Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Chwilówki - szybko dostępne pieniądze


„Pieniądze w 15 minut”, „Błyskawiczna pożyczka przez Internet”, „Pieniądze na Twoim koncie szybciej niż myślisz” – to tylko niektóre hasła firma reklamowych, które mają zachęcić nas do skorzystania z ich usług. Bo właśnie szybkość z jaką pożyczki przez Internet są udzielane jest największym atutem firm pożyczkowych. Ale czy rzeczywiście pieniądze można pożyczyć w nich tak szybko? Czy szybka pożyczka może zasilić nasze konto w 15 minut?
O szybkości z jaką pożyczone pieniądze pojawią się na naszym koncie, decyduje przede wszystkim bank w którym mamy konto, a także to, czy w danej firmie ubiegamy się o pożyczkę po raz pierwszy czy po raz kolejny. Jeśli chodzi o konto, to powinniśmy szukać firmy pożyczkowej, która posiada konto w tym samym banku co my. Te najbardziej popularne, mają swoje rachunki w kilku bankach, więc mamy pod tym względem ułatwione zadanie, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasze konto jest w jednym z tych banków. Dlaczego jest to takie ważne? Albowiem jeśli firma pożyczkowa która udzieliła nam pożyczki ma do wykonania przelew wewnętrzy, to czas w jaki pieniądze „wędrują pomiędzy kontami” to zaledwie kilka chwil. Jednakże gdy firma musi wykonać przelew do zupełnie innego banku, to może to potrwać nawet kilkanaście godzin. A wszystko dlatego, że banki wysyłają pieniądze według sesji Elixir i przelewy są wykonywane w ściśle określonych godzinach, podobnie jak są odbierane i księgowane na koncie odbiorcy. Więc może to trochę potrwać. Kolejnym elementem związanym z szybkością uzyskania pieniędzy z pożyczki jest ich liczba zaciągana w jednej firmie. Jeżeli robimy to po raz pierwszy, to cała procedura trwa nieco dłużej. Musimy bowiem zweryfikować nasze dane które podaliśmy w czasie rejestracji, co znowu trochę trwa. Natomiast gdy ubiegamy się w danej firmie o pożyczkę po raz kolejny, to zaraz po przesłaniu wniosku jest on rozpatrywany i w przypadku pozytywnej decyzji pieniądze są przelewane na nasze konto.

Szybka pożyczka jest jak najbardziej prawdziwym hasłem, ale nie zawsze i nie w każdych warunkach. Dlatego nie możemy do końca wierzyć hasłom reklamowym firm pożyczkowych, gdyż czasem po prostu nie mówią one w szczegółach o swoich ofertach.0 Komentarze