Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Wygraj bilety na mecz z Alior Bank


Kibice piłki nożnej doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ciężko jest kupić bilety na mecze polskiej reprezentacji. Te dostępne w ogólnej sprzedaży, znikają z kas w ciągu kilku godzin, gdyż jest na nie bardzo dużo chętnych. Podobnie było także i w przypadku najbliższego meczu polskiej reprezentacji, który zostanie rozegrany 10 czerwca z Rumunią, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji.
Na całe szczęście część kibiców, która nie kupiła biletów, będzie mogła obejrzeć ten emocjonujący mecz dzięki Alior Bank. Bank ten rozda bowiem 100 biletów dla tych, którzy wezmą udział w konkursie który organizuje na oficjalnym fanpage’u banku. Każdy kto chce wziąć udział w konkursie ma przed sobą dwa zadania. Po pierwsze należy ułożyć z puzzli zdjęcie polskiej reprezentacji. Jest to zadanie wykonywane na czas a nasz wynik możemy porównać z innymi uczestnikami zabawy. Jednak zadanie to nie wpłynie na ostateczne wyniki konkursu. Decydujący wpływ będzie miało drugie zadanie. Musimy się w nim „przeistoczyć” w selekcjonera reprezentacji i w komentarzu należy dać jednemu piłkarzowi radę, która ułatwi mu przygotowania do meczu Polska – Rumunia. Bilety otrzymają ci, którzy dadzą najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Konkurs trwa do 15 maja 2017 roku.0 Komentarze