Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Konsolidacja chwilówek! Nawet 120 miesięcy (10 lat)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 F24.pl

F24.pl

Doświadczony użytkownik

• 89 postów
  • LokalizacjaCała Polska

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 07 listopad 2016 - 11:07

Witam,

posiadam w ofercie produkt przeznaczony dla osób, które chcą spłacić swoje kredyty bankowe oraz pozabankowe i połączyć je w jedną całość.

Okres kredytowania to nawet 120 miesięcy.

Oprocentowanie od 5% do 10 %

Prowizja bankowa od 3 do 20%.

Poniżej przykładowe symulacje kredytu:

Wysokość kredytu netto:    30000 zł
Wysokość kredytu brutto:    31500 zł
Składowe kredytu:    prowizja 5.00%
Okres kredytu (miesiące):    120
Oprocentowanie nominalne:    8.49%
RRSO: ~    10.07%
Rata: ~    390.39 zł
Produkty dodatkowe:    Darmowe konto osobiste z przekierowaniem wynagrodzenia

lub dla większej kwoty:

Wysokość kredytu netto:    85000 zł
Wysokość kredytu brutto:    87550 zł
Składowe kredytu:    prowizja 3.00%
Okres kredytu (miesiące):    120
Oprocentowanie nominalne:    7.49%
RRSO: ~    8.48%
Rata: ~    1038.78 zł
Produkty dodatkowe:    Brak

W razie zainteresowania ofertą zapraszam do kontaktu.    
Zajmę się procesowaniem wniosku.    
Orzechowski Dariusz    

tel. 601 805 960

biuro@F24.pl

..:: Kredyty i pożyczki BANKOWE - prowizja bankowa od 0%, oprocentowanie od 2,99%, okres kredytowania nawet 144 miesiące! ::..

..:: Czyszczenie BIK i restrukturyzacje www.czyszczenieBIK.pl ::..

..:: ODSZKODOWANIA - nawet jeśli było wypłacone odszkodowanie - sprawdzę czy możesz otrzymać większą kwotę ::..

Zapraszam - jestem doradcą mobilnym, mogę dojechać do Klientów w całej Polsce

http://www.F24.pl

tel. 601 805 960

biuro@F24.pl

#2 RobertJezykowski

RobertJezykowski

Aktywny użytkownik

• 34 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Normalna

Napisany 17 styczeń 2018 - 13:08

bardzo interesująca opcja. TO chyba jedyna taka oferta na rynku!

#3 Marks

Marks

Aktywny użytkownik

• 48 postów

Normalna

Napisany 20 styczeń 2018 - 03:34

Jaki bank udzieli osobie kredytu zadłużonej w parabankach? Przecież klienci firm pozabankowych sięgają po tą możliwość właśnie dlatego że dostali odmowę w banku. 

Wyjaśnisz jeszcze co znaczy "Darmowe konto osobiste z przekierowaniem wynagrodzenia"? Bo wygląda mi to na proceder który jest popularny na serwisach z ogłoszeniami - bądź jeleniem i znajdź większego jelenia do siebie.. 

#4 F24.pl

F24.pl

Doświadczony użytkownik

• 89 postów
  • LokalizacjaCała Polska

Normalna

Napisany 22 styczeń 2018 - 16:57

Marks - jak długo siedzisz w branży? Bo widzę, że dużo teoretyzujesz.

Czy Twoim zdaniem nie ma na rynku banków, które robią konsolidację pożyczek pozabankowych (na dzień dzisiejszy) (dam Ci małą podpowiedź: jest kilka takich banków).

Rozumiem, że nie znasz oferty, którą powyżej w 2016 roku wrzuciłem? To Ci podpowiem -była to oferta Euro Banku - gdzie, żeby dostać ofertę jaką podałem powyżej, należy założyć konto bankowe w Eurobanku i je zasilać swoim wynagrodzeniem.

Jeśli uważasz kogoś za bycie jeleniem, ponieważ oszczędza kilka tysięcy złotych  (obniżka wspomnianej prowizji) to chyba właśnie Twoje podejście pokazuje kto tym jeleniem jest?

PS. Widzę, że zajmujesz się na swojej czerwonej skarbonce sprzedażą chwilówek - uważasz, za stosowne pouczanie kogoś o byciu jeleniem - kiedy dajesz ranking, który wg jakich parametrów ocenia firmy chwilówkowe, która jest pierwsza a która ostatnia w rankingu? Czy jest to wysokość Twojej prowizji?

PS'

Jaki bank udzieli osobie kredytu zadłużonej w parabankach? Przecież klienci firm pozabankowych sięgają po tą możliwość właśnie dlatego że dostali odmowę w banku. 

Wyjaśnisz jeszcze co znaczy "Darmowe konto osobiste z przekierowaniem wynagrodzenia"? Bo wygląda mi to na proceder który jest popularny na serwisach z ogłoszeniami - bądź jeleniem i znajdź większego jelenia do siebie.. 

..:: Kredyty i pożyczki BANKOWE - prowizja bankowa od 0%, oprocentowanie od 2,99%, okres kredytowania nawet 144 miesiące! ::..

..:: Czyszczenie BIK i restrukturyzacje www.czyszczenieBIK.pl ::..

..:: ODSZKODOWANIA - nawet jeśli było wypłacone odszkodowanie - sprawdzę czy możesz otrzymać większą kwotę ::..

Zapraszam - jestem doradcą mobilnym, mogę dojechać do Klientów w całej Polsce

http://www.F24.pl

tel. 601 805 960

biuro@F24.pl

#5 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 930 postów

Reputacja: 8
Normalna

Napisany 27 styczeń 2018 - 14:17

Marks moim zdaniem nie ma pojęcia o rynku,nie każdy klient który szuka pożyczki pozabankowej musi być zadłużony.Szuka jej bo np. pieniądze mu są potrzebne w 15 minut, już, natychmiast,np. w sobotę bo wie że na nich zarobi.

Taki klient ma zdolność aby otrzymać w banku pożyczkę/kredyt ale np. nie może czekać na drobną kwotę bo musi mieć szybko kasę.

Sam nie jeden raz brałem pożyczki w firmach pozabankowych właśnie z tego powodu, a oddawałem za 3 dni.

A co do tego co pisze Marks:

,,Jaki bank udzieli osobie kredytu zadłużonej w parabankach? Przecież klienci firm pozabankowych sięgają po tą możliwość właśnie dlatego że dostali odmowę w banku. ,,

To dałem odpowiedź powyżej = nie zawsze klienci firm pozabankowych biorą pożyczkę bo nie mają szansy na bank.

WNET-POŻYCZKA.PL nowa pożyczka na Polskim rynku ! Sprawdź !

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

#6 netpozyczka24.pl

netpozyczka24.pl

Normalna

Napisany 21 kwiecień 2018 - 18:37

10 lat? tego nie znam!