Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Kredyty gotówkowe


Wakacje kredytowe

sie 18 2018 18:28 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Z czym wiąże się wzięcie kredytu Wielu z nas, na własnej skórze, przekonało się pewnie, że samo wzięcie kredytu nie było największym problemem. Każdy z nas powinien więc, przed wzięciem kredytu, zastanowić się nad tym z czym wiąże się ten produkt. Chod...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Co to pożyczka na oświadczenie

kwi 14 2018 04:36 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Jednym z czynników który często zniechęca nas do skorzystania z bankowej pożyczki, są zawiłe procedury, związane z jej uzyskaniem. Banki wymagają od nas wielu dokumentów, które uwiarygodnią naszą osobę, a przede wszystkim potwierdzą nasze dochody. Dlatego składając wniosek o pożyczkę w banku, musimy donieść zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach z zakładu pracy, odcinek renty czy emerytury lub też dokumenty z Urzędu Skarbowego. Jak łatwo się domyśleć, nie wszyscy mają ochotę i czas na dostarczenie tych dokumentów do banku. W związku z tym, często osoby takie szukają specjalnych ofert pożyczek na oświadczenie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka na oświadczenie i 1 więcej...

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego

sty 22 2018 21:06 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Ubezpieczenia nie mają w naszym kraju najlepszej opinii. Zdecydowana większość z nas twierdzi, że są one za drogie i że nie ma sensu ich kupować. Ale gdy dzieje się w naszym życiu coś złego, często żałujemy, że nie wykupiliśmy chociaż podstawowego ubezpieczenia na dom, samochód czy na zdrowie. Bo chociaż ubezpieczenie to koszt i nie wiadomo czy będziemy musieli z niego skorzystać, to jednak warto je mieć, by mieć później komfort, gdy stanie się coś niespodziewanego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy i 1 więcej...


Na jakie usługi bankowe można liczyć?

sty 06 2018 16:25 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że w Polsce nie brakuje banków. Ludzie mogą zatem liczyć na dużą konkurencję, co oczywiście objawia się często bardzo dobrymi warunkami współpracy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czy można znaleźć dobry kredyt gotówkowy przez...

lis 23 2017 19:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Internet pomaga w życiu każdemu z nas. Dzisiaj bez wychodzenia z domu, możemy robić zakupy, planować urlop, czy też uczyć się nowych umiejętności. Ale Internet odmienił także załatwianie wielu czynności z zakresu finansów.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Jak szybko spłacić kredyt gotówkowy?

paź 30 2017 13:38 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Okres kredytowania jest jednym z ważniejszych parametrów, jaki powinien być brany pod uwagę przy zaciąganiu kredytu. Od tego, jak szybko spłacimy zobowiązanie, zależy przecież całkowity koszt pożyczenia pieniędzy. Długi okres spłaty wraz z niską ratą nie musi być wcale dla nas korzystny.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt gotówkowy i 1 więcej...

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

paź 05 2017 08:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Nikt z nas nie ma raczej zbyt dużo czasu, aby śledzić na okrągło poszczególne oferty kredytów wypuszczanych przez instytucje bankowe. Jednak biorąc kredyt gotówkowy, każdy chciałby wybrać najlepszy. Jak to zrobić?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Kredyt gotówkowy - istotne pojęcia

wrz 25 2017 12:50 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Decydując się na kredyt gotówkowy, warto poznać przed podpisaniem umowy niektóre z istotnych pojęć, które mogą nam pomóc w jej zrozumieniu. Język banków może być niezwykle zagmatwany. Poniżej znajdziecie kilka definicji, które pomogą Wam w wyborze kredytu gotówkowego.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Pożyczka gotówkowa - jak wybrać?

wrz 01 2017 08:36 | mentalny w Kredyty gotówkowe

Ofert pożyczkowych na rynku jest sporo i warto dobrze się zastanowić, która z nich jest najkorzystniejsza. Tym bardziej, że czasem szczegóły oferty mają naprawdę spore znaczenie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Najważniejsze cechy pożyczki gotówkowej

wrz 02 2017 04:27 | Marcin w Kredyty gotówkowe

Bardzo często w naszym życiu zdarza się, że potrzebujemy więcej gotówki, niż mamy obecnie na koncie. Jest to związane z różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami, a także z planami, jakie snujemy na przyszłość. Jeżeli ekstra gotówka jest nam rzeczywiście niezbędna, bardzo często udajemy się do banku i szukamy produktu, który pomógłby nam uzupełnić nasze braki finansowe. Wydaje się, że idealnym produktem którego szukamy w takim wypadku jest pożyczka gotówkowa. Poznajmy więc, jakie są najważniejsze cechy tego produktu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka gotówkowa