Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Ostatnie newsy


Przypięty  Czy warto inwestować w bitcoin?

wrz 28 2019 11:52 | mentalny w Finanse osobiste

Bitcoin to zdecydowanie najpopularniejsza kryptowaluta. Można powiedzieć, że jest wręcz pionierem alternatywnych rynków finansowych. Świat usłyszał o nim w 2009 roku.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Przypięty  Jakie są doświadczenia pracowników ze wschodu z...

lut 21 2019 17:10 | mentalny w Inne

Wyniki badania „Ukraińcy na polskim rynku pracy - doświadczenia, wyzwania i perspektywy” dostarczają szeregu cennych informacji na temat osób zza wschodniej granicy. Czego na temat mieszkańców Ukrainy można się z niego dowiedzieć? Na te i inne pytania odpowie Państwu Adam Biernacki z firmy www.wynajempracownikow.pl świadczącej usługi m.in. takie jak wynajem pracowników ze wschodu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jak zrezygnować z karty kredytowej

paź 11 2019 17:25 | Marcin w Mądre pożyczanie

Karta kredytowa to dla wielu z nas podstawowa zawartość portfela. Wielu z nas nie wyobraża sobie bez niej życia i jak pokazują statystyki, posiada ją coraz więcej osób. Ale wcale nie oznacza to, że musimy mieć ją na zawsze. Bywają przypadki, że z karty lepiej jest z różnych względów zrezygnować. I pewno wiele osób zastanawia się, czy możemy to zrobić a jeśli tak, to w jaki sposób. Postaramy się to wyjaśnić

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    karta kredytowa


Czy warto zaciągnąć kredyt, aby otworzyć firmę...

paź 08 2019 16:09 | mentalny w Kredyty dla firm

Za nami ciepłe i słoneczne lato. Wiele osób cieszyło się z upalnych dni, zwłaszcza gdy mogli pojechać na urlop w momencie, gdy “żar lał się z nieba”. Nieco inaczej wyglądała wtedy sytuacja ludzi, którzy w momencie gdy mieliśmy wysokie temperatury musieli iść do pracy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Ważny wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Euro...

paź 04 2019 06:33 | Marcin w Aktualności finansowe

Wczoraj trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał bardzo ważny wyrok dla posiadaczy “kredytów frankowych”. Daje on szansę na dochodzenie swoich praw w Sądach osobom, które uważają że banki nie postępowały zgodnie z prawem udzielając im kredytu. Oczywiście wyrok ten nie oznacza, że kredyty powinny zostać przewalutowane lub wręcz anulowane. Daje jednak podstawy do pozytywnych dla frankowiczów wyroków Sądów.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Oddłużanie osób fizycznych - jak może przebiegać?

paź 02 2019 15:14 | mentalny w Oddłużanie

Długi, których nie można spłacić, albo komornik, który lada chwila może zająć majątek, to niestety sytuacja częsta w polskich rodzinach. Zaciąganie kredytów ponad możliwości spłaty jest poważnym, ale nierzadko popełnianym błędem. Piętrzące się zaległości powodują z kolei, że coraz trudniej jest znaleźć środki na spłatę długów oraz bieżące potrzeby, a to z kolei może prowadzić do następnych, błędnych decyzji finansowych. Jak zatem poradzić sobie z problemami?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czy dług może się przedawnić

wrz 26 2019 06:44 | Marcin w Oddłużanie

Na pewno wiele osób zastanawia się, czy zobowiązania kredytowo - pożyczkowe mogą się przedawnić. I co w takim przypadku się dzieje. I odpowiedź na te pytania z całą pewnością zaskoczy wiele osób. Otóż długi jak najbardziej mogą się przedawnić, gdy wierzyciel przez długi okres czasu nie dopomina się ich spłaty.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Czy istnieje pożyczka na dowód bez BIK?

wrz 25 2019 12:03 | mentalny w Pożyczki pozbankowe

Biuro Informacji Kredytowej (BIK) bardzo zmieniło sposób rozpatrywania przez banki wniosków kredytowych. Instytucje te mogą o wiele dokładniej “prześwietlić” swoich klientów, co z ich punktu widzenia jest niezwykle ważne. Mogą bowiem zmniejszyć ryzyko kredytowe, dzięki czemu są w mniejszym stopniu narażone na ewentualne straty.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Pożyczki społecznościowe – czym jest social len...

wrz 18 2019 12:13 | mentalny w Pożyczki społecznościowe

Chcesz pożyczyć pieniądze? Możesz zrobić to w banku lub firmie pożyczkowej, ale warto także sprawdzić pożyczki społecznościowe. Co to jest?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Pożyczki dla firm — jak zdobyć środki na działa...

wrz 18 2019 11:44 | mentalny w Aktualności finansowe

Rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z inwestycjami. A te… generują koszty. Jeśli nie masz oszczędności, dobrym sposobem na sfinansowanie niezbędnych wydatków może być pożyczka. Ile kosztuje finansowanie dla firm? Jak o nie wnioskować i jakie wymogi należy spełnić? Podpowiadamy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----