Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Na co zwrócić uwagę zaciągając kredyt hipoteczny


Praktycznie od czasu do czasu każdy z nas musi udać się do banku, by złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Jednakże nie każdy z nas, zdaje sobie sprawę jak spośród wielu ofert, które mają dla nas banki, wybrać tę najlepszą. Zastanówmy się więc, na co zwrócić uwagę, by nie przepłacać za pożyczone pieniądze.
Wysokość prowizji

Bank bardzo często próbują „złapać” klienta, proponując mu bardzo niskie oprocentowanie kredytu. Jednakże w zamian za to, podnoszą wysokość prowizji. Czasami może ona sięgać nawet kilkunastu procent, co znacznie odnosi ogólny koszt kredytu. Zanim więc złożymy wniosek o kredyt gotówkowy w konkretnym banku, porównajmy jaką wysoką prowizję będziemy musili zapłacić.

Raty równe czy malejące

By obniżyć koszty całkowite kredytu gotówkowego, warto zdecydować się na spłatę zadłużenia według rat malejących. Albowiem w takim przypadku zapłacimy mniej odsetek, niż gdybyśmy zadłużenie spłacali według systemu rat równych.

Wakacje kredytowe

Szukając najlepszej oferty, sprawdźmy który bank przy spłacie zadłużenia proponuje nam „wakacje kredytowe”. Może to pomóc nam w okresie, gdy będziemy mieli jakieś kłopoty finansowe.

Ubezpieczenie

Aby nie przepłacać za kredyt, zwróćmy uwagę, czy bank w którym zaciągamy kredyt nie wymaga od nas zapłaty ubezpieczenia, które może znacznie podnieść koszt naszego kredytu.

Kredyt dla nowego klienta

Jeżeli chcemy złożyć wniosek o kredyt, nie musimy koniecznie składać go w banku, w którym mamy rachunek. Często banki chcą zdobyć nowych klientów i przez to proponują im lepsze warunki kredytowe.

To oczywiście tylko kilka rad, pozwalających obniżyć koszty naszego kredytu. Ale najważniejsze jest to, by wszystko dokładnie przeliczyć i wybrać tę ofertę, za którą zapłacimy najmniej.0 Komentarze