzut oka konta w każdym banku są do siebie podobne, to jednak w rzeczywistości różnią się od siebie. Dlatego warto zastanowić się, jakie jest najlepsze konto dla nas i czym kierować się gdy wybieramy bank, z najlepszą dla nas ofertą.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    konto w banku, konto bankowe

Czy warto pożyczać pieniądze na wakacje

kwi 24 2018 17:40 | Marcin w Mądre pożyczanie

Wakacje, czyli czas urlopów zbliżają się szybkim krokiem. Powoli zaczynamy planować nasz wolne od pracy dni, zastanawiając się, czy zostać w domu, czy też może pojechać na jakiś urlop. To drugie rozwiązanie, wymaga od nas nakładów finansowych, zwłaszcza, gdy chcemy pojechać do jakiegoś kurortu turystycznego. A że nie wszyscy mają odłożone pieniądze na taki urlop, często zaciągamy w bankach lub firmach finansowych pożyczki, by sfinansować nasz wyjazd. Czy powinniśmy to robić? Czy to się nam opłaca?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka wakacyjna i 1 więcej...


Czy pełnomocnik konta bankowego może zaciągnąć...

kwi 18 2018 09:21 | Marcin w Mądre pożyczanie

Konto bankowe posiada większość z nas. Niezmiernie ułatwia ono nam życie, więc wiele osób zakłada je by płacić kartą płatniczą, wykonywać z domu przelewy, a niektórzy robią to niejako z przymusu, gdyż wymaga tego od nich ich pracodawca. Bardzo często zdarza się też, że do naszego konta udzielamy pełnomocnictwa innym osobom. Zwykle są to członkowie naszych rodzin lub osoby nam zaufane.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy

Skąd pieniądze na wakacje?

kwi 16 2018 16:16 | mentalny w Pożyczki pozbankowe

Czerwiec zbliża się wielkimi krokami. Z utęsknieniem czekamy na zakończenie roku szkolnego oraz rozpoczęcie sezonu urlopowego. Rozpoczynamy planowanie, rozważanie. W tym roku góry czy morze, a może jakaś agroturystyka albo upragnione słońce Hiszpanii. Niezależnie od tego, który kierunek wybierzemy, dodatkowa gotówka zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko jak ją zdobyć?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Co to pożyczka na oświadczenie

kwi 14 2018 04:36 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Jednym z czynników który często zniechęca nas do skorzystania z bankowej pożyczki, są zawiłe procedury, związane z jej uzyskaniem. Banki wymagają od nas wielu dokumentów, które uwiarygodnią naszą osobę, a przede wszystkim potwierdzą nasze dochody. Dlatego składając wniosek o pożyczkę w banku, musimy donieść zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach z zakładu pracy, odcinek renty czy emerytury lub też dokumenty z Urzędu Skarbowego. Jak łatwo się domyśleć, nie wszyscy mają ochotę i czas na dostarczenie tych dokumentów do banku. W związku z tym, często osoby takie szukają specjalnych ofert pożyczek na oświadczenie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka na oświadczenie i 1 więcej...

Czy aby założyć lokatę musimy mieć konto w banku

kwi 10 2018 18:19 | Marcin w Finanse osobiste

Chociaż oprocentowanie lokat bankowych pozostawia sporo do życzenia, to jednak w dalszym ciągu są one najbardziej popularnych produktem oszczędnościowym w naszym kraju. Z całą pewnością duży na to wpływ ma przyzwyczajenie do tego produktu oraz stosunkowa łatwość w jego założeniu. Jednakże coraz więcej osób zauważa że zyski jakie można z niej osiągnąć są bardzo niskie, więc szukają oni ofert w innych bankach, które często oferują lepsze oprocentowanie. Ale czy każdy może założyć lokatę w dowolnym banku? Czy nie musimy mieć w nim konta?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Przegląd najlepszych ofert pożyczek na dowód

kwi 10 2018 13:22 | mentalny w Aktualności finansowe

Branża pożyczek na dowód jest dziś bardzo różnorodna za sprawą dużej liczby instytucji pożyczkowych, które zaciekle ze sobą konkurują. Priorytetem każdego przedsiębiorcy jest przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów, a w przypadku sektora pożyczkowego wykorzystuje się w tym celu uproszczenie procesu wnioskowania i weryfikacji oraz bezpłatne pożyczki. Kto wiedzie prym w sektorze pozabankowym?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----