Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Mam kredyty i nie mogę ich spłacać

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Kacha24

Kacha24

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 31 lipiec 2017 - 19:47

Widzę, że sporo osób na forum stara się znaleźć wyjście ze swoich finansowych kłopotów, więc może i ja opiszę tu swoje. Przez kilka lat pracowałam na kierowniczym stanowisku w dużej firmie transportowej. Moje wynagrodzenie było całkiem spore (ponad 5 tyś zł do ręki), więc raczej sobie niczego nie żałowałam. Jeżeli mi na coś brakowało, to szłam do banku gdzie bez problemu dostawałam kredyt. Jestem sama, wszystkie długi spłacałam zasze na czas, więc dla banków byłam bardzo dobrym klientem. I nagle 4 miesiące temu okazało się, że mój szef za jakieś malwersacje został aresztowany i w związku z tym firma padła. Zaskoczyło mnie to bardzo. Nie miałam oszczędności, gdyż wszystko wydawałam „na bieżąco”. Wprawdzie po kilku tygodniach znalazłam nową pracę, ale moje dochody są teraz dwa razy mniejsze (dokładnie 2,3 tyś na rękę). Różnica jest więc spora. Mam obecnie dwa kredyty gotówkowe, debet na koncie, dwie karty kredytowe. Miesięcznie na spłatę długów przeznaczam prawie 1.5 tyś zł, więc ponad połowę tego co zarabiam. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że sytuacja mnie zaczyna przerastać i brakuje mi pieniędzy na życie. Wiem że ktoś pomyśli, że za bardzo szalałam i zaciągała niepotrzebnie kredyty. Teraz sama to już rozumiem. Ale jest już za późno. Proszę o pomoc i sugestie co zrobić, aby z tej trudnej sytuacji wyjść. Ten miesiąc jeszcze mam w bankach wyrównany, ale w następnym na pewno już nie dam rady. 

Edytowany przez Kacha24, 31 lipiec 2017 - 19:48 .

#2 krytlewski

krytlewski

Doświadczony użytkownik

• 97 postów
  • LokalizacjaCała Polska

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 31 lipiec 2017 - 21:06

Witam,

Czy może Pan rozpisać swoje zobowiązania? Tzn. jaka kwota do spłaty i jaka jest rata?

Czy wynagrodzenie wpływa na konto? Posiada Pan swój raport BIK?

Rozumiem, że pracuje już Pan w nowym zakładzie od 3 msc? Otrzymał Pan trzy wynagrodzenia? Na jaki czas jest nowa umowa?

pozdrawiam

Krytlewski 

Bezpłatna pomoc w kredytach gotówkowych, konsolidacyjnych, firmowych.
W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu
lamipol@yahoo.pl

#3 Stawar

Stawar

Zasłużony użytkownik

• 153 postów

Normalna

Napisany 02 sierpień 2017 - 20:08

Według mnie przede wszystkim powinnaś iść do banku i powiedzieć o swoich kłopotach. Może uda się kredyty rozłożyć na dłużej, dzięki czemu raty będą niższe. Oczywiście najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem byłaby pożyczka konsolidacyjna. Nie pisałaś ile masz w sumie długu, ale jeżeli Twoja historia kredytowa jest dobra, a pisałaś że wszystko płaciłaś zawsze na czas, to na pewno znajdzie się bank, który pieniądze Ci pożyczy na spłatę wszystkich posiadanych obecnie długów, a wtedy pozostanie Ci tylko jedna miesięczna rata, z którą łatwiej będziesz mogła sobie poradzić. 

Wpis
Tanie kredyty
Ostatnia aktualizacja paź 14 2015 15:24

#4 novacash.eu

novacash.eu

Reputacja: 7
Normalna

Napisany 02 sierpień 2017 - 20:24

Jak pisze @Stawar ja bym tu szukał konsolidacji, pewnie gdzieś uda się ją uzyskać a miesięczna rata będzie mniejsza.

Powodzenia.

#5 Kacha24

Kacha24

Normalna

Napisany 03 sierpień 2017 - 14:02

A jakie zabezpieczenie jest wymagane przy kredytach konsolidacyjnych? Od razu powiem, że nieruchomości nie posiadam. 

#6 krytlewski

krytlewski

Doświadczony użytkownik

• 97 postów
  • LokalizacjaCała Polska

Normalna

Napisany 03 sierpień 2017 - 22:09

Moze Pani otrzymać kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczenia. Wszystko zależy od kwoty zobowiązań. Prosze odpowiedzieć na mojego posta powyżej to wstawię najlepsze oferty.
Pozdrawiam
Krytlewski

Bezpłatna pomoc w kredytach gotówkowych, konsolidacyjnych, firmowych.
W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu
lamipol@yahoo.pl

#7 RobertJezykowski

RobertJezykowski

Aktywny użytkownik

• 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Normalna

Napisany 12 październik 2017 - 08:44

A ja Cię w pełni rozumiem, byłaś zdolna spłacać tyle kredytów, to je wzięłaś. Jak się powodzi to trzeba to jak najlepiej wykorzystać i tyle :) Teraz pozostaje tylko wyszukanie takiego rozwiązania, żeby było dla Ciebie korzystne.