Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Aktualności finansowe


Zmniejsza się ilość bankomatów w Polsce

lis 21 2017 06:49 | Marcin w Aktualności finansowe

Narodowy Bank Polski opublikował najnowsze dane, związane z ilością bankomatów w naszym kraju. Jak wynika z raportu, w naszym kraju znajduje się coraz mniejsza liczba maszyn, wypłacających pieniądze z naszych kont. W II kwartale tego roku w Polsce mogliśmy korzystać z 23 528 bankomatów. Porównując to z pierwszym kwartałem, zauważamy spadek o 223 maszyny. Nie jest to więc duża różnica, jednakże trend związany ze spadkiem ilości bankomatów można już zauważyć od jakiegoś czasu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    bankomaty

Banki nie chcą płacić na SKOK-i

wrz 20 2017 20:04 | Marcin w Aktualności finansowe

Po konferencji prasowej Związku Banków Polskich jasno wynika, że banki nie chcą już płacić pieniędzy na wypłaty depozytów ze SKOK-ów, które zbankrutowały. W związku z tym, ZBP wystąpił do Ministerstwa Finansów i Komitetu Stabilności Finansowej, by zmieniony został system finansowania procesów upadłościowych i wypłat depozytów które są zgromadzone w SKOK-ach.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

SKOK Wybrzeże zawieszony z powodu niewypłacalności

wrz 18 2017 06:21 | Marcin w Aktualności finansowe

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała, że zawiesza działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej “Wybrzeże” z siedzibą w Gdańsku. Równocześnie Komisja wystąpiła do Sądu z wnioskiem, o upadłość tego SKOK-u. Decyzja ta została podjęta jednomyślnie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Polacy składają wnioski o kredyty mieszkaniowe

sie 30 2017 12:52 | Marcin w Aktualności finansowe

Jak wynika z raportu Związku Banków Polskich, Polacy bardzo chętnie składają wnioski o kredyty mieszkaniowe. W drugim kwartale 2017 roku, banki udzieliły prawie 50 tys. kredytów mieszkaniowych. W porównaniu z poprzednim kwartałem, jest to wzrost wartości o 6%

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt mieszkaniowy i 1 więcej...

Nowa porównywarka pożyczek! Sprawdź, gdzie...

sie 16 2017 17:28 | mentalny w Aktualności finansowe

W Polsce coraz bardziej popularne są pożyczki pozabankowe online. Jest to związane przede wszystkim z ekspresowym rozpatrywaniem wniosków składanych przez internet, jasnymi zasadami udzielania pożyczek, a także ich wysoką przyznawalnością. Pożyczki pozabankowe mogą dostać nawet te osoby, które nie pracują na umowę o pracę lub pobierają tylko niską rentę.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


ING Bank Śląski przejmie SKOK Bieszczadzka

sie 10 2017 21:02 | Marcin w Aktualności finansowe

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała, że Bieszczadzka Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa z siedzibą w Sanoku. Decyzja ta została podjęta jednomyślnie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Zmiany w kredytach hipotecznych lipiec 2017

lip 17 2017 07:03 | Marcin w Aktualności finansowe

Kredyty hipoteczne stanowią spory udział w ogólnej liczbie kredytów, udzielanych przez banki. Dla wielu osób jest to bowiem jedyna możliwość kupna lub budowy własnej nieruchomości. Aby ułatwić zaciąganie takich kredytów od lipca 2017 roku obowiązuje Ustawa o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami hipotecznymi i agentami. To właśnie ten dokument ma być najważniejszym wyznacznikiem dla banków czy pośredników, a dla kredytobiorców ma być to dokument, który zwiększa ich bezpieczeństwo i rozjaśnia poszczególne oferty.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyty hipoteczne i 1 więcej...


UOIKK wszczyna postępowania w sprawie spreadów

lip 11 2017 23:14 | Marcin w Aktualności finansowe

Jak poinformował Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Marek Niechciał, podległa mu instytucja wszczęła postępowanie przeciwko Deutsche Bank, Getin Noble Bank i Raiffeisen Bank. Postępowania dotyczą uznania za niedozwolone klauzul znajdujących się we wzorcach umów, regulaminów czy w aneksach do kredytów wyrażonych w walucie obcej. Dokładniej rzecz ujmując, chodzi o wątpliwości co do zasad ustalania kursów walut.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Komisja Nadzoru Finansowego wpisuje spółkę Insu...

lip 08 2017 05:41 | Marcin w Aktualności finansowe

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała, że na listę ostrzeżeń została wpisana spółka Insurance Link.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Są chętni na SKOK Bieszczadzka

lip 08 2017 05:37 | Marcin w Aktualności finansowe

Jak podała Komisja Nadzoru Finansowego, dwa banki zgłosiły zainteresowanie przejęciem Bieszczadzkiej SKOK z siedzibą w Sanoku. Żadna inna Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa nie była zainteresowana przejęciem upadającego SKOK Bieszczadzka.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    SKOK