Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Która chwilówka jest dzisiaj najtańsza?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
19 odpowiedzi na ten temat

#1 Gołdi

Gołdi

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 23 styczeń 2018 - 19:26

Wiem, że coś się ostatnio zmieniło i firmy pożyczkowe musiały obniżyć koszty pożyczek. Która więc ma dzisiaj najniższe koszty? Chodzi mi tu całkowity koszt więc odsetki i prowizje. 

#2 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 910 postów

Reputacja: 7
Normalna

Napisany 26 styczeń 2018 - 16:21

W ilu wątkach dasz jeszcze ten spam?

WNET-POŻYCZKA.PL nowa pożyczka na Polskim rynku ! Sprawdź !

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

#3 novacash.eu

novacash.eu

Normalna

Napisany 25 luty 2018 - 15:31

Większość pierwszej udziela za całkowite zero, więc tu należy szukać.

b0941038.jpg

#4 Speca

Speca

Normalna

Napisany 27 luty 2018 - 13:13

Dokładnie tak jak pisze przedmówca. Ofert jest dużo i są atrakcyjne, tylko trzeba niestety trochę poszukać :(

#5 Speca

Speca

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 01 marzec 2018 - 10:56

Wiem, że coś się ostatnio zmieniło i firmy pożyczkowe musiały obniżyć koszty pożyczek. Która więc ma dzisiaj najniższe koszty? Chodzi mi tu całkowity koszt więc odsetki i prowizje. 

@Gołdi, nie ma czegoś takiego jak najtańsza pożyczka. Jeśli będzie wyglądała na tanią, to będzie miała ukryte opłaty. Gdy ja chciałam wziąć chwilówkę, szukałam informacji w internecie o kilku firmach, rozpisałam wszystkie opłaty na kartce. Później wybrałam tę, która dla mnie wydawała się najlepsza, choć naprawdę najlepsza mogła nie być :/

#6 Speca

Speca

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 02 marzec 2018 - 14:34

maxx44, akurat chwilówki mają najwięcej zalet. Dostaniesz je bez poświadczania zarobków. Szybko bierzesz, szybko spłacasz. Kredyt nada się tylko wtedy, gdy masz wzorową przeszłość finansową.

#7 oewonga

oewonga

Aktywny użytkownik

• 29 postów

Normalna

Napisany 07 marzec 2018 - 16:31

Witam! Tom, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki i zachęcam do skorzystania z niej. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty, - Elastyczności i kontroli, - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.

Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=soskredyt.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#8 antik

antik

Aktywny użytkownik

• 10 postów

Normalna

Napisany 07 marzec 2018 - 18:41

A nie lepiej skorzystać z jakiejś porównywarki i sprawdzić aktualne kwoty RRSO i promocji? Przecież w tych firmach co chwilę oferta się zmienia jak w bankach, bo konkurencja jest wysoka. 

#9 antik

antik

Aktywny użytkownik

• 10 postów

Normalna

Napisany 13 marzec 2018 - 15:40

I na prawdę udzielacie pożyczek każdemu nawet z komornikiem? A jakie macie koszty takiej pożyczki, by mieć zabezpieczenie że otrzymacie swoje pieniądze? Bo ja jeśli już to chyba wolę w Sowie Pozyczkowej sprawdzić i wiedzieć jakie są koszty i ile będę musiała oddać. 

#10 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 910 postów

Normalna

Napisany 13 marzec 2018 - 16:42

Oni nie udzielają pożyczek, są pośrednikiem.

b0941038.jpg

#11 antik

antik

Normalna

Napisany 14 marzec 2018 - 13:55

No tak, ale chodzi mi o to, że nawet pośredniczą w udzieleniu pożyczki dla osób z komornikiem. Co mnie zastanawia. Bo przecież jak ktoś ma długi to raczej małe szanse, że taką pożyczkę spłaci. Ja tam jednak wolę korzystać z banku albo właśnie z tych firm pożyczkowych co są w tej porównywarce. 

#12 myszka2508

myszka2508

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 20 marzec 2018 - 15:00

Ja jestem zdania, że jak ktoś ma problemy finansowe to nie powinien szukać pomocy w postaci kolejnej pożyczce. To do niczego nie prowadzi. Pożyczki są dla ludzi, ale tych co są wstanie je spłacić. 

#13 myszka2508

myszka2508

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 24 marzec 2018 - 12:59

No taka porównywarka może być ok, ale tak jak mówisz to my jesteśmy odpowiedzialni za podejmowane decyzje i musimy mieć pewność o tym, że trzeba każde pożyczone pieniądze oddać. 

#14 maksik

maksik

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 16 maj 2018 - 08:14

Ja tam wolę trzymać się z dala od chwilówek, ale wiem że czasami nie ma wyjścia. A jeśli już się decydować to może lepiej dokładnie sprawdzić gdzie to całe RRSO jest najniższe. Są jakieś porównywarki czy coś do takich rzeczy? 

#15 myszka2508

myszka2508

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 21 maj 2018 - 18:09

No są jest coś takiego jak sowa pożyczkowa i pewnie dużo innych tylko musisz najlepiej w google może zobaczyć. 

#16 maksik

maksik

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 22 maj 2018 - 13:51

No własnie sprawdzam na tej Sowie, ale jestem szczerze przerażony tym jakie tam są wysokie RRSO. 800 % nawet nie byłem świadomy. 

#17 myszka2508

myszka2508

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 23 maj 2018 - 12:49

Chwilówki z reguły zawsze były drogie, tyle, że kiedyś ten procent był zapisany drobnym drukiem na dole umowy. A teraz jest napisane wszędzie i to jest dobre jak człowiek zobaczy ile tak na prawdę będzie musiał oddać. 

#18 maksik

maksik

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany Wczoraj, 09:46

No to prawda. Człowiek potrzebował 500 zł i jak dostał informacje, że je dostanie to podpisywał umowe i nawet nie liczył, że do oddania będzie 1000. A w Sowie Pożyczkowej czy innej porównywarce widać jak na dłoni jak kwota rośnie do oddania. 

#19 myszka2508

myszka2508

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany Wczoraj, 15:59

Dobrze, że jest ta ustawa co nakłada obowiązek by informować klientów o procentach za pożyczkę. I z tego co wiem nie tylko firmy pożyczkowe mają taki obowiązek ale również banki. 

#20 maksik

maksik

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany Dzisiaj, 08:40

No tak. Chociaż chwilówki są bardzo drogie. Oddawanie 800% więcej od pożyczonej kwoty to masakra. Chociaż na tej sowie pożyczkowej widzę, że są pożyczki które mają RRSO ok 50% ale jest informacja o sprawdzaniu w BIK i z poręczycielami.