Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Jak sprawdzić swój BIK?

jak sprawdzić BIK sprawdzenie BIK BIK punkty BIK

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 FerdXX

FerdXX

Nowy użytkownik

• 4 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 24 październik 2013 - 16:14

Jak mogę sprawdzić swój BIK? Chodzi mi głównie o informację o wszelkich opóźnieniach w aktualnym i już zakończonym kredycie i liczbę punktów BIK.

#2 Bartlomiej_Stolarski

Bartlomiej_Stolarski

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 29 październik 2013 - 21:47

Albo wypełnij wniosek na stronie BIK-u i zapłać 100 zł za raport o sobie albo po prostu idź do swojego banku i tak zapytaj – jak będziesz miły, to masz duże szanse, że ci powiedzą, co chcesz wiedzieć – ale ne mają takiego obowiązku. Aa chodzi ci o jeden jakiś konkretny kredyt? SPłacasz go jeszcze? Czy chcesz ogólnie całą swoją historię kredytową przejrzeć?

#3 Moniuszko

Moniuszko

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 31 październik 2013 - 19:12

Bartlomiej_Stolarski w banku mu nie podadzą takich informacji, jak punkty BIK, bo tak naprawdę ci doradczy często (prawie zawsze) sami ich nie znają. Widzą te punkty tylko analitycy w centralach. Wszystko po to, żeby właśnie nie można było za bardzo kręcić z różnymi parametrami wniosków.

FredXX swój scoring możesz sprawdzić tylko w BIKU po wykupieniu płatnego raportu. Innej opcji nie ma. No, chyba że masz jakiegoś znajomego z banku (ale żeby był tak wyżej postawiony)...

#4 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 09 styczeń 2014 - 08:42

Rozumiem, że jest to spowodowane chęcią maksymalnego ograniczenia manipulacji ze strony klientów, jednakże wydaje mi się że powiniennem mieć łatwiejszy wgląd w swoje dane, co pozwoliłoby mi na rozpoznanie się w sytuacji przed wystąpieniem z wnioskiem o kredyt lub pożyczkę. Jednakże kwota 100 złotych za taką informację wydaje mi się o wiele za wysoka - takie zdanie podzielą zapewne pożyczkobiorcy, których nie stać na taki wydatek. Czy nie ma innej, nie związanej z tak wysokimi kosztami metody?