Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na SOSKredyt.pl

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka w Pożyczkomat.pl - opinie, informacje

pożyczkomat pozyczkomat opinie pożyczka pozyczkomat.pl opinie o pożyczkomat

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny

Administrator

• 216 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 30 listopad 2013 - 20:56

Jeśli w życiu zdarzają się sytuację, w których musimy w jakiś sposób szybko zorganizować pieniądze, powinniśmy zapoznać się z ofertą firmy Pozyczkomat. Oferuje ona szybkie pożyczki przez Internet, z których może skorzystać praktycznie każdy. Uzyskanie pieniędzy jest tu niezwykle proste i co najważniejsze, pieniądze można uzyskać w przeciągu kilkunastu minut.

pozyczkomat.png

Aby dostać gotówkę, należy przede wszystkim zarejestrować się w bazie danych firmy. Następnie przelewając 1 grosza ze swojego rachunku na konto firmy dokonujemy weryfikacji naszych danych. Po tym etapie, możemy już składać wniosek o pieniądze. Firma w sposób automatyczny dokonuje rozpatrzenia wniosku i jeżeli decyzja jest pozytywna, pieniądze bardzo szybko są przelewane na konto pożyczkobiorcy.

W Pozyczkomat można uzyskać do 500 złotych na okres od 5 do 30 dni. Pożyczkę można przedłużyć, jeśli zgłosimy to do firmy i uiścimy stosowną opłatę. Aby dostać pieniądze nie musimy udokumentować swoich dochodów, czy proponować jakieś zabezpieczenie.

pozyczkomat_ban.png

Zalety pożyczki w Pozyczkomat:

• brak ukrytych opłatat,
  • szybka decyzja kredytowa,
  • pożyczka na dowód,
  • pożyczka bez poręczyciela,
  • możliwość przedłużenia okresu spłaty

Wady pożyczki w Pozyczkomat:

• niska suma jaką możemy uzyskać,
  • firma pracuje od poniedziałku do piątku

wniosek.png

Skorzystaliście z oferty Pożyczkomat.pl? - Czekamy na Wasze opinie!

#2 moneymaker

moneymaker

Zasłużony użytkownik

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 01 grudzień 2013 - 09:10

Problem podobny jak ma to miejsce z SMSBankiem - niestety nieco odstraszają ograniczenia nałożone już na samym początku, ale na szczęście rekompensatą - i to całkiem sporą - jest możliwość uzyskania pieniędzy szybko, sprawnie, przy minimum formalności oraz bez jakichkolwiek dodatkowych opłat, o których bylibyśmy informowani dopiero pod koniec okresu spłacania pożyczki. Jak dla mnie - firma jak najbardziej warta polecenia ! :)

#3 lingwista7

lingwista7

Nowy użytkownik

• Pip
  • 5 postów

Normalna

Napisany 18 luty 2014 - 19:53

Oferta Pożyczkomatu wygląda według mnie w miarę OK. Opinie o pożyczce w internecie są w większości pozytywne, dlatego myślę, że oferta jest warta uwagi. Według strony, 85% klientów powraca do firmy po kolejną pożyczkę, także jeżeli te dane są wiarygodne, to chwilówka faktycznie jest bez zastrzeżeń, a sama firma jest profesjonalna.

Osobiście nie jestem klientem firmy, jednak myślę, że można śmiało brać. Firma z wysokim kapitałem zakładowym, także nie jest to żaden "krzak" :)

Pozdrawiam,

ling.

#4 Mmaggipoud

Mmaggipoud

Aktywny użytkownik

• PipPip
  • 19 postów

Normalna

Napisany 18 luty 2014 - 20:07

Z tego co wiem, na pewno to nie jest firma krzak. Działa w wielu krajach min. na Słowacji i w Czechach. Ma fajny program lojalnościowy, dzięki czemu osoby które stale korzystają z jej usług mają tańsze pożyczki i mogą je zaciągać w wyższych wysokościach. A co ciekawe, też jeśli odda się pożyczkę w ciągu 7 dni, to nie ma żadnych kosztów.

Jeśli ktoś korzystał z oferty Pozyczkomat, proszę o wpis, bo takie opinie są najlepsze:). A dobrze mieć w zanadrzu firmę, która daje nawet 5000 pożyczki bez zabezpieczeń.

#5 mentalny

mentalny

Administrator

• 216 postów
  • LokalizacjaKraków

Normalna

Napisany 24 luty 2014 - 20:15

Oczywiście firma Pożyczkomat.pl nie jest krzakiem :) Faktycznie mają wiele oddziałów w Europie, kapitał zakładowy 1 000 000zł i trochę pozytywnych opinii w internecie, także kwestię przekrętów etc. można wysłać do lamusa.

@Mmaggipoud

Chyba mała pomyłka. Firma oferuje 500zł, nie 5000.

#6 kibic

kibic

Nowy użytkownik

• Pip
  • 6 postów

Normalna

Napisany 25 luty 2014 - 21:36

@Mmaggipoud ma rację. Maksymalna pożyczka to 5 000 złotych. Nowi klienci mogą dostać 500 złotych, ale stali klienci o wiele więcej:)

#7 mentalny

mentalny

Administrator

• 216 postów
  • LokalizacjaKraków

Normalna

Napisany 26 luty 2014 - 22:48

Faktycznie, znalazłem o tym informację w dziale "O nas". Szkoda, że na stronie głównej nie ma o tym wzmianki. Lepiej dla firmy byłoby prezentowanie maksymalnej kwoty pożyczki, a nie ukrywanie jej gdzieś w zakątkach strony :)