Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 2 głosów

Pożyczka w Lendon.pl - opinie, informacje

lendon pożyczka lendon opinie lendon forum lendon chwilówka lendon forum opinie lendon forum dyskusyje lendon pożyczki pożyczka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 12
Dobra

Napisany 24 czerwiec 2013 - 21:01

Jedną z wielu firm pożyczkowych, które działają w naszym kraju jest Lendon.pl. Oprócz Polski, firma udziela pożyczki chwilówki w Czechach i na Łotwie. Dla każdego klienta, przygotowała ona pożyczki przez Internet, które można załatwić w ekspresowym tempie i bez zbędnych formalności.

Każdy nowy klient, może wnioskować o kwotę do 2500 złotych na okres 45 dni. Jeżeli pożyczka została oddana w terminie, możemy wnioskować o większe sumy, dochodzące do 5 000 złotych. Maksymalny okres spłaty nie ulega zmianie. Jeśli nie mamy wystarczającej ilości gotówki, aby terminowo oddać dług, możemy przedłużyć spłatę, po zapłacie określonej kwoty.

Uzyskanie pieniędzy jest bardzo łatwe. Wystarczy mieć dostęp do Internetu, konto w banku i telefon komórkowy. Każdy nowy klient, musi się zarejestrować w bazie danych firmy, oraz potwierdzić poprawność danych, wykonując przelew na kwotę 1 gr ze swego konta w banku, na rachunek firmy. Gdy mamy to już za sobą, możemy złożyć wniosek. Podajemy w nim dokładnie kwotę jaka nas interesuje, oraz czas, po jakim spłacimy zadłużenie. Bardzo ważny jest fakt, iż Lendon.pl od razu podaje jaką kwotę musimy oddać, gdy nadejdzie termin płatności. Wniosek jest błyskawicznie rozpatrywany i gdy decyzja jest pozytywna, pieniądze od razu wędrują na konto pożyczkobiorcy. Osoby, które wcześniej korzystały już z pożyczki w tej firmie, od razu przechodzą do złożenia wniosku.

O pożyczkę może starać się każdy, kto jest obywatelem naszego kraju [posiada PESEL], ma skończone 21 i nie przekroczone 75 lat. Nie musimy proponować poręczyciela, nie musimy pokazywać zaświadczeń z zakładu pracy, lub odcinków renty i emerytury. Wszystko dzieje się błyskawicznie i szybko możemy cieszyć się z pieniędzy. Jest to również oferta da osób zadłużonych, lub posiadających problemy z Biurem Informacji Kredytowej. Jest to bowiem pożyczka bez BIK, co oznacza, że firma nie sprawdza w BIK naszej kartoteki.

Zalety pożyczki w Lendon.pl
  • błyskawiczna decyzja kredytowa,
  • szybki przelew pieniędzy,
  • brak ukrytych opłat,
  • pożyczka bez BIK,
  • pożyczka na dowód
Wady pożyczki w Lendon.pl

• firma pracuje tylko w dni robocze

Skorzystaliście z oferty Lendon.pl? - Czekamy na Wasze opinie!

#2 lola74

lola74

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 14 listopad 2013 - 21:55

Skorzystałam z tej oferty już 2 razy i jestem zadowolona. Wszystko szybko i bez problemu. A mam już dwa inne kredyty w bankach i wypłatę znacznie poniżej średniej :)

#3 Miki

Miki

Zasłużony użytkownik

• 156 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 16 listopad 2013 - 06:49

A czym wyróżnia się ta oferta?

Dodany obrazek

#4 lola74

lola74

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 16 listopad 2013 - 08:44

A czym wyróżnia się ta oferta?

Nie wiem czym się wyróżnia :) . Nie korzystałam z innych ofert, tylko z Lendon i jestem zadowolona. Myślałam o Vivus, ale mam trochę nieciekawą historię w BIK, więc pewno by odrzucili, a potrzebowałam pieniędzy szybko. Znalazłam tu na forum ofertę Lendon, złożyłam wniosek o 500 złotych, za tydzień oddałam i poprosiłam o potrzebny mi 1500 zł. Dostałam zaległe pieniądze i spłaciłam przed upływem 30 dni. Wszystko poszło sprawnie więc jestem zadowolona.

#5 moneymaker

moneymaker

Zasłużony użytkownik

• 143 postów

Normalna

Napisany 06 styczeń 2014 - 13:18

Mnie osobiście bardzo przypadła do gustu oferta świąteczna, w przypadku której koszty pożyczki były obniżone o 1/10 w stosunku do wartości bazowej. Taki ukłon w stronę klienta bardzo mi się spodobał i dałem firmie szansę - jestem z tej decyzji jak najbardziej zadowolony, jako że nie było problemów zarówno z dokonaniem przelewu na moje konto, jak i pracownicy firmy nie są - jak to bywa w niektórych przypadkach - nachalni i pilnujący terminów spłaty co do minuty :) Moja ocena - 4+/5 :)

#6 Maciek75

Maciek75

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 03 marzec 2014 - 11:05

Lendon to jedyna firma pożyczkowa, która nie daje pożyczki za darmo, a z której usług skorzystałem. Ale zrobiłem to w czasie, gdy miała obniżone koszty pożyczki o 50% więc nie wyszło tak drogo. (Teraz też jest taka promocja). Mam konto w Alior Bank, czyli w tym samym banku co Lendon, więc po godzinie pieniądze miałem już na koncie.

#7 vixa

vixa

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 28 maj 2014 - 15:28

ja jestem z nich zadowolona, pożyczyłam 500 zł na 30 dni, oddałam w terminie, nie miałam żadnych problemów a rzeczywiście wszystko się dzieje bardzo szybko, tj. decyzja o przyznaniu pożyczki i później pieniądze na koncie - za to duży plus. jak dla mnie to 5/5 - korzystałam wcześniej z innej firmy i muszę powiedzieć niebo a ziemia, także za sprawą poziomu obsługi klienta.

#8 Ania76

Ania76

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 14 lipiec 2014 - 19:18

Dostałam pożyczke w Lendon i to w niedziele. Bez zbednych pytan, bez formalności. Wszystko trwało może z godzinke i pieniadze już miałam na koncie. 

#9 Easy

Easy

Aktywny użytkownik

• 19 postów

Normalna

Napisany 18 lipiec 2014 - 10:53

Ale juz daje za darmo do 500zl za free do 30 dni

konkurencja wymusza uległosc he he

http://chwilowki-pozyczki.jimdo.com/ - serwis pożyczek online

#10 hothoted

hothoted

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 31 lipiec 2014 - 20:16

Jak dla mnie Lendon ma bardzo ucziciwe oferty. ja zdecydowałem się skorzystać i uważam, że zostało to przeprowadzone bardzo sprawnie i konkretnie. Polecam

#11 Bankieria.pl

Bankieria.pl

Zasłużony użytkownik

• 176 postów

Normalna

Napisany 08 sierpień 2014 - 13:48

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług firmy lendON.pl możesz skorzystać z aktualnej promocji firmy – pierwsza pożyczka do kwoty 500 zł za połowę kosztów, czyli pożyczając 500 zł na okres do 30 dni, oddajesz o połowę mniej odsetek. Stali klienci, pożyczający drugi raz pieniądze od firmy, mogą liczyć na kwotę do 1 000 zł, trzeci raz – do 1 500 zł. Kwota 3 000 zł dostępna jest od czwartej pożyczki od lendON.pl. Okres pożyczenia wynosi od 5 do 30 dni z możliwością odroczenia terminu spłaty

www.Bankieria.pl  - wszystkie banki w jednym miejscu!

#12 bejrUT

bejrUT

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 13 sierpień 2014 - 12:32

Ja tez brałam w lendonie pożyczkę - już dwa razy. Zawsze zaskakuje mnie szybkosć, z jaką przyznawana jest decyzja i minimum formalności. To o weile lepsze niż szukać pożyczek na słupach ogłoszeniowych :)

#13 Marcysia

Marcysia

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 24 sierpień 2014 - 16:59

dla mnie bardzo ważne, że wszystko można załatwić szybo i bez zbędnych formalnoęci.

Wystarczy wypełnić formularz i zaczekać na informację telefoniczną.Ja dostałam

pozytywną opinię o przyznaniu gotówki w zaledwie 20min.Spłaciłam 500zł w trzydzieści

dni i to bez odswtek.Jak będę potrzebowała znów szybkej gotówki na pewno skorzystam

z firmy Lendon.

#14 Santana

Santana

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 28 sierpień 2014 - 09:10

a ja nie wierzyłam, że tak szybko można załatwić gotówkę.Kiedy koleżanka powiedziała mi, że wystarczy

wypełnić formularz przez internet i poczekać na wiadomość to się zdziwiłam, no i faktycznie tak było.

Formularz wypełniłam i w ciągu kilkunastu minut dostałam odpowiedź, że pieniądze zostaną przelane

na moje konto.Korzystałam z pożyczek w różnych firmach, ale zwykle trwało to kilka dni.

Następnym razem jak będę potrzebowała gotówki, to już wiem, że na firmę Lendon zawsze można liczyć.

#15 korek11

korek11

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 31 sierpień 2014 - 11:22

z oferty wielu firm zdecydowałem się na 400 pln w lendon i mogę polecić. Nie czekałem godzinę, jak niektórzy tylko ok 15 godzin, spłaciłem na czas i tyle. 400 pln za które nie zapłaciłem nic. jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

#16 smaug

smaug

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 01 wrzesień 2014 - 15:21

Też korzystałem z tej promocji i spełniła moje oczekiwania. Z reguły staram sie nie pożyczać pieniędzy, ale jeśli znów będe potrzebował, to na pewno w lendonie.

#17 jacek44

jacek44

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 07 wrzesień 2014 - 09:35

w zupełności się zgadzam, że załatwienie pożyczki trwa zbyt długo , a formalnosci

przy tym tyle, że ... a w firmie Lendon wszystko błyskawicznie się załatwia i to przez

internet.Dosłownie w ciągu kilkunastu minut przysyłaja sms i kasaę przelewają na konto.

Szybko sprawnie i konkretnie.

#18 bławatek

bławatek

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 14 wrzesień 2014 - 17:04

15 minut i kasę miałem na koncie, do tego pierwsze 5 stów dostałem za darmo, lendon dba o klientów i to widać odrazu

#19 allbert

allbert

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 30 wrzesień 2014 - 08:31

To prawda teraz firma Lendon dla pierwszych swoich klientów daje pożyczki zupełnie za darmo,

tak jak kilka innych firm. Z tym, że formalności w Lendonie załatwiane są błyskawicznie i przez internet.

Samo wypełnienie wniosku to dosłownie kilka minut , a  potwierdzenie o przyznaniu gotówki trwa nie wiele dłużej.Szybko, sprawnie i wygodnie :)

#20 hryncek

hryncek

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 08 październik 2014 - 17:51

dokładnie, bo sam korzystałem z Lendona. szybko i sprawnie i bezboleśnie;) tak to można załatwiać sprawy!

#21 sabath

sabath

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 29 listopad 2014 - 19:33

Bardzo dobra firma. Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Pierwsza pożyczka za darmo i rzeczywiście oddałem tyle i pożyczyłem :)

#22 Lin

Lin

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 18 styczeń 2015 - 17:29

Firma godna zaufania, umowa przejrzysta bez kruczków pieniądze dostaje sie bardzo szybko.

#23 polek

polek

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 13 luty 2015 - 12:52

Także uważam że to uczciwa firma. Brałem u nich 3 pożyczki i zawsze było wszystko w pożadku. Formalności załatwiamy wygodnie w swoim domu przez internet a pieniądze zawsze w ten sam dzień miałem na koncie

#24 dzudza

dzudza

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 28 marzec 2015 - 13:23

mają dobre warunki, też brałam u nich jedną pożyczkę i nie było żadnych haczyków :)

#25 rabarbar

rabarbar

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 27 maj 2015 - 17:20

Fajna sprawa z tym Lendon. Faktycznie bardzo szybko weryfikują i wysyłają pieniądze na konto. Umowa przejrzysta, bez żadnych haczyków. Jeśli będę kiedyś potrzebować szybko gotówki to myślę, że znowu zdecyduję sie na tę firmę :)

#26 pawelo890

pawelo890

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 17 styczeń 2016 - 20:30

czy rzeczywiście ta pierwsza pożyczka do 1500 zł na 30 dni jest całkowicie za darmo? czytam teraz o Lendon na ich stronie takie informacje bo poszukuje jakiejś dobrej firmy która na dwa tygodnie pozyczy mi trochę kasy. nie ukrywam, że to moja pierwsza taka pożyczka nie przez bank ale trochę mi się śpieszy a w banku wiadomo - pewnie zejdzie troche na te formalnosci, z zaświadczeniami itp