Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Kolejny pozew przeciwko bankowi


Już ponad 500 „frankowiczów” podpisało się pod pozwem do Sądu Okręgowego w Łodzi przeciwko mBankowi. Pozew dotyczy kredytów hipotecznych waloryzowanych kursem CHF. Frankowicze kwestionują min. waloryzację kredytu, kwotę kredytu wyrażoną w walucie waloryzację na koniec dnia według kursu kupna waluty z tabeli kursowej banku, a także zapisy mówiące, że kwota ma charakter informacyjny i nie stanowi zobowiązania banku. Najbliższa rozprawa, ma się odbyć 19 października.
Jest to druga rozprawa przeciwko mBankowi. W 2013 roku, Sąd przyznał rację kredytobiorcom i nakazał bankowi wypłatę odszkodowania. Jednakże bank wniósł kasację do Sądu Najwyższego o kasację wyroku, co nastąpiło. Sąd nakazał ponowne rozpatrzenie sprawy. Jednakże w tym przypadku termin rozprawy nie został jeszcze ustalony.


0 Komentarze