Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Ostatnie newsy


Przypięty  Jakie są doświadczenia pracowników ze wschodu z...

lut 21 2019 17:10 | mentalny w Inne

Wyniki badania „Ukraińcy na polskim rynku pracy - doświadczenia, wyzwania i perspektywy” dostarczają szeregu cennych informacji na temat osób zza wschodniej granicy. Czego na temat mieszkańców Ukrainy można się z niego dowiedzieć? Na te i inne pytania odpowie Państwu Adam Biernacki z firmy www.wynajempracownikow.pl świadczącej usługi m.in. takie jak wynajem pracowników ze wschodu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jak dostać pożyczkę na telefon

kwi 24 2019 18:28 | Marcin w Pożyczki pozbankowe

Szukając pożyczki w firmach pożyczkowych z całą pewnością spotkaliśmy się z terminem pożyczka na telefon. Poniżej postaramy się wyjaśnić, jak z takiej pożyczki skorzystać i opisać jak wygląda cała procedura z nią związana

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka na telefon i 1 więcej...

Jaki pendrive warto wybrać jako gadżet reklamowy?

lut 06 2019 13:55 | mentalny w Inne

Każdy klient lubi dostawać gadżety reklamowe. Jednak radość z gratisowego długopisu czy notesu jest znacznie mniejsza niż z pendrive’a. Z tego też powodu coraz większa ilość przedsiębiorców decyduje się na tego rodzaju prezent zarówno dla nowych, jak i...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Czym jest sprzedaż ratalna

kwi 17 2019 18:59 | Marcin w Mądre pożyczanie

Z całą pewnością każdy z nas widział w sklepach z meblami lub artykułami AGD/RTV ogłoszenia, z których wynikało że zapłatę za wybrane przez nas produktów możemy rozłożyć na raty. Jest to dla nas doskonała informacja, gdyż dzięki temu możemy często kupić produkt, na którego nie mamy aktualnie odłożonych pieniędzy. Zastanówmy się więc, czym tak naprawde jest sprzedaż ratalna.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    zakupy na raty, sprzedaż ratalna

Co oferują nam dzisiaj banki

kwi 12 2019 12:53 | mentalny w Finanse osobiste

Czy wyobrażamy sobie życie bez banków? Z całą pewnością byłoby ono możliwe, jednakże z pewnością nie byłoby takie łatwe jak się wielu osobom wydaje. Korzystamy z ich usług praktycznie każdego dnia i często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Bo czy moglibyśmy płacić za zakupy gdyby nie karta wydana właśnie przez bank? Czy moglibyśmy zapłacić za zakupy zrobione w Internecie, gdyby nie nasza bankowość internetowa? Banki otaczają nas wszędzie i bardzo mocno wpływają na nasze codzienne życie. Zastanówmy się więc, co oferują nam dzisiaj banki i z jakich bankowych usług najczęściej korzystamy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Co zrobić, gdy ktoś wyłudził pożyczkę na nasz d...

kwi 12 2019 07:02 | Marcin w Finanse osobiste

Rozwój technologii internetowej sprawił, że wiele czynności które jeszcze kilka lat temu musieliśmy wykonywać w biurach czy urzędach, dzisiaj możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Jedną z nich jest pożyczenie pieniędzy. W niedalekiej przeszłości by dostać kredyt lub pożyczkę musieliśmy iść do banku i tam w obecności jego pracownika złożyć wniosek, a później podpisać umowę kredytową. Dzisiaj możemy usiąść wygodnie przed komputerem siedząc na kanapie, by złożyć w banku lub firmie pożyczkowej wniosek o pożyczkę. Nie ma więc bezpośredniego kontaktu z pracownikiem banku, który zweryfikuje nasz dowód osobisty i potwierdzi naszą tożsamość. Może się więc zdarzyć, że ktoś będzie starał się na nasze dane z dowodu osobistego wyłudzić kredyt. Co wtedy robić?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Pożyczka społecznościowa - krok po kroku

wrz 22 2017 07:28 | Marcin w Pożyczki społecznościowe

Co mogą zrobić osoby, które z różnych powodów nie dostaną kredytu w banku? Mogą one pożyczyć pieniądze od osób prywatnych. Jest to dzisiaj tym łatwiejsze, że w naszym kraju działa kilka specjalnych serwisów internetowych, które “kojarzą” ze sobą tych, którzy mają nadwyżki finansowe i chcą je pożyczyć innym by uzyskać zysk, z tymi, którym brakuje pieniędzy. Mówimy tu oczywiście o pożyczkach społecznościowych, które od kilku lat cieszą się coraz to większą popularnością.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka społecznościowa i 1 więcej...


Ustawa Frankowa czeka w sejmowej “zamrażarce”

kwi 08 2019 20:13 | Marcin w Aktualności finansowe

Kilka tygodni temu Prezydent Andrzej Duda złożył w Sejmie projekt ustawy o pomocy dla osób posiadających kredyty mieszkaniowe we frankach szwajcarskich. Jednak wszystko wskazuje na to, że do następnych wyborów nie zostanie ona procedowana i na razie nie ma co liczyć na jej uchwalenie - podaje Puls Biznesu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

W czym może pomóc nam otwarta linia kredytowa

kwi 02 2019 09:49 | Marcin w Mądre pożyczanie

Warto mieć pieniądze na niespodziewane wydatki. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego każdy, kto chociaż raz musiał szybko “zorganizować” pieniądze na naprawę samochodu, czy też by naprawić zepsutą pralkę. Dlatego też każdy z nas powinien mieć jakieś pieniądze odłożone na “czarną godzinę”. Niestety wiele osób z różnych zresztą względów takich pieniędzy nie ma. Dlatego warto się zabezpieczyć i postarać się otworzyć w banku w którym mamy nasz rachunek otwartą linię kredytową, która jest do tego rachunku przypisana.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jak firmy mogą utrzymać płynność finansową

mar 29 2019 10:25 | Marcin w Własna firma

Nie ma chyba firmy, która nie miałaby problemów z kontrahentami, którzy nie płacą za wystawione faktury na czas. Jak łatwo się domyśleć, taka sytuacja nie jest zbyt komfortowa, gdyż każdy biznesmen potrzebuje pieniędzy, by w prawidłowy i co ważne zaplanowany sposób rozwijać swoją firmę. Dlatego też każda osoba prowadząca swoją firmę powinna robić wszystko, by nie mieć zatorów płatniczych. Jak to zrobić? Poniżej podamy kilka wskazówek.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----