Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Czy warto się ubezpieczyć? Za i przeciw...

Napisany przez Eurofinance Polska , 06 luty 2016 · 10124 wyświetleń

ubezpieczenia#kredyt#firma

Witajcie kochani,

Pewnie część z Was, zastanawia się czy warto się ubezpieczyć czy nie? Czy ubezpieczenia faktycznie działają? Czy jesteśmy skłonni się ubezpieczyć, a jeżeli tak to z jakiego powodu? Pozwólcie, że rozwieję wszelkie aspekty zagadnienia i przytoczę sytuację z życia wziętą.

Otóż sytuacja miała miejsce 3-4 lata temu. Było wspaniałe, przedsiębiorcze małżeństwo. Prowadzili interesy, firmę logistyczną/transportową. Firma miała wielki potencjał, ba ten potencjał był widoczny, a tendencja wzrostowa przedsiębiorstwa mówiła sama za siebie. Były duże kontrakty, umowy z firmami takimi jak m.in. : praktiker, leroy merlin, castorama itp. W tamtym czasie, była to jedna z niewielu, a bardzo prawdopodobne, że miała monopol na współpracę z tymi korporacjami w Polsce. Wszystko szło bardzo prężnie. Wiadomo im większe dochody, tym większe możliwości. Przedsiębiorcy, dużą część majątku skierowali w aktywa-bardzo słusznie. Państwo posiadali Kamienice w Warszawie w Pruszkowie hektary działek i...kredyty-na dalszy rozwój dobrego interesu, bo nic nie wskazywało, że może być inaczej. Pewnego dnia u męża wykryto raka. Facet dzielnie walczył i z tego co mówili i zapewniali lekarze, zwyciężył a swoje stanowisko argumentowali szeregiem badań. Jak się wydawało kryzys minął. Wszystko było jak dawniej. Niestety po pewnym czasie mąż zaczął się źle czuć. Nastąpiły przerzuty na układ moczowy. Chemia była zastosowana zbyt późno i mąż po ciężkiej walce umarł. Droga Pani straciła grunt pod nogami i firma upadła. Jedynym dochodem jaki Pani posiada, jest renta po zmarłym mężu w wysokości 1000 zł. a pozostają kredyty na ok 2 mln. zł. Co było dalej? Nie trudno się domyślić.

Smutna historia, któr ma też swój happy end. Pomagamy tej Pani i żywimy ogromną nadzieję, że nam się uda.

Także kochani, zastanówcie się nad kwestią ubezpieczenia. Nie tylko dla siebie ale i dla osób które są z nami, które kochamy i chcemy dbać o ICH przyszłość.

Pozdrawiamy serdecznie!


Kategorie

Ostatnie wpisy

Przeszukaj mój blog