Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Czy kredyt gotówkowy można zaciągnąć przez internet?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 pm7

pm7

Doświadczony użytkownik

• 55 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 27 sierpień 2017 - 23:43

Hej. Obecnie chyba większość banków działa już również przez internet- tą drogą można zajrzeć na swój rachunek osobisty na przykład. Czy kredyty również można zaciągać tą drogą? Tak aby w ogóle nie musieć ruszać się do banku. Kiedyś słyszałem, że jest taka możliwość, ale już samą umowę należy podpisać bezpośrednio w placówce banku. Czy to prawda?

#2 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 820 postów

Reputacja: 7
Normalna

Napisany 28 sierpień 2017 - 09:26

Jak masz konto w banku to niektóre oferują tak zwaną ofertę na klik.Potwierdzasz podpisanie umowy kodem tak jak przy robieniu przelewu.

#3 ethereum

ethereum

Reputacja: 4
Normalna

Napisany 30 sierpień 2017 - 23:09

Oczywiście, że istnieje taka możliwość. Są przecież banki, które jako tako nie mają swoich placówek (np. mBank) i całą działalność organizują typowo przez internet. A jeśli trzeba coś podpisać to zawsze wysyłany jest kurier z odpowiednimi dokumentami. W swoim banku, gdzie mamy konto bankowe zdecydowanie jest łatwiej taki proces przeprowadzić- noacash.eu napisał dlaczego.

#4 zoe33

zoe33

Aktywny użytkownik

• 42 postów

Normalna

Napisany 07 wrzesień 2017 - 22:24

Banki muszą iść z duchem czasu i oferować takie usługi poprzez interenet, ponieważ jeżeli nie miałyby takich ofert przegrywałyby z konkurencją. Wiele osób woli tą drogę załatania spraw, ponieważ nie ma czasu "biegać" po bankach. Inni zaś będą woleli tradycyjny sposób załatwiania takich spraw i będą woleli mimo wszytko wybrać się do placówki banku.

#5 pm7

pm7

Doświadczony użytkownik

• 55 postów

Normalna

Napisany 14 wrzesień 2017 - 20:41

Rozumiem. Dziękuję. Spojrzałem na możliwości jakie daje konto internetowe w moim banku i faktycznie jest taka możliwość, ale musiałem trochę poszukać. Niemniej jednak tam z treści wynika, że chętniej pożyczają w placówce banku (więcej zachęt do pójścia tą drogą).

#6 Goliat

Goliat

Doświadczony użytkownik

• 50 postów

Normalna

Napisany 02 październik 2017 - 21:02

Rozumiem. Dziękuję. Spojrzałem na możliwości jakie daje konto internetowe w moim banku i faktycznie jest taka możliwość, ale musiałem trochę poszukać. Niemniej jednak tam z treści wynika, że chętniej pożyczają w placówce banku (więcej zachęt do pójścia tą drogą).

Żyjemy w XX! wieku. Dziwne by było, żeby takie rzeczy jak kredyty przez internet nie były możliwe. Tylko czekać aż wymyślą coś nowego.

#7 RobertJezykowski

RobertJezykowski

Aktywny użytkownik

• 17 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Normalna

Napisany 07 listopad 2017 - 14:01

A ja jakoś mimo wszystko nie ufam tym kredytom przez internet, wolę pójść do oddziału, wszystko sobie na spokojnie przeczytać i wtedy podjąć decyzję. W internecie czytam jedynie, jakie opcje są najlepsze a później osobiście je sprawdzam. Często zaglądam sobie też tutaj i porównuję to, co jest obecnie najlepsze. 

#8 prezesik24

prezesik24

Doświadczony użytkownik

• 86 postów
  • LokalizacjaCała Polska

Normalna

Napisany 08 listopad 2017 - 10:22

A ja jakoś mimo wszystko nie ufam tym kredytom przez internet, wolę pójść do oddziału, wszystko sobie na spokojnie przeczytać i wtedy podjąć decyzję. W internecie czytam jedynie, jakie opcje są najlepsze a później osobiście je sprawdzam. Często zaglądam sobie też tutaj i porównuję to, co jest obecnie najlepsze. 

i co tam porownujesz , moze napisz dokladnie , tak zeby inni widzieli ?

Marcin Iwanejko

Expert ds. produktów finansowych

510 00 98 82

#9 Mariaa

Mariaa

Aktywny użytkownik

• 13 postów

Normalna

Napisany 14 listopad 2017 - 16:25

A ja mam właśnie na odwrót, w oddziale się stresuję, że wszyscy na mnie czekają, aż coś przeczytam, a w domu mogę sobie na spokojnie poczytać.

#10 prezesik24

prezesik24

Doświadczony użytkownik

• 86 postów
  • LokalizacjaCała Polska

Normalna

Napisany 14 listopad 2017 - 22:29

A ja mam właśnie na odwrót, w oddziale się stresuję, że wszyscy na mnie czekają, aż coś przeczytam, a w domu mogę sobie na spokojnie poczytać.

Głupszej odpowiedzi tutaj nie czytałem.

Marcin Iwanejko

Expert ds. produktów finansowych

510 00 98 82