Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Zarabianie przez internet na opcjach binarnych

opcje binarne

Istnieje bardzo dużo możliwości zarabiania przez internet. Możemy prowadzić sklep internetowy, bloga, korzystać z programów lojalnościowych lub… kupować fundusze inwestycyjne i akcje oraz zarabiać na opcjach binarnych. Według danych na stronie wcoinwestowac24.pl opcje binarne to jeden z lepszych sposobów na zarabianie przez internet.

Opcje binarne – co to takiego?
Opcje binarne nazywane są także „opcjami cyfrowymi”, „opcjami nad – pod” lub „opcjami wszystko albo nic”. Są to instrumenty finansowe, które dają szansę na osiągnięcie zysku zarówno przy wzroście, jak i przy spadku wartości aktywów, w które inwestujemy. Inwestor musi określić, jaka nastąpi tendencja na rynku i wykupić odpowiednią opcję (na wzrost lub też na spadek wartości aktywów). Określenie trendów rynkowych nie jest proste, ale, jeśli znamy odpowiednie mechanizmy, możemy dokonać takiej analizy.

Na czym polega opcja binarna?
Wyobraźmy sobie, że wykupujemy opcję o wartości 1000 zł. Opcja jest ustawiona na spadek wartości euro do wartości złotówki w wyznaczonym czasie. Za każdy spadek wartości o 10 gr otrzymujemy np. 200 zł. Jeśli więc euro spadnie o 40 gr – otrzymamy aż 1 800 zł (1 000 zł, który wpłaciliśmy + 800 zł zysku). Jeśli jednak euro nie spadnie (czyli pozostanie bez zmian lub nawet wzrośnie) – tracimy przykładowo 90% ceny kupna opcji (czyli 900 zł).

Handel opcjami binarnymi niesie ze sobą wiele korzyści. Najważniejsze z nich zostały wymienione poniżej.

Korzyści handlu opcjami binarnymi
 • Proste zasady
Zazwyczaj wystarczy kilka chwil, żeby zrozumieć, o co chodzi w danej opcji.
 • Możliwość osiągnięcia wysokich zysków
Zyski niejednokrotnie mogą przekroczyć kwotę zainwestowaną. Wszystko zależy od wartości końcowej „obstawianych” aktywów.
 • Możliwość osiągnięcia zysków w krótkim czasie
Niekiedy możemy wykupić opcję na zaledwie kilka godzin lub dni. Porównując ten czas z akcjami, na których odpowiednią wartość musimy niekiedy czekać latami – jest to bardzo krótki termin czasu.
 • Zarabianie zarówno na wzrostach, jak i na spadkach
Przy opcjach binarnych możemy zarabiać zarówno w czasie hossy, jak i w czasie bessy giełdowej.
 • Formalności można załatwić przez internet
Żeby inwestować w opcje binarne, potrzebujemy jedynie komputera i dostępu do internetu. Całość procesu możemy przeprowadzić wygodnie bez wychodzenia z domu.

O czym należy pamiętać?
Jeśli chcemy samodzielnie zająć się inwestowaniem w opcje binarne, powinniśmy znaleźć bezpieczną i godną zaufania platformę internetową. Wybór platformy to już kwestia preferencji, osobiście polecam BDSwiss. Jest to bezpieczna, pewna i łatwa w obsłudze platforma, dzięki której każdy inwestor (zarówno ten doświadczony, jak i ten początkujący) będzie w stanie zakupić te opcje, które go zainteresują.
Więcej sposobów na zarabianie przez internet znajdziesz na stronie zarabianieprzezinternet24.pl. Powodzenia.0 Komentarze