Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Jak podróżować bezpiecznie? Tylko z ubezpieczeniem!

ubezpieczenie

Według statystyk aż 17 milionów Polaków przed wakacyjnym wyjazdem najczęściej sprawdza akumulator, a aż 4,6 społeczeństwa robi to tylko wtedy, gdy wybiera się w dłuższą, zagraniczną wyprawę. Jak podróżować bezpiecznie, a przygody wspominać tylko z uśmiechem na twarzy?
Wakacje w Grecji czy w Polsce? Przezorny zawsze ubezpieczony!
Przygotowując się do wakacyjnego wyjazdu często zapominamy o tym, że dobra materialne, które ze sobą zabieramy w podróż mogą zostać skradzione lub uszkodzone. W takich chwilach przydatne jest rozszerzone ubezpieczenie podróżne, dzięki któremu we właściwy sposób przygotujesz się na takie niefortunne zdarzenia i odetchniesz z ulgą. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków jest dostępne dla każdego klienta od kwoty 5000 złotych do nawet 60 000 złotych. Dlaczego warto je mieć? Tego rodzaju ubezpieczenie jest gwarancją wypłaty odszkodowania w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu danej osoby lub śmierci. Jeśli wybierasz się za granicę i zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie – otrzymasz profesjonalne wsparcie medyczne natychmiast!


Poznaj różne rodzaje ubezpieczeń i dostosuj je do siebie!
Ubezpieczenie na wyjazd za granicę obejmuje przede wszystkim zapewnienie leczenia ambulatoryjnego bez żadnych dodatkowych kosztów, przedłużenie ochrony ubezpieczeniowej o 48 godzin gratis, a także pomoc ratownictwa medycznego w nagłych przypadkach np. zaginięcia bliskiej osoby podczas wakacji i profesjonalną akcję poszukiwawczą, za którą nie musisz płacić.

Do dyspozycji masz także wiele innych ubezpieczeń turystycznych. Jednym z nich jest EKUZ, czyli Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego. Uprawnia Cię do korzystania z płatnej opieki medycznej w krajach Unii Europejskiej, a po powrocie do Polski ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów w Narodowym Funduszu Zdrowia. Wadą takiego rozwiązania jest to, że koszty zostają zwrócone wedle polskich stawek, a różnicę należy pokryć z własnych środków pieniężnych. Ponadto korzystanie z karty to dostęp do publicznej służby zdrowia w danym kraju, a wszystkie prywatne usługi wiążą się z dodatkowymi opłatami. Wybierając ten rodzaj ubezpieczenia musisz pamiętać, że EKUZ nie pokrywa kosztów wsparcia ratunkowego udzielonego w nagłych przypadkach, podobnie jak w zakresie kosztów powrotu z podróży.

Właśnie dlatego o wiele korzystniejsze są pakiety ubezpieczeń podróżnych, które zapewnią Tobie i Twojej rodzinie kompleksową opiekę medyczną i bezpieczeństwo. Jedną z wielu zalet takiego rozwiązania jest gwarancja zwrotu poniesionych kosztów (za wakacje, bilety podróżne, noclegi) w przypadku niezależnych powodów utrudniających wyjazd lub konieczności skrócenia pobytu za granicą. Ponadto jeśli zachorujesz przewlekle – otrzymasz zwrot poniesionych kosztów. Ubezpieczenie obejmuje nie tylko wycieczki zakupione bezpośrednio w biurze podróży, ale także te przez Internet, dzięki czemu oszczędzasz czas i możesz w każdej chwili wykupić ubezpieczenie turystyczne dla siebie przez Internet, telefon lub u zaufanego agenta.0 Komentarze