Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka w Kredyt1000.pl - opinie, informacje

kredyt1000.pl kredyt1000 kredyt 1000 opinie kredyt 1000 forum pożyczka w kredyt1000 opinie pożyczka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 15 kwiecień 2015 - 18:04

Pożyczenie pieniędzy jest dzisiaj bardzo proste. Szczególnie, jeśli interesują nas niewielkie kwoty. Albowiem zarówno w Internecie, jak i w wielu placówkach stacjonarnych można znaleźć firmy pożyczkowe, oferujące chwilówki. Dzięki nim, w szybki sposób można zasilić rachunek bankowy, a co najważniejsze, pieniądze dostajemy bez dużych formalności.

kredyt1000.png

Jedną z firm, oferujących takie pożyczki, jest Kredyt1000. Pożycza ona pieniądze za pośrednictwem Internetu, więc gotówkę można uzyskać bez wychodzenia z domu. Każdy, kto chce pożyczyć pieniądze w Kredyt1000, musi więc mieć dostęp do sieci internetowej, aktywny telefon komórkowy i stały dochód. Maksymalnie można wnioskować o 1000 zł, a okres spłaty to 15 albo 30 dni. Jeżeli pożyczkobiorca nie ma w odpowiednim czasie pieniędzy by dokonać spłaty, można zmienić datę, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty.

Aby dostać pożyczkę, należy zarejestrować się w bazie danych firmy, podając dane z dowodu osobistego. Dane te należy zweryfikować, przesyłające ze swojego rachunku bankowego na rachunek firmy 1 zł. Należy też przesłać mailowo wyciąg bankowy z konta na które wpływają dochody, a także kopie dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie wynagrodzenia. Po tych czynnościach można już składać wniosek o pożyczkę. Kredyt1000 natychmiast rozpatruje wniosek i jeżeli decyzja jest pozytywna, pieniądze od razu są wysyłane do podane podczas rejestracji konto.

Zalety pożyczki w Kredyt1000:

• brak ukrytych opłat,

• szybka decyzja kredytowa,

• pożyczka bez poręczyciela,

• pożyczka bez wychodzenia z domu

Wady pożyczki w Kredyt1000:

• firma wymaga udokumentowania dochodów,

• firma sprawdza dostępne rejestry dłużników

Skorzystaliście z oferty Kredyt1000.pl? - Czekamy na Wasze opinie!

#2 karolinaanna

karolinaanna

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 28 kwiecień 2015 - 10:36

Jak dla mnie nie jest to dobry pomysł aby brać na siebie pozyczki poza bankowe.

Jezeli już jest u nas zadłuzenie doradzam zacząć plan restrukturyzacji i wyjścia z zadłużenia.

#3 hoghvarth612

hoghvarth612

Aktywny użytkownik

• 16 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 30 sierpień 2018 - 16:53

Nie wiem jak było kiedyś, bo ten temat jest z 2015 roku, ale ja już właśnie miałem do czynienia z tą firmą i nie mogę nic złego o nich powiedzieć. Potrzebowałem na szybko zdobyć zaliczkę dla sprzedawcy samochodu, bo również koniecznie potrzebowałem auta i od Kredyt1000 dostałem pożyczkę jeszcze tego samego dnia. Ba, chyba nawet w ciągu godziny, nie jestem pewien bo nie liczyłem. Ale też mało formalności, a termin spłaty jak najbardziej spoko.