Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka społecznościowa w CapitalClub.pl - opinie, informacje

capitalclub capitalclub.pl pożyczka w capitalclub pożyczka społecznościowa pożyczki społecznościowa kredyt dla firm dla firm

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 01 lipiec 2013 - 22:01

CapitalClub.pl to serwis internetowy, za pośrednictwem którego małe i średnie firmy mogą pożyczać pieniądze, na rozwój swojej działalności. Pieniądze mogą być pożyczane zarówno przez osoby fizyczne, jak i inne firmy, które mają nadwyżkę finansową i chciały by ją zainwestować.

capital.png

Aby złożyć ofertę pożyczki, należy skontaktować się z przedstawicielem serwisu. Następnie należy uzgodnić z nim szczegóły naszej oferty. Musimy przedstawić dokumenty, które potwierdzą nasza zdolność kredytową, a także udowodnią, że inwestycja na którą pożyczamy środki ma szanse osiągnąć sukces. Sprawdzanie takie jest niezbędne, gdyż w ten sposób zmniejsza się ryzyko pożyczkodawców, że pieniądze nie zostaną im oddane. Jeżeli wszelkie dokumenty zostaną potwierdzone, można wystawić aukcję. Informujemy w niej, jaka kwota nas interesuje, na co zostaną przeznaczone środki, jaki procent jesteśmy skłonni zapłacić i po jakim czasie pieniądze oddamy. Możemy także zachęcić inwestorów do pożyczania środków, proponując im różnego rodzaju bonusy. Wnioskować możemy nawet o 800 000 złotych na okres 60 miesięcy.

Jeżeli znajdą się chętni, aby pożyczyć pieniądze, musimy podpisać odpowiednią umowę oraz weksel. Jest on przekazywany osobie, która pożycza nam pieniądze i gdy nie spłacamy pożyczki w terminie, na podstawie weksla następuje egzekucja środków. Capitalclub.pl aktywnie pomaga egzekwować zaległości, dzięki czemu ryzyko utraty kapitału jest niewielkie.

Skorzystaliście z oferty CapitalClub.pl? - Czekamy na Wasze opinie!

#2 rekin-biznesu

rekin-biznesu

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 16 listopad 2015 - 12:05

A skorzystaliśmy :D Jak najbardziej polecam, cały proces bezpieczny, obyło się bez jakichkolwiek nieprzyjemności. Spłata poszła również bez problemu, także naprawdę gorąco polecam taką formę pożyczania :)

#3 damian.mazurkiewicz

damian.mazurkiewicz

Aktywny użytkownik

• 24 postów
  • LokalizacjaPoznań

Normalna

Napisany 15 grudzień 2015 - 12:31

Ja w takim razie też się wypowiem. Kilka miesięcy temu skorzystałem z oferty na CapitalClub i zainwestowałem. Miałem dość mieszane uczucia odnośnie takiej formy inwestycji, pożyczania itd., jakieś tam ryzyko braku spłaty zawsze się gdzieś czai. Na szczęście pożyczkobiorca, na którego trafiłem jest w porządku. Cała sprawa nadal się toczy, do tej pory raty spłat docierały do mnie o czasie. Nie chcę zapeszać, ale póki co wszystko idzie bezproblemowo, pozostaję w stałym kontakcie z pożyczkobiorcą, więc na ten czas mogę polecić korzystanie z usług tej platformy.

#4 maniek.mnk

maniek.mnk

Nowy użytkownik

• 9 postów
  • LokalizacjaŁódź

Normalna

Napisany 06 maj 2016 - 14:16

Z tego co zauważyłem przyglądając się tej platformie, to wspomniany wyżej limit 800 000 na 60 miesięcy chyba jest już mało aktualny - widzę, że czasem te pożyczki sięgają powyżej miliona, choć raczej rzadko. Jeśli mam być szczery to CapitalClub chyba najbardziej wzbudza moje zaufanie wśród tego typu serwisów, a weryfikacja jaką prowadzą w stosunku do pożyczkobiorców jest na tyle zadowalająca, że praktycznie nie ma powodów do obaw. Czy ktoś spotkał się z jakimś przypadkiem windykacji u nich?

#5 CapitalClub

CapitalClub

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 2
Normalna

Napisany 09 grudzień 2016 - 15:59

Szanowni Państwo!

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i z poziomu oficjalnych firmowych kont odpowiadać na nurtujące Was pytania. Nasi klienci, pytani skąd się o nas dowiedzieli, bardzo często odpowiadają, że trafili na trop właśnie poprzez rozmaite fora internetowe. Sprawdziliśmy to i rzeczywiście - mówi się o nas, a brakuje rzetelnych informacji. Doszliśmy do wniosku, że zależy nam na bezpośrednim kontakcie z klientami, dzięki któremu możemy otrzymywać opinię na temat naszej firmy z pierwszej ręki. Jesteśmy tu po to, by rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości oraz udzielić ewentualnych wskazówek.

Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że nasza strona internetowa poddana została pewnym zmianom, mającym na celu usprawnienie działania platformy. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z dokonanych poprawek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami naszych pożyczkobiorców i zachęcamy do inwestycji! Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Zespół CapitalClub

#6 Kalinka88

Kalinka88

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 11 styczeń 2018 - 07:59

Nie słyszałam o takich sytuacjach. Sama wzięłam pożyczkę społecznościową na firmę w CapitalClub i nie ma co ukrywać - bardzo mnie cieszy ten fakt. Potrzebowałam tych środków na pilne wydatki związane z prowadzoną działalnością. Początkowo próbowałam w bankach. Myślałam, że skoro nie mam długów i nie widnieje na żadnej liście dłużników nie powinno być większych problemów. Niestety spotkałam się z odmową. Gdyby nie social lending moja obecna sytuacja nie byłaby tak perspektywiczna.