Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Ranking pożyczek przez Internet - ankieta

ranking chwilówek ranking pożyczek ranking pożyczek sms ranking kredytów ranking pożyczek bez bik ranking

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Którą firmę pożyczkową polecasz? (28 użytkowników głosowało)

Którą firmę pożyczkową polecasz?

1. Vivus.pl (14 głosów [31.82%] - Zobacz)

Procent głosów: 31.82%

2. SohoCredit.pl (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

Procent głosów: 2.27%

3. NetCredit.pl (2 głosów [4.55%] - Zobacz)

Procent głosów: 4.55%

4. MiniCredit.pl (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

5. Lendon.pl (6 głosów [13.64%] - Zobacz)

Procent głosów: 13.64%

6. ViaSMS.pl (3 głosów [6.82%] - Zobacz)

Procent głosów: 6.82%

7. SMS365.pl (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

8. EkspresKasa.pl (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

9. Żyrafapożyczki.pl (3 głosów [6.82%] - Zobacz)

10. PozyczkaPlus.pl (0 głosów [0.00%])

Procent głosów: 0.00%

11. TAKTOFinanse.pl (0 głosów [0.00%])

12. AsaKredyt.pl (2 głosów [4.55%] - Zobacz)

13. InCredit.pl (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

14. Wonga.pl (3 głosów [6.82%] - Zobacz)

15. Kredito24.pl (2 głosów [4.55%] - Zobacz)

16. Kasomat.pl (0 głosów [0.00%])

17. DailyCredit.pl (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

18. ProfiCredit.pl (0 głosów [0.00%])

19. Provident.pl (3 głosów [6.82%] - Zobacz)

20. Kaska.pl (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 24 czerwiec 2013 - 16:26

ranking.png

Pożyczki gotówkowe, udzielane przez firmy parabankowe, zdobywają coraz większe grono entuzjastów. W związku z tym, stale pojawiają się firmy, które chcą je udzielać. Chociaż działają one na podobnych warunkach, to jednak ich oferta różni się w większych lub mniejszych szczegółach, dzięki czemu klienci mogą wybrać tę ofertę, która przypadnie im najbardziej do gustu.

Proponujemy państwu ankietę, która ma na celu sprawdzenie, która firma wg Państwa jest najlepsza i z której oferty najchętniej Państwo korzystają.

Dzięki temu, możemy stworzyć bardzo prawdziwy ranking pożyczek gotówkowych, a jego wartość będzie tym większa, że zostanie on stworzony na podstawie opinii prawdziwych klientów, którzy korzystają z tego produktu - czyli Was - naszych użytkowników. Ranking ten, pomoże innym klientom w podjęciu decyzji, gdy po raz pierwszy będą chcieli skorzystać z chwilówki przez Internet.

#2 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 22 listopad 2013 - 13:14

Zagłosowałem na Provident, gdyż znajomi oraz członkowie mojej rodziny przekonali się do pożyczek internetowych właśnie dzięki usługom tej firmy :) Przyznaję, że i samo rozpatrzenie wniosku i przelanie pieniędzy to dosłownie chwila, a co więcej - całość załatwiana jest w przyjemnej atmosferze, a pożyczający jest krok po kroku informowany co ma zrobić i jakie jeszcze kroki należy wykonać, aby pieniądze pojawiły się na koncie :) Tak więc z czystym sercem polecić mogę usługi świadczone przez tę firmę :)

#3 buryk32

buryk32

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • LokalizacjaKraków

Normalna

Napisany 28 listopad 2013 - 19:52

Powiem szczerze, że pożyczki przez internet to jest produkt przyszłości, ale te pożyczki, które są teraz, to jeszcze zasadniczo są drogie.

#4 moneymaker

moneymaker

Zasłużony użytkownik

• 143 postów

Normalna

Napisany 30 listopad 2013 - 07:50

A ja mój głos powierzyłem firmie ViaSMS, którą uważam za lidera na rynku pożyczek przez SMS. Już dawno nie spotkałem się z tak fachową obsługą oraz możliwością wzięcia kredytu bez wychodzenia z domu i przy minimum formalności. Okres spłaty - jak najbardziej w porządku, a sama kwota, o jaką możemy się ubiegać - do 2000 złotych na 30 dni moim zdaniem wystarcza na uregulowanie najpilniejszych zobowiązań, po czym spokojnie przejść można do spłaty pożyczki w ViaSMS - polecam!

#5 Rafał873

Rafał873

Aktywny użytkownik

• 37 postów

Normalna

Napisany 03 grudzień 2013 - 20:26

Powiem szczerze, że pożyczki przez internet to jest produkt przyszłości, ale te pożyczki, które są teraz, to jeszcze zasadniczo są drogie.

Moim zdaniem to produkt jak najbardziej na czasie i zgodny z wymaganiami klientów, którzy nie chcą czekać na pieniądze. Może aktualnie większość korzystających to osoby, które mają długofalowe problemy płynnościowe, lecz w przyszłości konsumenci będą w większej części korzystać z tego produktu ze względu na wygodę i czas.

#6 topbankier

topbankier

Zasłużony użytkownik

• 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 05 grudzień 2013 - 08:45

Zgadzam się - obecnie jest to rozwiązanie dla wielu osób nieco futurystyczne, jednakże jak widzę interesuje ono coraz szersze kręgi pożyczkobiorców. Poza pewnymi niedogodnościami, oferowana szybkość realizacji usługi i wygoda korzystania z niej są dla mnie największymi zaletami, które pozwalają twierdzić, iż pożyczki przez internet będą produktem wybieranym coraz częściej przez zaznajomionych z Siecią pożyczkobiorców, którzy potrzebują funduszy szybko, małym wysiłkiem i bez jakichkolwiek haczyków czy opłat ukrytych.  

#7 Ozmar0

Ozmar0

Aktywny użytkownik

• 16 postów

Normalna

Napisany 09 grudzień 2013 - 11:49

Zagłosowałem na vivusa.

W vivusie i bezbanq juz brałem, wszystko bez problemu.

#8 moneymaker

moneymaker

Zasłużony użytkownik

• 143 postów

Normalna

Napisany 11 grudzień 2013 - 07:36

A więc bardzo dobrze, że dzielisz się z nami danymi kolejnej z firm, która zajmuje się pożyczkami :) Sprawdziłem ich stronę Internetową i rzeczywiście ofertę mają co najmniej ciekawą, jednakże chyba nieco gorszą od Vivusa. Moim zdaniem ostatnia z wspominanych przeze mnie firm to solidna marka, która już od lat oferuje pożyczki na wysokim poziomie, i jeżeli my nie spóźniamy się ze spłatą - to rzeczywiście na tym przedsiębiorstwie polegać można jak na Zawiszy. Kilka razy korzystałem z ich usług i nie zawiodłem się ani razu. 

#9 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 29 grudzień 2013 - 08:46

Obecnie też bardzo pochwalić muszę ofertę Lendo.pl, jako że pierwsza z pożyczek oferowana była przez tę firmę aż 10 % taniej. Niestety nie orientuję się, czy promocja jest nadal ważna, jako że przewidziana była na okres świąteczny, jednakże było to miłe zaskoczenie - przynajmniej dla mnie :) Dobrze bowiem wiedzieć, że firmy pożyczkowe coraz częściej wychodzą do klienta i starają się zachęcić atrakcyjnymi promocjami i dobrze ułożoną ofertą. 

#10 Finane

Finane

Doświadczony użytkownik

• 64 postów

Normalna

Napisany 29 grudzień 2013 - 16:05

Przez okres świąteczny były -30% taniej w lendon, obecnie z kodem 'lendon' pożyczki tam są 10% tańsze.

#11 moneymaker

moneymaker

Zasłużony użytkownik

• 143 postów

Normalna

Napisany 30 grudzień 2013 - 08:28

A więc w dalszym ciągu jest się o co starać, gdyż rzeczywiście lendon w dalszym ciągu walczy o swoich klientów i stara się ich zainteresować konkurencyjnymi cenami :) Szkoda że to już nie - 30 % , gdyż w takim przypadku rzeczywiście pożyczka staje się co najmniej atrakcyjna, jednakże i tak nie ma co narzekać, zwłaszcza, że pokończyły się już w większości instytucji wszelkie związane ze świętami promocje, rabaty i upusty :)

#12 Kornelia

Kornelia

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 13 sierpień 2014 - 09:27

Ja osobiście zagłosowałam na Żyrafę i nie żałuję. Opłata rejestracyjna 1zł, pożyczka szybko na moim rachunku.Kwota nieco niższa niż wnioskowałam, ale jako całokształt jestem bardzo zadowolona:)

#13 miodowe_lata

miodowe_lata

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 29 sierpień 2014 - 09:59

Ja z kolei zagłosowałem na lendona bo u nich brałem - 500 zł. na pierwszy raz i spłaciłem też 500. Minimum formalności, umowa ramowa na stronie, jasno wytłumaczone i kasa szybko na koncie - mi nic więcej nie potrzeba.

#14 Bankieria.pl

Bankieria.pl

Zasłużony użytkownik

• 176 postów

Normalna

Napisany 17 wrzesień 2014 - 19:45

Wydaje mi się że niekwestionowanym liderem na rynku kredytów chwilówek jest Vivus.pl 

#15 Natalia Balasa- wybierarka

Natalia Balasa- wybierarka

Aktywny użytkownik

• 34 postów
  • LokalizacjaWrocław

Normalna

Napisany 18 wrzesień 2014 - 20:46

zdecydowanie najlepiej mają nowi klienci danej firmy pożyczkowej, bo mogą liczyć na wiele ofert pożyczek na 0%. Tutaj faworytem jest vivus, kyzoo, viasms, filarum, lendon, ok money. Ogólnie cała masa ofert. 

#16 leszek.b

leszek.b

Aktywny użytkownik

• 14 postów

Normalna

Napisany 23 wrzesień 2014 - 10:01

No dobrze, ale czy przy produktach finansowych większego zaufania nie wzbudzają reklamowane marki? Nie wiem, czy wziąłbym pożyczkę od firmy o której nikt nie słyszał... pytanie czy właśnie te reklamowane są najlepsze. Bo na pewno są najbogatsze ;)

#17 Natalia Balasa- wybierarka

Natalia Balasa- wybierarka

Aktywny użytkownik

• 34 postów
  • LokalizacjaWrocław

Normalna

Napisany 23 wrzesień 2014 - 20:39

Czasami nowe firmy pożyczkowe są zależne od innych, już istniejących, np. wystarczy poczytać o Rapid Finance - taki jednak już jest problem słabo reklamowanych i nowych produktów, muszą sobie zapracować na zaufanie klientów :) 

#18 Alexandra85

Alexandra85

Doświadczony użytkownik

• 55 postów

Normalna

Napisany 03 listopad 2014 - 17:39

ja bym mimo wszystko postanowiła chyba na providenta - jest bardzo długo na rynku i jednak i mimo wszystko najprędzej zaufalabym im 

#19 Alexandra85

Alexandra85

Doświadczony użytkownik

• 55 postów

Normalna

Napisany 03 listopad 2014 - 17:40

ewentualnie vivus za popularność i dobre opinie jakie słyszałam na jego temat :)

#20 Lin

Lin

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 18 styczeń 2015 - 17:32

Swój głos oddałem na lendon. Jest to bardzo solidna firma. Mają jasne warunki i to mi sie podoba. Do tego teraz pierwsza pożyczka bez odsetek

#21 justyna12345

justyna12345

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 06 marzec 2015 - 11:01

Osobiscie uwazam, ze bez sensu jest decydowac sie na pozyczke bez wczensiejszego porownania. Ogolnie ja bym polecala pozyczke z vivusem i na ta pozyczke oddalam swoj glos , bo pierwsza jest bezplatna - ale z drugiej strony w via sms nie ma praktycznie zadnej weryfikacji.

#22 Pachi

Pachi

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 19 kwiecień 2015 - 12:20

Osobiście polecam Lendon - cały proces jest szybko, nie robią problemów, w razie pytań mają infolinię i można o wszystko zapytać. Na stronie też jest wszystko wyjaśnione i procedura udzielania pożyczki jest według mnie bardzo prosta. 

#23 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 845 postów

Reputacja: 7
Normalna

Napisany 20 kwiecień 2015 - 07:09

Tak na prawdę to te oferty różnią się nieznacznie. Liderem w chwilówkach jest teraz chyba Vivus, ale to raczej z powodu dużej ilości promocji wszelkiego rodzaju, bo można znaleźć oferty innych firm podobne do ich, ale mniej znane.

WNET-POŻYCZKA.PL nowa pożyczka na Polskim rynku ! Sprawdź !

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

#24 micz

micz

Normalna

Napisany 26 maj 2015 - 20:57

korzystałem raz z pożyczek i to z Lendona i nie mam zastrzeżeń żadnych. Szybko, uczciwie i konkretnie. Super sprawa jak człowiek jest w potrzebie

#25 Pozyczamy

Pozyczamy

Aktywny użytkownik

• 34 postów

Normalna

Napisany 24 czerwiec 2015 - 02:18

Generalnie wszelkiego typu rankingi i porównywarki nam się na nic nie zdadzą jeśli nie będziemy czytać dokładnie tego co jest napisane na stronach firm oferujących takie pożyczki. Można się naciąć i to srogo.

#26 emy

emy

Aktywny użytkownik

• 34 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 27 czerwiec 2015 - 15:34

Popieram zdanie przedmówcy, ogólnie jak firma nam odrzuci wniosek to można uznać, że w pewnym stopniu nam pomaga... 95% firm niczego nie sprawdza i dostajemy naszą upragniona pożyczke i pakujemy się w długi. Tak wiem, że często nie mamy wyboru, ale należy czytać umowy i wybierać najtańsze rozwiązania

pozdrawiam.