Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Kredyty za granicą

Forum poświęcone kredytom oraz finansom za granicą. Skupia ono dyskusję wokół kredytów i pożyczek w UK (Anglii), Niemczech, Skandynawii oraz wszelkich innych miejsc związanych z emigracją. W dziale tym omawiane są tematy m.in pożyczek/kredytów, kredytów samochodowych, kredytów na dom oraz mieszkanie, czy finansów ogólnych, takich jak ubezpieczenia, benefity itp.

Subfora

Pożyczki za granicą

Forum dla wszystkich tych, którzy mieszkają poza granicami Polski, a chcą pożyczyć szybko pieniądze. Można tu dowiedzieć się, czy lepsza jest pożyczka w banku, czy może w firmie pożyczkowe, jakie dokumenty wymagane są do uzyskania pieniędzy, czy karta kredytowa jest opłacalnym produktem, czy do kredytu wymagany jest poręczyciel itp.

  • 20 tematy
  • 36 Odpowiedzi
Pożyczka w Norwegii - ostatnich postów przez Magda29

Kredyty na dom i mieszkanie za granicą

Forum dla tych, którzy za granicą chcą kupić dla siebie dom lub mieszkanie. Doskonałe źródło wiedzy o formalnościach niezbędnych do uzyskania kredytu, sposobach zabezpieczenia kredytu, możliwościach skorzystania z pomocy dofinansowania. Dowiesz się tu w którym banku można najszybciej pożyczyć pieniądze, gdzie jest najniższe oprocentowanie kredytu, jak przenieść kredyt z jednego banku do innego.

  • 19 tematy
  • 29 Odpowiedzi
Pożyczka na mieszkanie w UK - ostatnich postów przez getmos

Kredyty samochodowe za granicą

Forum dla tych, którzy poza granicami naszego kraju chcą kupić swój wymarzony samochód. Znajdują się tu informacje, czy kredyty takie oferują salony samochodowe, czy można dostać kredyt na pojazd używany, jakie należy mieć dochody by uzyskać pieniądze, czy ważna jest historia kredytowa do uzyskania takiego kredytu itp. Znakomite źródło wiedzy, dla wszystkich szukających kredytów samochodowych.

  • 3 tematy
  • 7 Odpowiedzi
Jak wygląda kredyt samochod... - ostatnich postów przez kostekkostek

Finanse za granicą

Forum dla ludzi, którzy za granicą szukają informacji na temat różnych produktów finansowych. Znajdują się tu informacje o ubezpieczeniach, oszczędzaniu, inwestycjach czy benefitach. Dowiesz się tu min, które ubezpieczenie jest najtańsze, czy opłaca się zakładać lokaty, jakie zyski można osiągnąć z różnych inwestycji, czy też gdzie złożyć dokumenty potrzebne do uzyskania dopłat do mieszkania.

  • 16 tematy
  • 48 Odpowiedzi
jak założyć własną firmę w... - ostatnich postów przez kostekkostek