Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Jakie chwilówki są najlepsze?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
44 odpowiedzi na ten temat

#1 clodusia

clodusia

Doświadczony użytkownik

• 84 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 09 sierpień 2016 - 19:32

Dobry wieczór. Czy orientujecie się jakie obecnie chwilówki dostępne na rynku są najbardziej korzystne? Jeszcze niedawno wszyscy zachwalali VIVUS, czy Wonga.com, ale mam wrażenie, że ostatnio coś o tych firmach ucichło. Czy wyparły ich inne firmy? Czy może po prostu warunki ich pożyczek się pogorszyły, przez co inne firmy wskoczyły na wyższe pozycje w rankingach?

#2 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 935 postów

Reputacja: 8
Normalna

Napisany 09 sierpień 2016 - 23:23

Vivus jest ok, pierwsza za darmo.Zresztą jak w wielu innych firmach tak samo.

WNET-POŻYCZKA.PL nowa pożyczka na Polskim rynku ! Sprawdź !

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

#3 arek0723

arek0723

Normalna

Napisany 10 sierpień 2016 - 19:13

Faktycznie o tym VIVUSie jakiś czas temu było bardzo głośno, ale to chyba za sprawą tego, że w samej telewizji co chwilę leciały jakieś reklamy. Co do najlepszych chwilówek to wystarczy jak sama sobie poszukasz jakichś rankingów pożyczek. Będziesz wiedziała które z nich są polecane- najczęściej zaraz obok masz podane mniej więcej jej warunki. Pewnie nie wszędzie wyniki będą takie same, ale to już samemu trzeba przeanalizować.

#4 izabella

izabella

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 11 sierpień 2016 - 12:39

A korzystaliście z pożyczek Viasms?  Rozwiązanie w sam raz, którzy potrzebują gotówki od ręki bez zbędnych formalności i papierkowej roboty. W każdą środę dają 50% zniżki dla stałych klientów. Myślę, że to fajna sprawa

#5 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 935 postów

Reputacja: 8
Normalna

Napisany 11 sierpień 2016 - 17:42

W każdą środę, powinni w każdy dzień.Chwilówka jak sama nazwa wskazuje jest potrzebna na już, nikt nie będzie czekał do środy.

WNET-POŻYCZKA.PL nowa pożyczka na Polskim rynku ! Sprawdź !

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

#6 toy98

toy98

Normalna

Napisany 11 sierpień 2016 - 17:47

No i trzeba być stałym klientem. Ci, co biorą pierwszy raz pożyczkę nawet w środy nie będą mogli cieszyć się z takiej zniżki. Oczywiście, jeśli ktoś już tym stałym klientem jest i akurat potrzebuje gotówki koło środy to trafi jak złoto.

#7 helion

helion

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 11 sierpień 2016 - 21:30

Wanga to chyba jest wysoko w rankingach. Skąd masz takie informacje? Co kogo nie zapytam to słyszał, a i sam mogę polecić, bo są niezawodni. Kasa na wyjazd niemal od ręki.

#8 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Reputacja: 3
Normalna

Napisany 21 sierpień 2016 - 07:50

Ja również mogę polecić co najmniej kilka. Wystarczy wpisać w internecie w wyszukiwarce firmy pożyczkowe i już można przeglądać różnego rodzaju zestawienia i wybierać. Dla klienta firmy pożyczkowej, który po raz pierwszy bierze chwilówkę w danej firmie pożyczkowej, najważniejsze jest czy taka pożyczka jest za 0 zł. Jeżeli tak, to ok. I dla tej osoby będzie to najlepsza chwilówka, a jeżeli weźmie po raz kolejny i otrzyma pieniądze na konto bardzo szybko, to będzie taką firmę polecać wszystkim.

#9 kondrat

kondrat

Normalna

Napisany 29 wrzesień 2016 - 08:49

Najlepsze chwilówki - to te w których nie ma żadnych ukrytych kruczków, dopisków małą czcionką. Może to nie takie oczywiste, ale wybierając pożyczkę nie opieraj sie tylko na kosztach - nie zawsze najtańszy jest najlepszy, albo w ogóle najtańszy...

Polecam zrobić własny research, poszukać i znaleźć to co ci odpowiada - dla mnie to był fundusz mikro. Wszystko jasne, żadnych ukrytych kosztów, ludzki kontakt.

#10 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Normalna

Napisany 29 wrzesień 2016 - 19:03

wybierając pożyczkę nie opieraj sie tylko na kosztach - nie zawsze najtańszy jest najlepszy

Nie kupujesz produktu w supermarkecie, tylko zaciągasz pożyczkę. W sklepie możesz dodatkowo brać pod uwagę jakość produktu, obsługę posprzedażową, itp. Biorąc pożyczkę, przy takim samym okresie kredytowania, zwracasz uwagę wyłącznie na koszty z nią związane. Im tańsza, tym lepsza.

• subeko lubi to

#11 Aller44

Aller44

Normalna

Napisany 30 wrzesień 2016 - 07:40

Dla mnie najlepsza jest chwilówka w NetCredit. Wszystko szybko załatwiono i pieniądze miałem szybko na koncie. Zresztą w Vivus miałem tak samo. 

#12 Posredniczka

Posredniczka

Aktywny użytkownik

• 29 postów

Normalna

Napisany 30 wrzesień 2016 - 14:16

Vivus, Wonga, Filarum, InCredit, Ferratum :)

#13 AdamMAc

AdamMAc

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 02 październik 2016 - 10:53

Bardzo ciekawe pytanie tym bardziej że mamy trochę ponad 40 ofert.

Najlepsze sie wydaja darmowe

#14 KL700

KL700

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 14 październik 2016 - 15:23

Polecam LoanMe - solidna firma, wszystko jasne od pierwszego spotkania i umowa bez żadnych ukrytych haczyków.

#15 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Normalna

Napisany 24 październik 2016 - 05:57

Bardzo ciekawe pytanie tym bardziej że mamy trochę ponad 40 ofert.

Najlepsze sie wydaja darmowe

W przypadku pożyczek pozabankowych, stwierdzenie "Najlepsze sie wydaja darmowe" jest zawsze prawdziwe.

• subeko lubi to

#16 subeko

subeko

Normalna

Napisany 27 październik 2016 - 11:27

prawda , i tez trzeba brac pod uwage okres spłaty , 30 dni to jednak troszke za mało , jeszcze zależy ile sie pożycza . np jest tez poczyka online w extraportfel , pierwsza pożyczka do 2000 zł na okres 45 dni . Więc w tym momencie  nawet jak pożyczysz np 800 zł na ten okres  to potem koszt dzienny takiej pożyczki to 17 zł z groszmi . i przede wszytskim , zgadzam się tu ze wszytskim co pisze kasia73 . pożyczkę zaciągając powinniśmy mieć świadomość ryzyka . taka prawda . a jak już bierzemy pożyczkę , bo rzecz wiadoma wszytsko jest dla ludzi , ale powinniśmy to robić z rozsądkiem , czyli pożyczac tyle pieniędzy na ile będziemy póxniej  to w stanie spłącić 

#17 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Normalna

Napisany 28 październik 2016 - 06:21

Racja,

zaciągając powinniśmy mieć świadomość ryzyka . taka prawda . a jak już bierzemy pożyczkę , bo rzecz wiadoma wszytsko jest dla ludzi , ale powinniśmy to robić z rozsądkiem , czyli pożyczac tyle pieniędzy na ile będziemy póxniej  to w stanie spłącić 

A i tak zdarzają się osoby, które wezmą, "a bo jak za darmo, to warto wziąć", a potem nagle jest szok, bo nie ma pieniędzy na spłatę i "uderzają" do kolejnej firmy. I tak wpadają w pętlę zadłużeniową. A jeżeli można pożyczyć na dłuższy okres czasu, tak jak w przypadku EP na 45 dni - pierwsza za darmo, to lepsze niż 30 dni. Zresztą zawsze można spłacić wcześniej.

#18 subeko

subeko

Normalna

Napisany 30 październik 2016 - 14:38

zgadza się :) zawsze mozna splacić wczęsniej ;) 

#19 AdamLo

AdamLo

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 31 październik 2016 - 07:31

Zanim się wypowiem, powiem, że nigdy z chwilówki nie korzystałem. Ale wydaje mi się że najlepszej chwilówki trzeba szukać wśród tych firm, które oferują chwilówki za darmo. Ja bym osobiście wybrał tę, która najlepiej akceptuje wnioski. Czytałem gdzieś artykuł, że tą firmą jest NetCredit więc ja bym tę firmę wybrał. 

#20 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Normalna

Napisany 04 listopad 2016 - 07:07

Ja bym osobiście wybrał tę, która najlepiej akceptuje wnioski.

To znaczy, co masz na myśl?

#21 Etopek

Etopek

Normalna

Napisany 05 listopad 2016 - 07:27

Teraz coraz częściej słyszę o Ferratum Bank  gdzie podobnie w łatwy i szybki sposób można załatwić chwilówkę przez Internet. Właśnie oferują to, o czym ktoś wyżej już wspominał, pierwszą pożyczkę do 1500zł zupełnie za darmo. Bardzo wygodne rozwiązanie, bez wychodzenia z domu, jeszcze z takimi dogodnymi warunkami. :) Oczywiście na spłatę jest standardowo 60 dni, jak to przy chwilówkach bywa, tyle tylko, ze w Ferratum zwrot jest rozłożony na 2 dogodne raty.

#22 subeko

subeko

Aktywny użytkownik

• 15 postów

Normalna

Napisany 08 listopad 2016 - 22:20

No tak , zgadza się , trzeba wybierać takie chwilówki , takie firmy gdzie są one za 0 zł ;)

#23 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Normalna

Napisany 13 listopad 2016 - 09:12

Teraz coraz częściej słyszę o Ferratum Bank  gdzie podobnie w łatwy i szybki sposób można załatwić chwilówkę przez Internet.

Dobrze, że zaznaczyłeś, że "podobno"... Łatwo i szybko to możesz wypełnić wniosek, a czy taką pożyczkę otrzymasz, to zależy już od oceny twojej zdolności kredytowej przez firmę.

#24 oewonga

oewonga

Normalna

Napisany 15 listopad 2016 - 16:57

Witam! Wśród wspomnianych ofert została wymieniona nazwa naszej firmy, więc pozwolę sobie przedstawić warunki tej oferty. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=soskredyt.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#25 say goodbay

say goodbay

Nowy użytkownik

• 9 postów

Normalna

Napisany 16 listopad 2016 - 11:41

ja jeszcze tutaj do tych wszytskich chwilówek dodałabym pożyczkę w lendonie . Miałam okazje korzystać z tej firmy. Pierwsza pozyczka oczywiście jest bez odsetek , czyli jest darmowa . Poza tym ogromnym plusem dla mnie jest to ,ze można ją wziać przez internet . nie wiem czy nie skorzystam znowu , na jakąś małą kwotę na święta . 

#26 Tomas1983

Tomas1983

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 25 listopad 2016 - 14:08

Zanim podejmiesz decyzję dobrze się zastanów i sprawdź wszystkie warunki, wiem że brzmi to jak banał, ale warto to powtarzać. Ja już się raz wpakowałem w kłopoty przez to, że nie sprawdziłem wszystkiego do końca. Jeżeli chcesz podjąć przemyślaną decyzję zajrzyj do tego artykułu gdzie znajdziesz szczegółowe porównanie firm pożyczkowych i realne koszty pożyczek internetowych, chwilówek, itp. Wszystko zależy jaka kwota, na ile dni. W tym artykule na końcu znajdziesz tabelki, gdzie porównane jest większość firm ze względu na koszty pożyczki, zależnie od kwoty i okresu spłaty. Gorąco polecam.

Edytowany przez Tomas1983, 25 listopad 2016 - 14:30 .