Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Ostatnie newsy


Przypięty  Kredyt gotówkowy – 10 ważnych rad

maj 24 2017 14:06 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Jak wziąć kredyt gotówkowy i uniknąć wysokich kosztów wynikających z ich zaciągnięcia i spłaty? Sprawdź w naszym poradniku, jak to zrobić.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy

Przypięty  Na jakie cele najczęściej zaciągamy szybkie poż...

maj 22 2017 23:51 | mentalny w Pożyczki pozbankowe

Remont domu lub mieszkania, czy zakup samochodu lub chęć wyjazdu wakacyjnego. Na takie cele najczęściej Polacy zaciągają szybkie pożyczki gotówkowe. Oferty firm pozabankowych są powszechnie dostępne, co stanowi ich atut, w stosunku do oferty banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Na co jeszcze przeznaczamy pieniądze z szybkich pożyczek?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczki

Przypięty  Jak za darmo sprawdzić BIK i swoją historię kre...

lut 09 2017 20:00 | mentalny w Zdolność kredytowa

Na hasło Biuro Informacji Kredytowej, większość z nas dostaje gęsiej skórki. A wszystko dlatego, że nie do końca wiemy czym ta instytucja się zajmuje i jak bardzo gromadzone przez nią dane, mogą pomóc nam w uzyskaniu pożyczki czy kredytu

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----    bik, jak sprawdzić bik i 1 więcej...


Pożyczki pod zastaw samochodu

maj 24 2017 19:50 | Marcin w Pożyczki pozbankowe

Gdy myślimy o pożyczkach udzielanych przez firmy pozabankowe, najczęściej do głowy przychodzą nas chwilówki, czyli szybkie pożyczki udzielane za pośrednictwem sieci internetowej. Charakteryzują się one tym, że możemy je dostać szybko, spłacić musimy je najczęściej w ciągu 30 dni, a kwoty o jakie możemy wnioskować nie są zbyt wysokie. Nie ma tu poręczyciela, nie ma dokumentów, więc wszelkiego rodzaju formalności są zminimalizowane.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Duże straty SKOK-ów w 2016 roku

maj 18 2017 21:41 | Marcin w Aktualności finansowe

Komisja Nadzoru Finansowego podała dane o wynikach Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo - Kredytowych (SKOK), które działały w naszym kraju na koniec 2016 roku. Okazuje się, że wyniki są o wiele gorsze niż w roku 2015.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    SKOK


Kolejny frankowicz wygrywa z bankiem

maj 18 2017 17:11 | Marcin w Aktualności finansowe

Sąd Okręgowy w Warszawie, stwierdził dzisiaj, że umowa kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego udzielonego przez Bank Millenium jest nieważna. Kredytobiorca, który sądził się z bankiem, ma otrzymać 42 tyś zł oraz 21 tyś franków wraz z odsetkami.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Ile musisz zebrać pieniędzy, by kupić kawalerkę?

maj 18 2017 13:18 | mentalny w Kredyty hipoteczne

Rozważasz możliwość wzięcia kredytu hipotecznego na zakup pierwszej kawalerki? A może decyzja: „Kupię mieszkanie!” została już podjęta? Jeśli zastanawiasz się, jak uzbierać pieniądze na opłacenie wkładu własnego, ile musisz zarabiać i jakie inne warunki powinieneś spełnić, aby otrzymać kredyt, zapoznaj się z treścią artykułu. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę, aby prawidłowo ocenić zdolność kredytową i jakie dodatkowe opłaty poniesiesz, gdy zdecydujesz się na zakup mieszkania.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****


Stopy procentowe bez zmian

maj 17 2017 21:36 | Marcin w Aktualności finansowe

Po dzisiejszym posiedzeniu (17.05.2017) Rada Polityki Pieniężnej ogłosiła, że stopy procentowe obowiązujące w naszym kraju pozostaną na niezmienionym poziomie. Nie było w tej decyzji zaskoczenia, gdyż większość ekspertów spodziewała się takowej decyzji.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Banki zamykają placówki i zwalniają pracowników

maj 16 2017 21:34 | Marcin w Aktualności finansowe

Wszystko wskazuje na to, że „złote czasy” dla pracowników banków powoli się kończą. Jak podaje Komisja Nadzoru Finansowego banki zamykają swoje placówki i zwalniają pracowników.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jak wykorzystuje się nasze dane osobowe

maj 16 2017 09:25 | Marcin w Finanse osobiste

Jeżeli ktoś znajduje się trudnej sytuacji finansowej, aby zarobić trochę pieniędzy, potrafi robić różne „głupstwa”. Czasami, przez nieodpowiedzialne postępowanie, można ową sytuację jeszcze pogorszyć i całkowicie się pogrążyć. Dlatego zanim wykonamy jakiś ruch, dzięki którym w naszym portfelu pojawi się dodatkowa gotówka, zastanówmy się, czy ma to sens.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----