Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * - 1 głosów

Pożyczka w Profi Credit - opinie, informacje

profi credit opinie forum profi credit opinie 2013 profi credit forum dyskusyjne profi credit forum

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 12
Dobra

Napisany 19 czerwiec 2013 - 18:55

ProfiCredit, jest firmą udzielającą stosunkowo wysokich pożyczek i na długi czas. Albowiem możemy wnioskować w tej firmie o pożyczkę nawet do wysokości 10 000 złotych, a spłaty rozłożyć na 48 miesięcy. Firma oprócz Polski działa również w kilku innych europejskich krajach. Działa ona na terenie całego kraju, za pośrednictwem 60 biur terenowych, w których zatrudnionych jest ponad 1500 doradców.

proficredit.jpg

Firma ProfiCredit proponuje pożyczki dla każdego. Wniosek może złożyć zarówno osoba pracująca, rencista, emeryt, rolnik jak i osoba prowadząca działalność gospodarczą. Warunkiem otrzymania pieniędzy jest zamieszkanie na terenie naszego kraju, stałe źródło dochodu, oraz brak zajęć komorniczych. W zależności od sposobu uzyskiwania dochodów, musimy je udokumentować na różny sposób. Pracujący przedstawiają zaświadczenia z zakładu pracy, emeryci i renciści odcinki swoich wypłat. Osoby prowadzące działalność gospodarczą, oraz rolnicy, przedstawiają oświadczenie o uzyskiwanych dochodach, a także dokumenty potwierdzające terminowe płacenie składek na ZUS, KRUS i do Urzędu Skarbowego.

Procedura związana z otrzymaniem pieniędzy jest bardzo prosta i wygodna. Po skontaktowaniu się z pracownikiem firmy, należy się z nim umówić na spotkanie w domu wnioskodawcy. Podczas takiego spotkania, musimy my przedstawić wszelkie niezbędne dokumenty, a także możemy uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

profi_ban.png

Pożyczka w ProfiCredit ma wiele różnego rodzaju zalet. Przede wszystkim każdy wniosek jest rozpatrywany w sposób indywidualny. Możemy łączyć dochody z różnych źródeł, co zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania pieniędzy. Jeśli chwilowo nie mamy wystarczającej ilości na spłatę, możemy ją odroczyć nawet na 3 miesiące. Spłata pożyczki dokonywana jest na podstawie stałego zlecenia, złożonego w naszym banku. Ale największym atutem jest fakt, że firma nie sprawdza historii kredytowej zgromadzonej w Biurze Informacji Kredytowej.

Zalety pożyczki w ProfiCredit:

• pożyczka bez BIK,

• możliwość odroczenia spłaty raty na 3 miesiące,

• możliwość łączenia dochodu,

• obsługa w domu wnioskodawcy,

• duża anonimowość podczas procedury

Wady pożyczki w ProfiCredit:

• konieczność dokumentowania dochodu

wniosek.png

Skorzystaliście z oferty Profi Credit? - Czekamy na Wasze opinie!

• mentalny lubi to

#2 anna

anna
  • LokalizacjaWarszawa

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 18 październik 2013 - 09:58

Rzezcywiście firma udziela pożyczek bez BIK i to na bardzo wysokie kwoty. Jednak jak zawsze w takich przypadkach koszty są duże.

#3 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 06 styczeń 2014 - 13:31

Niestety koszt jest jak najbardziej znaczny, zwłaszcza jeżeli zgłaszamy zapotrzebowanie otrzymania dużej zapomogi finansowej - jest to jednakże zrozumiałe, tak samo jak konieczność wykazania dochodów, gdyż firma pożyczkowa również musi posiadać zabezpieczenie przed oszustami oraz naciągaczami. W zamian jednak wnioskować możemy o sumy nieosiągalne w przypadku innych firm zajmujących się udzielaniem pożyczek, a dodatkowo nie jesteśmy sprawdzani w BIKU, a to też duży plus :)

#4 araceli18

araceli18

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 16 lipiec 2015 - 08:02

Wg mnie firma ta jest uczciwa. Gotówkę wzięłam na wysokim poziomie, poinformowali mnie o wszystkim , obsługa bardzo przyjemna i pomocna. Ja nie mam żadnych zastrzeżen. Firma na duży + !

#5 margerita

margerita

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 06 sierpień 2015 - 11:15

Miałam dużo rzeczy do kupienia a nie miałam przy sobie aż takiej gotówki, postanowiłam wspomóc się finansowo i zgłosić o pomoc do Profi Credit. Przy podpisywaniu umowy wszystko mi rzetelnie wytłumaczyli. Polecam niedowiarkom, to naprawdę porządna i przydatna firma.

#6 Białykruk91

Białykruk91

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 18 sierpień 2015 - 07:22

Cześć,

Ja raz skorzystałam z oferty chwilówek. Przekonałam się tym samym, że opinie na forach są mocno subiektywne. Dla osób, które są zainteresowane chwilówkami polecam czytanie artykułów przez osoby, które mają w tym temacie wiele do powiedzenia. 

#7 alicjajanos

alicjajanos

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 20 sierpień 2015 - 07:00

Widziałam, że jest sporo ocen negatywnych o tej firmie, lecz zupełnie nie rozumiem dlaczego! Profi Credit jest firmą porządną i ja miałam okazję się o tym przekonać. Prowadzę salon fryzjerski, są to początki mojej działalności no i już zabrakło mi funduszy na porządny ekspres do kawy, więc wziełam 5000 na jego kupienie. Okazało się, że umowa na jasnych warunkach, obsługa bardzo profesjonalna o wszystkim informuje i nie ma żadnych ukrytych kosztów. Umowę trzeba czytać ;) Polecam Profi Credit bez zawahania.

#8 maciek1

maciek1

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 08 luty 2017 - 14:57

Ja nie mam nic przeciwko, profi Credit jest ok, nie oszukali mnie z niczym, obsługa mi wytlumaczyla wszystko co i jak w szczegółach wyglada pozniej przy spłatach wiec wszystko bylo od poczatku jasne, firma uczciwa.