Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Banki zamykają placówki i zwalniają pracowników


Wszystko wskazuje na to, że „złote czasy” dla pracowników banków powoli się kończą. Jak podaje Komisja Nadzoru Finansowego banki zamykają swoje placówki i zwalniają pracowników.
KNF podaje, że na koniec I kwartału 2017 roku, w bankowości pracowało 167 tyś osób. Jest to o 3 tyś mniej niż w marcu 2016 roku. Jeżeli jednak porównamy to z najlepszych dla bankowców rokiem, czyli 2011, jest to o 10 tyś pracowników sektora bankowego mniej.

Czym spowodowane są te zwolnienia? Przede wszystkim rozwojem bankowości internetowej i mobilnej. Klienci banków, coraz rzadziej przychodzą do placówek bankowych, a coraz więcej czasu spędzają na swoich kontach, logując się do nich przez Internet czy komórkę. Jak podają specjaliści, wpływ na to mają także niskie stopy procentowe, przez co banki nie są w stanie uzyskać wysokich zysków. W związku z tym, można się spodziewać że liczba pracowników zatrudnionych w bankach, w dalszym ciągu będzie spadać.0 Komentarze