Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Recydywa Alior Banku?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 FinronPL

FinronPL

Zasłużony użytkownik

• 108 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 09 kwiecień 2017 - 15:25

Jakiś czas temu UOKiK wydał decyzję, w której zakwestionował praktyki Alior Banku, w kontekście promocji Gwarancji najniższej raty. Ogólnie rzecz biorąc wnioski UOKiK były takie, że tak naprawdę żadnej gwarancji nie było.

Zobaczcie jak zareagował Alior Bank na tamtą decyzję...

http://finron.pl/rec...ty-ciag-dalszy/

Analiza ofert dla Ciebie. Kredyty, pożyczki, rachunki, oszczędności, inwestycje bez tajemnic.
Dodany obrazek

#2 Katarzyn@

Katarzyn@

Aktywny użytkownik

• 21 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 28 kwiecień 2017 - 19:56

No cóż w telewizji nie reklamują rzeczywiście ostatnio. Warunki spełnili i dalej robią swoje, jak każdy bank chyba. Według mnie regulaminy są po to, żeby je czytać, a reklama ma przyciągnąć. 

#3 PozyczkaBez.pl

PozyczkaBez.pl

Doświadczony użytkownik

• 74 postów
  • LokalizacjaPoznań

Reputacja: 2
Normalna

Napisany 29 kwiecień 2017 - 12:45

Beznadziejny bank. Miałem konto w BPH. Migrowali je do Alior i ... dostępu do konta brak bo debile informatycy zamiast nadpisać dane pozostawili te z 2010 roku kiedy byłem klientem Alior. W efekcie nie mogę się autoryzować przez telefon bo mają stary adres i stary zaufany telefon. Poszło wypowiedzenie i tyle.

#4 FinronPL

FinronPL

Zasłużony użytkownik

• 108 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 06 maj 2017 - 18:37

No cóż w telewizji nie reklamują rzeczywiście ostatnio. Warunki spełnili i dalej robią swoje, jak każdy bank chyba. Według mnie regulaminy są po to, żeby je czytać, a reklama ma przyciągnąć. 

Owszem, reklama ma przyciągać, ale nie może wprowadzać w błąd. Przy takim podejściu, które prezentujesz, trzeba by przyjąć, że można reklamować najdroższy na rynku kredyt hasłem " najtańszy kredyt", a później powiedzieć, że przecież w umowie jest wyraźnie wskazane jakie są warunki.

Jednym z powodów takich praktyk jak ta Aliora, ale i innych, bo Alior nie jest tutaj wyjątkiem, jest właśnie przyzwolenie ludzi na takie praktyki - "regulaminy są po to żeby je czytać, a reklama ma przyciągnąć".

Analiza ofert dla Ciebie. Kredyty, pożyczki, rachunki, oszczędności, inwestycje bez tajemnic.
Dodany obrazek