Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie po kredyt?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 tomekkk

tomekkk

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 16 sierpień 2017 - 06:55

Moje ogólne zadłużenie to ponad 100 tyś zł. Wchodzą w to dwa kredyty gotówkowe, dwie karty kredytowe i debet na rachunku. Znajomy popowiedział mi, że mogę te kredyty połączyć w jeden i dzieki temu moja rata będzie niższa.Jako że nie mam pojęcia jak to funkconuje, proszę o poradę, w których bankach taki kredyt mogę dostać i co do niego potrzebuje. 

#2 krytlewski

krytlewski

Doświadczony użytkownik

• 97 postów
  • LokalizacjaCała Polska

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 17 sierpień 2017 - 09:30

Proszę napisać ile Pan zarabia i z jakiego tytułu? Czy zobowiązania są płacone terminowo? Jaki jest Pana stan cywilny oraz do jakiego banku wpływa wynagrodzenie?

Jeżeli będziemy mieli te informację to będzie można przedstawić Panu najlepsze oferty dla Pana.

Pozdrawiam

Krytlewski 

Bezpłatna pomoc w kredytach gotówkowych, konsolidacyjnych, firmowych.
W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu
lamipol@yahoo.pl

#3 tomekkk

tomekkk

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 21 sierpień 2017 - 05:43

Dziękuje wszystkim tym, którzy zaoferowali mi swoją pomoc. Dzieki wam, już jestem w trakcie załatwiania formalności, dzieki którymkredyt bez problemu powinieniem dostać. Dzieki.