Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Firmy i osoby prywatne na które trzeba uważać - oszuści

oszuści

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 30 czerwiec 2013 - 10:27

W branży finansowej, nie zawsze mamy do czynienia z osobami i firmami, które do końca chcą z nami postępować zgodnie z prawem. Ich głównym celem jest oszukanie tych, którzy chcą pożyczyć pieniądze. Często obiecują bardzo korzystne warunki pożyczek, których później wcale nie mają zamiaru udzielać. Wyłudzają one pieniądze w postaci „niby” opłat wstępnych, proszą o wysyłanie esemesów, za które musimy płacić bardzo wysokie koszta, fałszują dokumenty itp. Przez takie działania, osoba, która znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i musi pożyczyć pieniądze, wpada w jeszcze większe kłopoty, gdyż zwyczajnie zostaje okradziona.

Jeśli ktoś spotkał się z taką sytuacją, prosimy o podzielenie się swoją wiedzą, na temat nieuczciwych firm lub osób prywatnych, które zamiast pomagać innym pożyczając im pieniądze, oszukują ich, a pieniędzy nigdy nie wypłacają.

#2 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 11 lipiec 2013 - 22:14

1. Geldoria Finance, DreamsBank.pl, GoodCash.pl - strony należące do jednej firmy, która prawdopodobnie wyłudza pieniądze na wysyłaniu SMS za dostęp do pożyczek. SOSKredyt.pl radzi nie wysyłać tam żadnych SMS, ani nie przelewać żadnych pieniędzy!

#3 Fin1977

Fin1977

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 17 wrzesień 2014 - 13:26

Ostatnio powstało wiele stron/firm które żądają wysłania smsa/przelewu weryfikacyjnego za nawet 10 zł. i więcej. Ja do takich ofert od razu podchodziłbym podejrzliwie. Poważne firmy które udzielają pożyczek owszem żądają przelewu weryfikacyjnego,(potwierdzenie naszych danych), ale za 1 gr. , a złotówka to już maks.

#4 gaga

gaga

Nowy użytkownik

• 5 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 04 luty 2016 - 07:06

Szukam ogos kto pomoże mi uzyskać pożyczkę na kwotę 18000 byłam już kilka razy oszukana moje małżeństwo się sypie. Wzięła chwilowki i tak zaczęły się moje kłopoty proszę opomoc może ktoś zna takie sytuację i wie kto pomoże uczciwie. grasta83@tlen.pl