Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 2 głosów

Pożyczka w NetCredit - opinie, informacje

pożyczka w netcredit opinie netcredit netcredit forum net credit sp. z o.o. opinie net credit opinie forum net credit net credit opinie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 12
Dobra

Napisany 18 czerwiec 2013 - 11:22

Firma NetCredit to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą w szybkim czasie uzyskać pieniądze i przeznaczyć je na jakiś cel. Cel ten wcale nie musi być określany, podczas składania wniosku, gdyż firma w ogóle nie ingeruje, na co wydamy pieniądze. Działa ona w kilku krajach Europy, gdzie proponuje podobny produkt, jak i w naszym kraju. W Polsce Pojawiła się w grudniu 2011 roku i od tego czasu systematycznie zwiększa liczbę swoich klientów.

netcredit.jpg

Każdy, kto chce skorzystać z oferty firmy Net Credit, może pożyczyć od 150 do 4 000 złotych. Maksymalny okres spłaty, to 30 dni. Można go jeszcze przedłużyć, po konsultacjach z pracownikiem firmy. Dużą zaletą jest fakt, że aby pożyczkę przez Internet w firmie Net Credit uzyskać, nie potrzeba przedstawiać żadnych dokumentów, które potwierdzają nasze zarobki, gdyż wszelkie czynności wykonujemy online. To za pomocą sieci internetowej rejestrujemy się w bazie danych firmy, do przez Internet wykonujemy przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł, którym potwierdzamy nasze dane i to właśnie przez Internet składamy wniosek o pożyczkę. Wszystko odbywa się więc bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Jeszcze szybciej możemy pożyczyć pieniądze, gdy jesteśmy stałym klientem firmy. O kolejny wniosek, możemy wtedy wnioskować wysyłając SMS, podając w nim kwotę jaka nas interesuje, oraz okres po jakim pieniądze będą oddane. Należy pamiętać, że nowi klienci firmy mogą wnioskować nawet o 2 000 zł pożyczki za darmo

netcredit.pl

Jeśli mamy nasz rachunek w banku, w którym konto posiada NetCredit, pieniądze możemy już wydawać po około 30 minutach. Gdy konto jest gdzieś indziej, pieniądze otrzymamy po kilku godzinach. Oferta Net Credit, jest przeznaczona dla każdego. Wystarczy mieć ukończone 20 lat i nie mieć więcej niż 65 . Co więcej, możemy mieć zadłużenie w innych bankach, a nasza historia kredytowa wcale nie musi być idealna. .

Zalety pożyczki w NetCredit:

• błyskawiczna decyzja kredytowa,

• brak ukrytych opłat,

• szybki przelew pieniędzy,

• pożyczka dla zadłużonych

• firma pracuje przez 7 dni w tygodniu

• darmowa pożyczka dla nowych klientów firmy do 2 000 zł. 

Wady pożyczki w NetCredit:

• firma posiada konta tylko w kilku bankach, przez co niektórzy klienci muszą czekać dłużej na pieniądze.

• Firma sprawdza wnioskodawców dostępnych rejestrach dłużników

wniosek.png

Skorzystaliście z oferty Net Credit? - Czekamy na Wasze opinie!

#2 anna

anna
  • LokalizacjaWarszawa

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 18 październik 2013 - 09:50

Chwilówka jak chwilówka, niczym się nie wyróżnia wśród innych prócz wysokiego oprocentowania.

#3 Biorcachwilowek

Biorcachwilowek

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 10 listopad 2013 - 20:34

Korzystałem z wielu chwilówek, z NetCredit też. Jej oferta nie różni się od wielu innych, może tylko pod względem kosztów. Obsługa w miarę szybka i sprawna. Z tego co wiem, NetCredit nie sprawdza BIK-u a na inne rejestry patrzy tak ogólnie. Jakieś "niewielkie" wykroczenie nie powoduje odrzucenia wniosku. Można spokojnie próbować, pomimo większych niż w bankach kosztów, bo we wszystkich parabankach są one podwyższone. 

#4 Miki

Miki

Zasłużony użytkownik

• 156 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 07 grudzień 2013 - 21:52

Zauważyłem, że NetCredit ma teraz pożyczki za darmo. Można w ten sposób pożyczyć nawet 600 złotych, czyli więcej niż w SohoCredit i OkMoney. Na pewno będzie więc sporo chętnych na produkt tej firmy.

Dodany obrazek

#5 Pikowy

Pikowy

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 09 grudzień 2013 - 10:07

Widać, że konkurencja na rynku robi swoje. Można się spodziewać, że i inne firmy będą promowały w ten sposób swoje produkty. Dla pożyczkobiorców to tylko plus. 

#6 Ozmar0

Ozmar0

Aktywny użytkownik

• 16 postów

Normalna

Napisany 09 grudzień 2013 - 11:56

Darmowa pożyczka jest ok, ale przeważnie są to niskie kwoty no i sprawdzany BIK. Mi się udało u nich wziąć, ale nie wszystkim dają.

#7 Olaa

Olaa

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 17 grudzień 2013 - 21:15

Też słyszałam że sporo odrzucają, ale ja dostałam. Pomimo tego, że nie mam żadnej historii kredytowej w BIK, gdyż nigdy nie korzystałam z kredytów. Wprawdzie potrzebowałam więcej niż te 600 złotych, ale połączyłam je z ofertą innej firmy i teraz mam tyle ile chciałam:) I to bez odsetek:)

#8 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 04 styczeń 2014 - 08:35

Moim skromnym zdaniem sprawdzanie dłużników i weryfikacja potencjalnych klientów jest działaniem jak najbardziej pożytecznym i korzystnym, bo pozwala to odsiać wszelkiego rodzaju osoby, które nie zamierzają spłacić swoich zobowiązań, dzięki czemu pożyczki mogą być udzielane wyłącznie osobom będącym rzeczywiście w potrzebie, a co więcej - chcącym spłacić otrzymaną zapomogę w formie kredytu :) Jak dla mnie działanie jak najbardziej na "tak"! 

#9 Ferrari936

Ferrari936

Aktywny użytkownik

• 38 postów

Normalna

Napisany 12 luty 2014 - 14:06

Muszę powiedzieć, że spośród wszystkich firm pożyczkowych, z których usług korzystałem, tylko NetCredit a raczej Pani z tej firmy, zadzwoniła do mnie aby potwierdzić wszystko. Trochę się zdziwiłem, ale widocznie takie mają procedury. Ale pożyczkę dostałem także spoko.

#10 Wiroja

Wiroja

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 01 wrzesień 2014 - 10:36

Złożyłem wniosek w NetCredit i szybko dostałem pieniądze. Co ważne Bez odsetek:)

#11 Oj1975

Oj1975

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 26 wrzesień 2014 - 18:58

Dzisiaj rano złozyłem wniosek o pożyczke i mam już pieniadze na  koncie. Pani z firmy po około 20 minutach od złożenia wniosku zadzwoniła do mnie, zadała kilka pytan i potem przesłała pieniądze na konto

#12 Miki

Miki

Zasłużony użytkownik

• 156 postów

Normalna

Napisany 26 listopad 2014 - 16:07

Widzę, że NetCredit "przebił" Vivus  i oferuje teraz "za darmo" nawet 1500 zł. Ciekawe jaka będzie reakcja konkurencji:)

Dodany obrazek

#13 noname22

noname22

Nowy użytkownik

• 7 postów

Normalna

Napisany 09 luty 2015 - 12:40

Bez problemu otrzymałem 700zł bez odsetek

#14 ZXC

ZXC

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 13 maj 2015 - 08:37

Wszystko w porządku. Jest dokładnie tak jak piszą na stronie. 

#15 Komar

Komar

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 15 maj 2015 - 20:00

Pytanie dla tych co już mieli pożyczkę w NetCredit - czy ta firma sprawdza BIK?

#16 Kuczaj

Kuczaj

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 03 czerwiec 2015 - 16:49

Pieniądze szybko trafają na konto. Korzystałem już z tej firmy 3 razy i za każdym razem było ok. A teraz mogę już dostać pieniądze po wysłaniu SMS. Banki niech sie kryją. 

#17 emy

emy

Aktywny użytkownik

• 34 postów

Normalna

Napisany 25 czerwiec 2015 - 19:50

Netcredit lubi wysokie opłaty szczególnie jak ktoś znajdzie się w trudniejszej sytuacji, zero politowania.

#18 Pozyczamy

Pozyczamy

Aktywny użytkownik

• 34 postów

Normalna

Napisany 28 czerwiec 2015 - 03:30

Netcredit lubi wysokie opłaty szczególnie jak ktoś znajdzie się w trudniejszej sytuacji, zero politowania.

Skad ta opinia? Bralem w netcredit dwie pozyczki i jakos nie zauwazylem tego o czym piszesz.

Natimo.pl - nowa firma!

#19 emy

emy

Aktywny użytkownik

• 34 postów

Normalna

Napisany 28 czerwiec 2015 - 21:50

Jakie kwoty i czy zawsze spłata następowała terminowo ?

#20 Lelka

Lelka

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 01 lipiec 2015 - 09:12

Ja tam na NetCredit nie narzekam. Pożyczyłam 1000 zeta i tyle samo oddałam. Wiadomo, że jak nie spłaci sie w terminie, to trzeba oddać więcej, ale to już chyba każdy wie pożyczając pieniądze.

#21 Malley

Malley

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 15 wrzesień 2015 - 17:05

Darmową pożyczkę w NetCredit dostałem bez problemów. Pieniądze szybko na koncie się pojawiły.

#22 L1m2o

L1m2o

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 16 listopad 2015 - 08:02

Polecam pożyczkę w NetCredit. Złożyłem wniosek w Lendon i został on odrzucony - nie wiem dlaczego, a tu wszystko odbyło się szybko i bez problemów.

#23 Adek

Adek

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 14 grudzień 2015 - 10:10

Polecam pożyczkę w NetCredit. Złożyłem wniosek w Lendon i został on odrzucony - nie wiem dlaczego, a tu wszystko odbyło się szybko i bez problemów.

Miałem tak samo. Złożyłem wniosek w Lendon i dostałem odmowę a w NetCredit wszystko bez problemów. 

#24 Misiek20

Misiek20

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 30 grudzień 2015 - 10:25

Ja już skorzystałem z tej darmowej pożyczki i polecam ją innym. W godzine miałem pieniądze na koncie więc czego chcieć więcej. 

#25 JanekKos

JanekKos

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 11 styczeń 2016 - 10:03

Dzięki - dostałem pożyczke i to w sobotę. Po godzince pieniądze miałem na koncie. 

#26 Eryk3

Eryk3

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 20 styczeń 2016 - 09:17

Myślę, że chcą szybko zdobyc jak najwięcej klientów i dlatego oferją teraz nawet 2000 zł za darmo. Jak ja korzystałem z tej firmy, to było chyba 1500 bez kosztów.