Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na SOSKredyt.pl

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Provident - która opcja lepsza

pożyczka gotókowa

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 dexter

dexter

Nowy użytkownik

• Pip
  • 4 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 03 wrzesień 2013 - 14:51

Hejka.

Tak spytam z ciekawości, która opcja w Provident jest lepsza. Nie chodzi mi o koszta, bo to wiadomo, że tańsza jest opcja przelew. Bardziej interesuje mnie kwestia formalności. 

#2 Stawar

Stawar

Doświadczony użytkownik

• PipPipPip
  • 87 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 03 wrzesień 2013 - 19:54

Główną różnicą pomiędzy opcjami jest czas, w jakim otrzymujemy pieniądze. W opcji gotówka, przedstawiciel firmy przynosi nam zwykle pieniądze na pierwszą wizytę. Wtedy też podpisujemy umowę i inne dokumenty. Natomiast w opcji przelew, podczas wizyty podpisujemy tylko umowę, a na pieniądze musimy trochę poczekać. Firma ma 6 dni, by pieniądze znalazły się na koncie. Oczywiście zwykle pieniądze pojawiają się tam szybciej, ale 6 dni to maksymalny czas dla firmy. Poza tym, jak możemy przeczytać na stronie firmy Provident, pomiędzy opcjami nie ma żadnych różnic. Oczywiście w opcji przelew, wnioskodawca musi mieć konto bankowe. 

#3 Adam

Adam

Nowy użytkownik

• Pip
  • 9 postów

Normalna

Napisany 04 wrzesień 2013 - 15:43

A mi coś obiło się o uszy, że pierwsza pożyczka w firmie Provident musi być z opcją gotówka. Prawda to?

#4 szumek

szumek

Nowy użytkownik

• Pip
  • 3 postów

Normalna

Napisany 04 wrzesień 2013 - 19:00

Tak twierdzą przedstawiciele firmy Provident, gdyż jeśli klient weźmie opcje gotówka, to ma od takiego klienta prowizje, a gdy opcje przelew to nie. I dlatego wciskają ludziom, że pierwsza pożyczka musi być z dostawą do domu itp. Każdy chce zarobić.  :)

#5 janek74

janek74

Nowy użytkownik

• Pip
  • 3 postów

Normalna

Napisany 10 wrzesień 2013 - 12:49

Gdy ja brałem pożyczkę w Provident, to oczywiście przedstawiciel powiedział, że nie da się tego zrobić w opcji przelew. Bo to moja pierwsza pożyczka, bo muszę pokazać zaświadczenie z zakładu pracy itp. Uparłem się, że chce 1 000 złotych w opcji przelew, zagroziłem że zadzwonię do firmy i od razu okazało się, że mogę taką pożyczkę dostać. Przedstawiciel chciał po prostu zarobić.