Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Potrzebuje pomocy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 tomek445

tomek445

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 15 marzec 2018 - 06:10

Witam serdecznie, przyszedłem po pomoc na forum bo już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Zaciągnąłem w grudniu 3 chwilówki, żeby spłacić inne zobowiązania Wonga(950 zł), Filarum(2800zł) i Pożyczkomat(3500zł) do teraz nie spłaciłem ani grosza. Wonga i pożyczkomat przekazali sprawę do INKASSO i przychodzą od nich maile oraz listy do wezwania zapłaty. Telefonów od nich nie mam bo przebywam obecnie w Niemczech i mam tylko niemiecki numer telefonu. Posiadam tez kredyt w Monedo Now(rata 277 zł) ale tu spłacam regularnie. Zarabiam tutaj 1500 euro z czego 70 euro płace za telefon, 300 za mieszkanie i 300 euro wychodzi mnie inne wydatki jak jedzenie itp. plus 150 euro rachunki z polski( w tym Monedo Now). Mam zamiar jeszcze pracować tutaj ok 5 lat. Chciałbym się dowiedzieć co mi grozi, w Polsce nie mam nic na siebie,meldunek w Polsce mam w miejscu gdzie już nic nie ma(został goły budynek bez dachu) wiec jak przydziela mi komornika to nie będzie miał co zająć, konta bankowe polskie tez nic na nich nie ma i mam zamiar je zamknąć całkowicie. Doradźcie mi jak mam postąpić i co w najgorszym wypadku mi grozi. Jest szansa na przedawnienie jeśli nie było by mnie już w Polsce na stałe przez bardzo długi okres?

#2 Polskie Długi

Polskie Długi

Nowy użytkownik

• 3 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 05 kwiecień 2018 - 13:36

Witam serdecznie, przyszedłem po pomoc na forum bo już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Zaciągnąłem w grudniu 3 chwilówki, żeby spłacić inne zobowiązania Wonga(950 zł), Filarum(2800zł) i Pożyczkomat(3500zł) do teraz nie spłaciłem ani grosza. Wonga i pożyczkomat przekazali sprawę do INKASSO i przychodzą od nich maile oraz listy do wezwania zapłaty. Telefonów od nich nie mam bo przebywam obecnie w Niemczech i mam tylko niemiecki numer telefonu. Posiadam tez kredyt w Monedo Now(rata 277 zł) ale tu spłacam regularnie. Zarabiam tutaj 1500 euro z czego 70 euro płace za telefon, 300 za mieszkanie i 300 euro wychodzi mnie inne wydatki jak jedzenie itp. plus 150 euro rachunki z polski( w tym Monedo Now). Mam zamiar jeszcze pracować tutaj ok 5 lat. Chciałbym się dowiedzieć co mi grozi, w Polsce nie mam nic na siebie,meldunek w Polsce mam w miejscu gdzie już nic nie ma(został goły budynek bez dachu) wiec jak przydziela mi komornika to nie będzie miał co zająć, konta bankowe polskie tez nic na nich nie ma i mam zamiar je zamknąć całkowicie. Doradźcie mi jak mam postąpić i co w najgorszym wypadku mi grozi. Jest szansa na przedawnienie jeśli nie było by mnie już w Polsce na stałe przez bardzo długi okres?

Witam serdecznie,

Jeżeli ma Pan taki problem, zapraszam do mnie, fachowo i skutecznie wyprowadzimy Pana z tych zobowiązań na prostą.

Kontakt do mnie 510126719

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

http://kancelariapolskiedlugi.pl/

#3 Kancelaria.DGiW

Kancelaria.DGiW

Nowy użytkownik

• 8 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 19 czerwiec 2018 - 18:30

Dzień dobry,

Zapraszam do kontaktu jesteśmy kancelarią oddłużeniową specjalizujemy się w pomocy osobom w parabankach i chwilowkach.

tel. 692 410 165

Naszą skuteczność możecie Państwo ocenić na:

www.ochronadluznika.pl