Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Kredyty gotówkowe


Pożyczka gotówkowa - jak wybrać?

wrz 01 2017 08:36 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Ofert pożyczkowych na rynku jest sporo i warto dobrze się zastanowić, która z nich jest najkorzystniejsza. Tym bardziej, że czasem szczegóły oferty mają naprawdę spore znaczenie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Najważniejsze cechy pożyczki gotówkowej

wrz 02 2017 04:27 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Bardzo często w naszym życiu zdarza się, że potrzebujemy więcej gotówki, niż mamy obecnie na koncie. Jest to związane z różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami, a także z planami, jakie snujemy na przyszłość. Jeżeli ekstra gotówka jest nam rzeczywiście niezbędna, bardzo często udajemy się do banku i szukamy produktu, który pomógłby nam uzupełnić nasze braki finansowe. Wydaje się, że idealnym produktem którego szukamy w takim wypadku jest pożyczka gotówkowa. Poznajmy więc, jakie są najważniejsze cechy tego produktu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka gotówkowa

Najlepsze kredyty konsolidacyjne - na jakie cec...

sie 21 2017 06:39 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Każdy kolejny kredyt to poważne obciążenie dla budżetu, mogące skutkować kłopotami z terminowym regulowaniem zobowiązań. Wyjściem z tej niełatwej sytuacji okazuje się być kredyt konsolidacyjny, który pozwala na połączenie kilku kredytów w jeden. W efekcie spłacamy tylko jedną ratę. Jak wybrać dobry kredyt konsolidacyjny?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt konsolidacyjny


Kredyt gotówkowy - wady i zalety kredytów konsu...

cze 23 2017 09:17 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Żyjemy w czasach, w których nasze potrzeby konsumpcyjne wzrastają wręcz wykładniczo. Coraz częściej potrzebujemy nowego sprzętu AGD, nowego samochodu czy komputera. Są to rzeczy, na kupno których najczęściej nie starcza nam sama wypłata. Dlatego też z pomocą przychodzą banki i oferowane przez nie kredyty gotówkowe. Są to szybkie kredyty, dzięki którym zyskamy gotówkę na spełnienie marzeń czy zaspokojenie potrzeb. Trzeba jednak uważać, gdyż każde zobowiązanie finansowe może przynieść więcej szkody niż korzyści. Dlatego też zanim zdecydujemy się na podpisane konkretnej umowy kredytowej, powinniśmy poznać wszystkie wady i zalety kupowanego produktu finansowego. Jak więc to wygląda w przypadku kredytów gotówkowych?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy, kredyt

Jak wybrać kredyt gotówkowy?

cze 20 2017 16:23 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy należy do produktów bankowych, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. Zaciągany jest on na różne cele, a jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że pozyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolną inwestycję.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Kredyt gotówkowy – 10 ważnych rad

maj 24 2017 14:06 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Jak wziąć kredyt gotówkowy i uniknąć wysokich kosztów wynikających z ich zaciągnięcia i spłaty? Sprawdź w naszym poradniku, jak to zrobić.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy

Co to kredyt lombardowy

kwi 10 2017 06:04 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Na rynku bankowym, funkcjonuje wiele różnego rodzaju kredytów. Jednym z nich jest kredyt lombardowy. Jest to bardzo specyficzna forma kredytu, którego szczególną cechą jest sposób jego zabezpieczenia.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt, kredyt lombardowy


Dlaczego warto korzystać z kalkulatorów kredytó...

kwi 06 2017 12:13 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Kredyt jest zobowiązaniem finansowym, które obciąża przez pewien czas budżet domowy kredytobiorcy lub kilku kredytobiorców. Dlatego nie powinno się zaciągać go pochopnie, bez wcześniejszej analizy swojej zdolności finansowej do późniejszej spłaty zobowiązania.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****    kalkulator kredytowy i 1 więcej...

Co powinna zawierać umowa kredytowa

mar 30 2017 18:13 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Chociażbyśmy spełnili wszystkie warunki jakie wymaga od nas bank, na pewno nie dostaniemy pieniędzy, jeżeli nie podpiszemy umowy kredytowej. Jest to dokument, który niejako łączy nas z bankiem i określa wszystkie prawa i obowiązki zarówno kredytobiorcy, jak i banku. Wszystko to co powinna zawierać umowa kredytowa, jest określone w prawie bankowym i każdy bank musi ją ściśle przygotować.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jak mądrze wybrać kredyt gotówkowy?

mar 15 2017 20:01 | mentalny w Kredyty gotówkowe

We współczesnej bankowości, która mianuje się jako przyjazna i nowoczesna jest dużo produktów kredytowych dedykowanych klientom, którzy potrzebują szybkiego przypływu gotówki. Kredyt gotówkowy jest uznawany za najbardziej dostępny i tym samym łatwy do otrzymania. Rzeczywiście, nie ma banku, który by nie oferował tego rozwiązania, ale czy naprawdę każdy kredyt gotówkowy jest bliźniaczy? Innymi słowy, czy warto sprawdzać oferty w kilku bankach, a może z góry skierować wniosek do banku, w którym mamy swój rachunek rozliczeniowy?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy, kredyt