Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Kredyt dla nowej firmy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 kryształowy

kryształowy

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 29 sierpień 2017 - 07:55

Mam niezły plan na biznes (tak się mi przynajmniej wydaje), ale brakuje mi nico kasy, by go wprowadzić w życie. W którymbanku mogę szukać finansowego wsparcia, na rozpoczęcie mojej działalności?

#2 RobertJezykowski

RobertJezykowski

Aktywny użytkownik

• 34 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Normalna

Napisany 17 styczeń 2018 - 13:06

Może poczytajcie ten  bardzo interesujący artykuł na temat pożyczek firmowych i tego, na co zwracać uwagę, żeby najbardziej nam się opłacało. Ciekawe informacje także na temat kredytu odnawialnego dla firm w rachunku bieżącym. Interesująca opcja dla początkujących firm.

#3 say goodbay

say goodbay

Nowy użytkownik

• 9 postów

Normalna

Napisany 27 styczeń 2018 - 21:56

Różne masz banki,Może BGŻ BNP Paribas? Wiem,że oni chyba mieli dobre warunki. Nie wiem jeszcze jak Millenium i te wszystkie eurobanki itd, Najlepiej wejść w jakąś porównywarkę i wybrać sobie najkorzystniejsza dla Ciebie ofertę i tyle ;) I będzie dobrze ;) Potem też jest dobrze stworzyc sobie jakąś stronę www swojej firmy.Jakąś wizytówkę.Tylko jak się na tym nie zna to się nie ruszać wgl za to,tylko zlecić to jakiejś firmie,która zajmie się ty na prawdę profesjonalnie;) Ja osobiście mam doswiadczenie z ta agencją;) https://www.proforma...ny-internetowe/

#4 Doradca KredytMarket

Doradca KredytMarket

Nowy użytkownik

• 7 postów

Normalna

Napisany 05 luty 2018 - 22:23

Dzień dobry, rozwój działalności gospodarczej często idzie w parze z koniecznością skorzystania z zewnętrznych źródeł finansowania biznesu. Nie musi to jednak oznaczać wysokich kosztów związanych z uruchomieniem pożyczki. Oferowane przez nas kredyty dla firm są finansowane prosto od inwestorów, dlatego wszystko przebiega sprawnie i przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Możliwa kwota uzyskania pożyczki w Kredyt Market to od 10 do 50 tys. zł, a oprocentowanie wynosi jedynie 9,5% w skali roku. Nie wymagamy zakupu żadnych produktów dodatkowych, ubezpieczeń ani konieczności otwierania konta bankowego. W celu zyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora.