Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Kredyty gotówkowe


Przypięty  Jak szybko spłacić kredyt gotówkowy?

paź 30 2017 13:38 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Okres kredytowania jest jednym z ważniejszych parametrów, jaki powinien być brany pod uwagę przy zaciąganiu kredytu. Od tego, jak szybko spłacimy zobowiązanie, zależy przecież całkowity koszt pożyczenia pieniędzy. Długi okres spłaty wraz z niską ratą nie musi być wcale dla nas korzystny.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy i 1 więcej...

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

paź 05 2017 08:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Nikt z nas nie ma raczej zbyt dużo czasu, aby śledzić na okrągło poszczególne oferty kredytów wypuszczanych przez instytucje bankowe. Jednak biorąc kredyt gotówkowy, każdy chciałby wybrać najlepszy. Jak to zrobić?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kredyt gotówkowy - istotne pojęcia

wrz 25 2017 12:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Decydując się na kredyt gotówkowy, warto poznać przed podpisaniem umowy niektóre z istotnych pojęć, które mogą nam pomóc w jej zrozumieniu. Język banków może być niezwykle zagmatwany. Poniżej znajdziecie kilka definicji, które pomogą Wam w wyborze kredytu gotówkowego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Pożyczka gotówkowa - jak wybrać?

wrz 01 2017 08:36 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Ofert pożyczkowych na rynku jest sporo i warto dobrze się zastanowić, która z nich jest najkorzystniejsza. Tym bardziej, że czasem szczegóły oferty mają naprawdę spore znaczenie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Najważniejsze cechy pożyczki gotówkowej

wrz 02 2017 04:27 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Bardzo często w naszym życiu zdarza się, że potrzebujemy więcej gotówki, niż mamy obecnie na koncie. Jest to związane z różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami, a także z planami, jakie snujemy na przyszłość. Jeżeli ekstra gotówka jest nam rzeczywiście niezbędna, bardzo często udajemy się do banku i szukamy produktu, który pomógłby nam uzupełnić nasze braki finansowe. Wydaje się, że idealnym produktem którego szukamy w takim wypadku jest pożyczka gotówkowa. Poznajmy więc, jakie są najważniejsze cechy tego produktu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka gotówkowa


Najlepsze kredyty konsolidacyjne - na jakie cec...

sie 21 2017 06:39 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Każdy kolejny kredyt to poważne obciążenie dla budżetu, mogące skutkować kłopotami z terminowym regulowaniem zobowiązań. Wyjściem z tej niełatwej sytuacji okazuje się być kredyt konsolidacyjny, który pozwala na połączenie kilku kredytów w jeden. W efekcie spłacamy tylko jedną ratę. Jak wybrać dobry kredyt konsolidacyjny?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt konsolidacyjny

Kredyt gotówkowy - wady i zalety kredytów konsu...

cze 23 2017 09:17 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Żyjemy w czasach, w których nasze potrzeby konsumpcyjne wzrastają wręcz wykładniczo. Coraz częściej potrzebujemy nowego sprzętu AGD, nowego samochodu czy komputera. Są to rzeczy, na kupno których najczęściej nie starcza nam sama wypłata. Dlatego też z pomocą przychodzą banki i oferowane przez nie kredyty gotówkowe. Są to szybkie kredyty, dzięki którym zyskamy gotówkę na spełnienie marzeń czy zaspokojenie potrzeb. Trzeba jednak uważać, gdyż każde zobowiązanie finansowe może przynieść więcej szkody niż korzyści. Dlatego też zanim zdecydujemy się na podpisane konkretnej umowy kredytowej, powinniśmy poznać wszystkie wady i zalety kupowanego produktu finansowego. Jak więc to wygląda w przypadku kredytów gotówkowych?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy, kredyt


Jak wybrać kredyt gotówkowy?

cze 20 2017 16:23 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy należy do produktów bankowych, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. Zaciągany jest on na różne cele, a jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że pozyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolną inwestycję.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kredyt gotówkowy – 10 ważnych rad

maj 24 2017 14:06 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Jak wziąć kredyt gotówkowy i uniknąć wysokich kosztów wynikających z ich zaciągnięcia i spłaty? Sprawdź w naszym poradniku, jak to zrobić.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy


Co to kredyt lombardowy

kwi 10 2017 06:04 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Na rynku bankowym, funkcjonuje wiele różnego rodzaju kredytów. Jednym z nich jest kredyt lombardowy. Jest to bardzo specyficzna forma kredytu, którego szczególną cechą jest sposób jego zabezpieczenia.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt, kredyt lombardowy