Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Kategorie


Aktualności finansowe Kanał RSS 49 artykuły

Banki nie chcą płacić na SKOK-i
wrz 20 2017  Po konferencji prasowej Związku Banków Polskich jasno wynika, że banki nie chcą już płacić pieniędzy na wypłaty depozytów ze SKOK-ów, które zbankrutowały. W związku z tym, ZBP wystąpił do Ministerstwa Finansów i Komitetu Stabilności Finansowej, by zmieniony został system finansowania procesów upadłościowych i wypłat depozytów które są zgromadzone w SKOK-ach.

Promocje produktów finansowych Kanał RSS 7 artykuły

Pierwsza Pożyczka 2.99% w Raiffeisen Polbank -...
sie 29 2017  Raiffeisen Polbank, chce zachęcić ludzi do pożyczenia w tym banku pieniędzy. W związku z tym, wprowadził on promocję Pierwsza Pożyczka 2.99%.

Kredyty gotówkowe Kanał RSS 21 artykuły

Pożyczka gotówkowa - jak wybrać?
wrz 18 2017  Ofert pożyczkowych na rynku jest sporo i warto dobrze się zastanowić, która z nich jest najkorzystniejsza. Tym bardziej, że czasem szczegóły oferty mają naprawdę spore znaczenie.

Kredyty hipoteczne Kanał RSS 23 artykuły

Kto powinien korzystać z porównywarki kredytów...
wrz 11 2017  Oferta banków jest bardzo szeroka. I nawet w ramach jednego produktu, może ona mieć kilka wersji. W związku z tym, szukając banku w którym złożymy wniosek o kredyt czy też założymy lokatę, możemy mieć sporo problemów, by znaleźć ten bank, który najbardziej będzie odpowiadał naszym wymaganiom i miał dla nas najkorzystniejsze warunki.

Kredyty samochodowe i leasing Kanał RSS 3 artykuły

Leasing samochodowy - zalety i wady
mar 21 2017  Praktycznie każda firma musi mieć jakiś samochód. Ale nie każda firma może sobie pozwolić na zakup nowego pojazdu „za gotówkę”. W związku z tym, w ofercie banków czy innych firm, możemy spotkać wiele produktów, które zapewnią nam samochód w firmie, bez wykładania od razu dużej gotówki. Jednym z takich produktów jest leasing samochodowy.

Kredyty dla firm Kanał RSS 5 artykuły

Czym jest kredyt obrotowy w rachunku bieżącym
lip 04 2017  Prowadząc działalność gospodarczą, możemy spotykać się z różnego rodzaju problemami finansowymi. Najczęściej wynikają one z tego, że nie wszyscy nasi kontrahenci płacą faktury na czas czy też w naszej branży mamy do czynienia z sezonowością i nie w każdym miesiącu nasze przychody są takie same. W związku z tym, musimy mieć rezerwę finansową, która pozwoli nam na sprawne funkcjonowanie naszej firmy. Taką rezerwę, może nam dać kredyt obrotowy w rachunku bieżącym.

Pożyczki pozbankowe Kanał RSS 38 artykuły

Darmowa pożyczka? To możliwe!
wrz 11 2017  Szukasz pożyczki na dowolny cel, jednak obawiasz się wysokiego oprocentowania i kosztów? Zależy Ci na przejrzystych warunkach oraz minimum formalności? Skorzystaj z darmowych pożyczek, które wiele firm oferuje dla nowych klientów. Sprawdziliśmy 3 często wybierane rozwiązania - czym się charakteryzują? Ile można pożyczyć i jaki jest okres spłaty?

Pożyczki społecznościowe Kanał RSS 3 artykuły

Pożyczki społecznościowe - zalety i wady
cze 22 2017  Z pojęciem pożyczka społecznościowa, spotykamy się coraz częściej. Coraz więcej osób wie, że są to pożyczki udzielane za pośrednictwem specjalnych portali, na których „spotykają się” ci, którzy mają braki finansowe i są zmuszeni do pożyczenia pieniędzy z tymi osobami, które mają nadwyżki finansowe i chcą je zainwestować poprzez pożyczenie ich innym.

Zdolność kredytowa Kanał RSS 4 artykuły

Jak bank liczy naszą zdolność kredytową
cze 09 2017  Składając wniosek o kredyt, bez względu na to, czy dotyczy to kredytów gotówkowych, hipotecznych czy innych, zawsze musimy mieć tzw. „zdolność kredytową”. Mówiąc prościej, musimy mieć zdolność, do terminowej spłaty naszych zobowiązań. Oznacza to, że nasze dochody, muszą być na tyle wysokie, że po zapłaceniu wszystkich rachunków, po dokonaniu zakupów itp., musi nam zostać w naszym domowym budżecie wystarczająca kwota, by spłacić naszą miesięczną ratę.

Mądre pożyczanie Kanał RSS 37 artykuły

Zakupy na raty za 0% - czy to możliwe
wrz 14 2017  Do naszego domu potrzebujemy wiele mebli i sprzętów. Bo jak żyć bez łóżka, szafy, lodówki czy pralki. Niestety nie są to zbyt tanie produkty, więc nie zawsze jesteśmy w stanie “wyłożyć” od razu odpowiednią gotówkę, by potrzebny nam przedmiot kupić. Dlatego też często decydujemy się kupować niezbędne sprzęty w systemie ratalnym. Jest to tym bardziej korzystne, że wiele sklepów reklamuje swoje zakupy ratalne jako bezkosztowe. Oznacza to, że cena towaru jest dzielona na ilość rat i odpowiednie kwoty pozostają nam do spłaty. Czy takie darmowe raty to prawda? Czy nie ma tu jakiegoś haczyka? Napiszemy o tym za chwilę.

Rejestry dłużników Kanał RSS 6 artykuły

Program 500+ pomaga wyjść z długów
wrz 18 2017  BIG InfoMonitor i Biuro Informacji Kredytowej przeprowadziło badanie, z którego wynika, że co trzeciej rodzinie pobierającej świadczenia z tytułu programu 500+ udało się wyjść z długów.

Oddłużanie Kanał RSS 9 artykuły

Czym różni się windykator od komornika
lip 28 2017  Bez względu na to, czy pożyczamy pieniądze w banku czy też w firmie pożyczkowej, zawsze mamy nadzieję, że bez problemów i w terminie ją spłacimy. Niestety życie czasami płata nam różne figle i w związku z tym, mamy kłopoty z terminową obsługą naszych długów. Możemy przecież stracić pracę, możemy się rozchorować itp. Wszystko to może sprawić, że nasze dochody spadną i nie będziemy mieli wystarczającej ilości środków, by spłacać nasze raty.

Finanse osobiste Kanał RSS 19 artykuły

Jak przygotować kartę płatniczą na wyjazd za gr...
wrz 19 2017  Chociaż sezon wakacyjny mamy już za sobą i coraz mniej osób wyjeżdża na urlop za granicę, to jednak w dalszym ciągu mamy osoby, które planują swój urlop teraz, gdyż można obecnie na urlop pojechać wydając na wyjazd dużo mniej pieniędzy. Oczywiście każdy do takiego urlopu się przygotowuje, a jednym z elementów tych przygotowań, powinna być nasza karta płatnicza.

Własna firma Kanał RSS 8 artykuły

Niezapłacone faktury - zmora każdego freelancera
sie 30 2017  Praca na własny rachunek staje się coraz bardziej popularna. Wykonywanie zleceń dla różnych klientów to przyszłość zawodowa, według prognoz etat może odejść do lamusa wraz z wszystkimi rutynowymi zawodami, które dziś wykonują ludzie, a w niedługim czasie zaczną je wykonywać programy.

Inne Kanał RSS 23 artykuły

Jak szybko wynająć mieszkanie?
wrz 18 2017  Kupiłeś nowe mieszkanie i planujesz je wynająć? A może już je masz tylko nie wiesz od czego zacząć? Jest to bardzo dobra lokata kapitału. Bez wysiłku możesz zarabiać sporą sumę pieniędzy. Oto kilka praktycznych wskazówek, z którymi należ się zapoznać przed wynajęciem mieszkania – komentuje prezes zarządu BOSS pożyczka, Ewelina Nadworna.