Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie po pożyczkę/kredyt na PIT?

pożyczka na pit kredyt na pit pozyczka na pit kredyt na pit11

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 MaciejZ

MaciejZ

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 28 czerwiec 2013 - 12:27

Witajcie.

Interesuje mnie pożyczka/kredyt na PIT. Który bank lub instytucja są w stanie zaoferować kilka tysięcy na PIT? Kiedyś wiem, że takich oferty było sporo, ale właśnie teraz nie mogę ich znaleźć.

Eksperci, pomożecie?

#2 Mehk

Mehk

Aktywny użytkownik

• 15 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 28 czerwiec 2013 - 15:51

Wiem, że Getin Bank posiada w ofercie kredyt na PIT-11, także proponuje skontaktować się z tym bankiem, bądź poszukać informacji na getinbank.pl.

Ewentualnie widze, że SKOK Stefczyka również chwali się pożyczką na PIT. Cytuje ze strony:

Masz PIT? Weź pożyczkę!  

To oferta przygotowana z myślą o członkach Kasy Stefczyka, którzy otrzymali już druk PIT-11 z informacją o dochodach za 2012 rok. Przynieś PIT-11 i dowód osobisty, by ubiegać się o pożyczkę! Spiesz się – dodatkowe korzyści tylko do końca czerwca 2013 roku!

Nie wiem, co to za dodatkowe korzyści, ale myslę, że warto skontaktować się z nimi jak najszybciej. Może mają jakąś lepszą ofertę do końca czerwca.