Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Inne


Jak szybko wynająć mieszkanie?

wrz 18 2017 17:09 | mentalny w Inne

Kupiłeś nowe mieszkanie i planujesz je wynająć? A może już je masz tylko nie wiesz od czego zacząć? Jest to bardzo dobra lokata kapitału. Bez wysiłku możesz zarabiać sporą sumę pieniędzy. Oto kilka praktycznych wskazówek, z którymi należ się zapoznać przed wynajęciem mieszkania – komentuje prezes zarządu BOSS pożyczka, Ewelina Nadworna.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kto płaci pośrednikowi kredytowemu

sie 29 2017 07:04 | Marcin w Inne

Przeciętny “zjadacz chleba”, nie bardzo orientuje się w finansach. To znaczy w większości przypadków orientujemy się co to kredyt czy lokata, ale gdy chodzi o jakieś dokładniejsze szczegóły, to już zaczynamy się gubić. W związku z tym, jeżeli musimy zaciągnąć kredyt, zwłaszcza hipoteczny, bardzo często korzystamy z usług pośredników kredytowych.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Lato lato

sie 16 2017 20:52 | mentalny w Inne

Kusi ciepłymi temperaturami, owocami, zabawą, słońcem, morzem i górami. Co najważniejsze daje nam możliwość odpoczynku od pracy i naładowania akumulatorów na kolejne miesiące. I dla tych wszystkich, którzy nie do końca ufają polskiej aurze wakacyjnej b...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Rkantor.com - jak wymieniać waluty bez posiadan...

cze 30 2017 10:03 | mentalny w Inne

Wymiana walut w Internecie staje się coraz bardziej popularna. A wszystko dlatego, że kursy jakie proponują nam internetowe kantory, są o wiele bardziej konkurencyjne, niż kantory stacjonarne czy banki. Popularność tę zauważają także i banki, które postanowiły „zawalczyć” o część tego tortu. Najlepszym przykładem może tu być Rkantor.com. Został on założony przez Raiffeisen Polbank, ale oczywiście korzystać z niego może każdy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    rkantor

Ponadprzeciętne zyski – czy fundusze Venture Ca...

cze 26 2017 13:38 | mentalny w Inne

Zadaniem inwestora jest szukanie okazji inwestycyjnych w obszarach, w których niewiele osób je dostrzega. Standardowe instrumenty finansowe, takie jak akcje czy obligacje, są powszechnie znane i przynoszą relatywnie ograniczone zyski.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****


Dlaczego warto korzystać z usług biura rachunko...

cze 06 2017 15:22 | mentalny w Inne

Prowadzenie działalności gospodarczej stawia przed osobą która się na nią zdecydowała wiele dylematów. Jednym z nich, jest sposób prowadzenia księgowości. Można zatrudnić do firmy księgowego i można zlecić to zadanie do biura rachunkowego. Przeanalizuj...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Co to system OGNIVO

cze 06 2017 13:56 | Marcin w Inne

OGNIVO, jest to system, który umożliwia wymianę informacji, pomiędzy podmiotami, które są wskazane przez prawo. Do podmiotów tych zaliczamy banki, Urzędu Skarbowe, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Pocztę Polską, izby celne, komornicy, sądy i prokuratury. Najważniejsze są tu banki, które mogą np. komornikowi sądowemu przesłać szybko niezbędne informacje, na temat rachunków bankowych, aby mogli oni przeprowadzić postępowanie egzekucyjne.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Czy dobry wizerunek firmy wpływa na uzyskanie k...

maj 11 2017 23:39 | mentalny w Inne

Każda firma stara się stworzyć dla siebie jak najlepszy wizerunek. Ma do ogromne znaczenie dla prowadzenia biznesu, bez względu na to, w jakiej branży dana firma działa, jak jest duża i gdzie prowadzi swoją działalność. Czym więc jest wizerunek firmy?...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Wygraj bilety na mecz z Alior Bank

maj 10 2017 07:38 | Marcin w Inne

Kibice piłki nożnej doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ciężko jest kupić bilety na mecze polskiej reprezentacji. Te dostępne w ogólnej sprzedaży, znikają z kas w ciągu kilku godzin, gdyż jest na nie bardzo dużo chętnych. Podobnie było także i w przypadku najbliższego meczu polskiej reprezentacji, który zostanie rozegrany 10 czerwca z Rumunią, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Zarabianie przez internet na opcjach binarnych

maj 08 2017 15:19 | mentalny w Inne

Istnieje bardzo dużo możliwości zarabiania przez internet. Możemy prowadzić sklep internetowy, bloga, korzystać z programów lojalnościowych lub… kupować fundusze inwestycyjne i akcje oraz zarabiać na opcjach binarnych. Według danych na stronie wcoinwes...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    opcje binarne