Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Ostatnie newsy


Przypięty  Jakie są doświadczenia pracowników ze wschodu z...

lut 21 2019 17:10 | mentalny w Inne

Wyniki badania „Ukraińcy na polskim rynku pracy - doświadczenia, wyzwania i perspektywy” dostarczają szeregu cennych informacji na temat osób zza wschodniej granicy. Czego na temat mieszkańców Ukrainy można się z niego dowiedzieć? Na te i inne pytania odpowie Państwu Adam Biernacki z firmy www.wynajempracownikow.pl świadczącej usługi m.in. takie jak wynajem pracowników ze wschodu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kredyt hipoteczny - od czego zacząć

cze 12 2019 06:33 | Marcin w Kredyty hipoteczne

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego, to dla większości z nas “wielkie wydarzenie”. Pożyczamy bowiem dużą kwotę pieniędzy, stajemy się właścicielami nieruchomości, a nasze zobowiązanie musimy spłacać przez wiele lat. W związku z tym, zanim złożymy wniosek o kredyt na kupno domu czy mieszkania, musimy się w odpowiedni sposób przygotować.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt hipoteczny i 1 więcej...

Pożyczka w lombardzie - czy to dobre rozwiązanie

cze 05 2019 07:07 | Marcin w Pożyczki pozbankowe

Sytuacja w której potrzebujemy pieniędzy “na już” może się zdarzyć każdemy z nas. Oczywiście najczęściej pożyczamy w takim wypadku pieniądze. Gdy mówimy o pożyczka w których środki otrzymujemy bardzo szybko, od razu do głowy przychodzą nam szybkie pożyczki przez Internet, jakie oferują firmy pozabankowe. Jednakże dla wielu osób ciekawym rozwiązaniem może okazać się pożyczka w lombardzie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka w lombardzie


Piramida finansowa czyli jak nie dać się oszukać

maj 28 2019 18:53 | Marcin w Finanse osobiste

Chyba nikt z nas nie lubi być oszukiwanym. Niestety bardzo często nasza niewiedza finansowa i brak spokojnego spojrzenia na różnego rodzaju oferty sprawiają, że inwestujemy nasze pieniądze w produkty, które z założenia mają wyłudzić od nas pieniądze, a my na pewno na nich nie zarobimy. Znakomitym przykładem mogą być tu piramidy finansowe. Postaramy się przedstawić czym one są i jak ich unikać.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Gdzie szukać pracy?

maj 15 2019 20:48 | mentalny w Inne

Chociaż w naszym kraju bezrobocie jest na historycznie niskim poziomie, to jednak w dalszym ciągu jest wiele osób, które szuka pracy. Najczęściej chcą one zmienić pracodawcę, by zarabiać więcej lub aby znaleźć zajęcie, które będzie sprawiało nam większą satysfakcję. Ale jak szukać pracy, która będzie nam tę satysfakcję dawała? Mamy na to kilka sposobów, które postaramy się tu pokazać.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    praca


Jak bezpiecznie pomnażać oszczędności

lut 06 2017 22:09 | Marcin w Finanse osobiste

Jeżeli mamy jakieś oszczędności, chcielibyśmy by było ich coraz więcej. W związku z tym, szukamy różnych instrumentów finansowych, dzięki którym nasze pieniądze będą pomnażane. Jednakże jak każdy wie, inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem. Czasami jest to ryzyko minimalne, ale czasami bardzo duże. Większość z nas nie chce tracić swoich pieniędzy i w związku z tym, zdecydowanie największą popularnością cieszą się te instrumenty finansowe, które dają nam jak największą pewność, że nie stracimy naszych oszczędności.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jak karta kredytowa wpływa na naszą zdolność kr...

maj 21 2019 19:49 | Marcin w Zdolność kredytowa

Praktycznie każdy bank ma w swojej ofercie kartę kredytową. Jest to doskonały produkt, który daje nam bezpieczeństwo i sprawia, że w miarę potrzeby możemy szybko pożyczyć dodatkowe pieniądze. W związku z tym nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób nosi ją w swoim portfelu. Jedni używają ją często inni tylko sporadycznie. I na pewno niewiele osób zastanawia się jak karta kredytowa wpływa na naszą zdolność kredytową. A ma dosyć istotny wpływ. Postaramy się to wyjaśnić.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    karta kredytowa i 1 więcej...


Co warto wiedzieć o kredycie hipotecznym prowad...

maj 17 2019 23:13 | mentalny w Kredyty dla firm

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego należy pamiętać, z czym wiąże się cały proces. Wiele formalności nie ułatwia sprawy, ale trzeba ich dopełnić, aby uzyskać wymaganą zgodę na otrzymanie wsparcia finansowego od banku. Formalności mogą się różnić między innymi ze względu na podmiot, który ubiega się o kredyt. Nieco inaczej sprawa wygląda dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą. O czym należy pamiętać?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Co może zaoferować nam doradca kredytowy

maj 16 2019 06:40 | Marcin w Mądre pożyczanie

W naszym społeczeństwie jest bardzo dużo osób, które mają duże problemy z “poruszaniem się” po świecie finansów. Po prostu nie interesuje ich jakie są stopy procentowe, gdzie najlepiej pomnażać swoje oszczędności, czy też jak działa giełda. Jednak od czasu do czasu każdy z nas musi z jakiegoś produktu skorzystać, aby np pożyczyć pieniądze na zakup mieszkania. Osoby z mniejszą wiedzą o bankowości mogą mieć w tym momencie problem z wyborem najlepszej dla nich oferty. Na całe szczęście mają oni możliwość skorzystania z usług doradcy kredytowego, który rozwiąże ich problem.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Czy warto szukać kont z moneyback

maj 09 2019 06:21 | Marcin w Finanse osobiste

Ponieważ w naszym kraju działa wiele banków, muszą one w jakiś sposób zachęcać ludzi, by korzystali właśnie z ich usług. Dotyczy to zarówno kredytów, lokat jak i kont bankowych. W związku z tym często możemy słyszeć o promocjach czy innego rodzaju akcjach marketingowych, których zadaniem jest zwiększenie sprzedaży jakiegoś produktu w konkretnym banku. Sposobów na to jest wiele, a jednym z nich jest moneyback.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----