Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 2 głosów

Pożyczka w Lendon.pl - opinie, informacje

lendon pożyczka lendon opinie lendon forum lendon chwilówka lendon forum opinie lendon forum dyskusyje lendon pożyczki pożyczka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi na ten temat

#27 Miki

Miki

Zasłużony użytkownik

• 166 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 18 styczeń 2016 - 12:02

czy rzeczywiście ta pierwsza pożyczka do 1500 zł na 30 dni jest całkowicie za darmo? czytam teraz o Lendon na ich stronie takie informacje bo poszukuje jakiejś dobrej firmy która na dwa tygodnie pozyczy mi trochę kasy. nie ukrywam, że to moja pierwsza taka pożyczka nie przez bank ale trochę mi się śpieszy a w banku wiadomo - pewnie zejdzie troche na te formalnosci, z zaświadczeniami itp

Jeżeli całe zadłużenie spłacisz w terminie - naprawde jest to pożyczka za darmo:)

Dodany obrazek

#28 say goodbay

say goodbay

Nowy użytkownik

• 9 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 19 styczeń 2016 - 08:25

Zgadzam się z powyzszym postem . Jak całe zadłużenie spłacisz w terminie to masz ją bz dodatkowych kosztów , odsetek etc . I prawda jest , ,zę teraz własnie ta pierwsza pożyczka jest do 1500 zł ;)

#29 Zeroo

Zeroo

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 06 maj 2016 - 09:05

Lendon ma ciekawą ofertę, tym bardziej, że często są tam różnego rodzaju promocje i można wygrać ciekawe nagrody. Ja osobiście nic nie wygrałem, ale mimo wszystko komuś się poszczęściło. 

#30 Stew

Stew

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 14 maj 2016 - 06:44

Pożyczkę w Lendon dostałem. Wszystko trwało może ze 3-4 godziny, więc szybko. A o to mi chodziło, by pieniądze szybko pojawiły sie na koncie. 

#31 Sarinu

Sarinu

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 27 maj 2016 - 18:52

Miałem pożyczkę w Lendon. Spoko firma i szybko pieniądze były na koncie. 

#32 FinronPL

FinronPL

Zasłużony użytkownik

• 108 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 28 maj 2016 - 15:38

Szczegółowo ofertę Lendon opisywałem na swoim blogu.

To, na co trzeba zwrócić uwagę to fakt, że pierwsza pożyczka jest darmowa, ale pod warunkiem terminowej spłaty (zgodnie z regulaminem promocji, terminowa spłata to spłata maksymalnie z 10 dniowym opóźnieniem). W przypadku dochowania terminu naliczane są standardowe koszty.

Dodatkowo, terminowa spłata pierwszej pożyczki jest również warunkiem ewentualnego skorzystania z rabatu na kolejne pożyczki. Aby skorzystać z rabatów, do spełnienia są 3 warunki:

– przed ubieganiem się o pożyczkę z rabatem spłacić w pełni co najmniej jedną pożyczkę w Lendon.pl,
– nie posiadać na koncie opóźnienia w spłacie dłuższego niż 20 dni,
– spłacić udzieloną pożyczkę w terminie nie dłuższym niż do 10 dnia po terminie zapadalności pożyczki.

Warto również przed decyzją zapoznać się z zapisami wzorca umowy Lendon, aby oszczędzić sobie w przyszłości przykrych niespodzianek.

Analiza ofert dla Ciebie. Kredyty, pożyczki, rachunki, oszczędności, inwestycje bez tajemnic.
Dodany obrazek

#33 Nicole

Nicole

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 28 maj 2016 - 16:40

nic dodać nic ująć , tak lendon udziela pozyczek , pierwsza jest do 1500 zł na 30 dni bez odsetek , czyli oddajesz tyle pożyczyłeś pod warunkiem ,że kwotę spłacasz w terminie . Jesli w dniu spłaty okaże się np ,ze nie ma całośc kwoty do spłacenia , wówczas możesz skorzystać z refinansowania , wtedy okres spłaty Ci się wydłuża , a odsetki nie rosna . co do wzorca umowy , to wiadome , trzeba wszytsko czytać , warunki sa jasno przedstawione

#34 MikiSakashwili

MikiSakashwili

Aktywny użytkownik

• 10 postów

Normalna

Napisany 20 grudzień 2016 - 13:44

Czyli jako nowy klient nic nie płacę. Słyszałem wiele niepochlebnych opinii o lendon ale najwyraźniej, ktoś nie dopilnował spłaty a teraz żali się w internecie psując opinie firmy.

#35 PozyczkaBez.pl

PozyczkaBez.pl

Doświadczony użytkownik

• 74 postów
  • LokalizacjaPoznań

Reputacja: 2
Normalna

Napisany 21 grudzień 2016 - 13:39

Testowałem większość pożyczek, szczególnie tych darmowych. Lendon nie wiedzieć czemu jest tańszy od swojego brata EkstraPortfel. Po spłaceniu pierwszej pożyczki przydzielają opiekuna i u niego można trochę negocjować czyli dostać upust na prowizji.

#36 Sibbi

Sibbi

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 26 czerwiec 2017 - 21:52

mi tam bardzo podpasował Lendon - może dlatego że długo czas spłaty, bardzo dogodny, a może dlatego że nie ma jakiś zbdnych formalności...wygoda:)

#37 EwaKamis

EwaKamis

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 31 lipiec 2017 - 06:26

Zaciągałam już ze trzy razy chwilówkę w Lendon i nigdy nie było problemu. Teraz to już mogę tylko zadzwonić i już robią mi przelew na konto, gdyż zawsze wszystko spłacałam na czas.

#38 piekny69

piekny69

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 15 sierpień 2017 - 16:07

Wszystko było dokładnie tak, jak napisali na stronie. Tylko że nie mam na razie kasy by cały dług spłacić i będę ich musiał prosić, żeby pozwolili mi go spłacić w ratach. Mam nadzieję, że się zgodzą?

#39 ekonomista.73

ekonomista.73

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 13 wrzesień 2017 - 07:47

Kilka miesięcy temu bez problemu dostałem pożyczkę w Lendon. Gdyby mieli nieco niższe koszty, to pewno chetnie jeszcze bym w tej firmie wniosek złozył.

#40 Maksymilian Tonel

Maksymilian Tonel

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 03 październik 2017 - 08:55

Dość droga oferta w porównaniu do konkurencji. Wysoka pierwsza "darmowa" chwilówka.

#41 emiro

emiro

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 22 listopad 2017 - 14:08

no nie wiem, dla mnie Lendon okazał się świetną pożyczką. Szybko, 0% i czas spłaty baaardzo wygodny!

#42 Disma

Disma

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 17 czerwiec 2018 - 14:57

też uważam ze firma Lendon ma bardzo dobra oferte pożyczkową. potrafią załatwić wszystko szybko i bez zbędnych formalności. jestem bardzo zadowolona z tej firmy!

#43 Karsa

Karsa

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 26 sierpień 2018 - 06:39

też myślę ze Lendon jest sprawdzoną firmą i godną zaufania - nigdy nie miałam problemu ze zwrotem pozyczki!

#44 Megias

Megias

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 27 sierpień 2018 - 07:18

Lendon jest porządną firmą i konkretną. Szybko realizują pożyczki, wygodny okres spłaty! To jest to!