Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Obniż ratę kredytu w obcej walucie – o usługach e-kantorów

kredyt we frankach kredyt w obcej walucie obniżanie raty kredytu kredyt hipoteczny

Szansa dla Frankowiczów i nie tylko

Politycy od wielu miesięcy mówią o pomocy dla osób zadłużonych we franku szwajcarskim, których miesięczne raty stały się horrendalnie wysokie. Pomimo obietnic nie pojawiły się żadne realne działania, które poprawiłyby sytuację kredytobiorców. Okazuje się jednak, że istnieje możliwość obniżenia kosztów związanych z opłacaniem kolejnych rat – pomocą służą kantory internetowe, które oferują korzystne kursy pozwalające w dłuższej perspektywie oszczędzić kilkaset złotych! Szansę tę mogą wykorzystać nie tylko osoby posiadające kredyty hipoteczne we franku szwajcarskich, ale również klienci zadłużeni w euro, a nawet przedsiębiorcy dokonujący transakcji w dolarach. Jak działają e-kantory i czy warto skorzystać z ich usług?

Czym wyróżniają się e-kantory?

Do serwisów oferujących wymianę walut online należy m.in. kantor internetowy Fritz Exchange, który powstał 5 lat temu i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób spłacających kredyty we franku szwajcarskim. Co wyróżnia kantory tego typu na tle banków i kantorów stacjonarnych? Klientów przyciąga przede wszystkim niski spread, który gwarantuje niższą opłatę, a co za tym idzie, również ratę kredytu walutowego. Serwisy takie jak internetowy kantor Fritz Exchange działają przez całą dobę, niezależnie od tego czy jest to dzień powszedni czy święto – możesz kupić walutę całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu. Oczywiście podczas dokonywania transakcji w niedzielę trzeba liczyć się z koniecznością poczekania na zaksięgowanie przelewu, ale pomimo wszystko e-kantory cieszą się ogromną popularnością, głównie dzięki korzystnym kursom oraz wygodnemu dostępowi online.

Sprawdź, jakie oszczędności uzyskasz

Jakie oszczędności możemy osiągnąć korzystając z usług serwisów takich jak kantor Fritz Exchange? Analizując oferowane kursy walut i porównując je z ofertami banków od razu można zauważyć z pozoru niewielkie, groszowe oszczędności, które pozwalają na duże zyski w dłuższej perspektywie. Kilkugroszowy zysk może stać się kwotą rzędu kilkuset złotych w przeciągu kilku miesięcy, warto więc zainteresować się bliżej ofertę kantorów internetowych. Oferują one usługi nie tylko dla klientów zadłużonych we franku, bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także wśród inwestorów oraz przedsiębiorców. Kantor Fritz Exchange, który korzysta z 20-letniego doświadczenia firmy Fritz Group, pomysłodawcy pierwszego kantoru automatycznego, oferuje pomoc dla każdego rodzaju klienta, a także możliwość negocjowania stawek przy transakcjach powyżej 10 tysięcy euro.0 Komentarze