Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

8 najpiękniejszych miejsc w Europie na długi weekend


Trzy dni w okresie świąt wielkanocnych oraz pięć dni na początku maja. Zaradni mogą wykorzystać także piątek po Bożym Ciele, aby zyskać kolejne cztery dni wolnego w czerwcu. Wiosna to doskonały czas na podróże po Europie: linie lotnicze organizują liczne promocje, boom turystyczny jeszcze nie nadszedł, a pogoda w wielu miejscach sprzyja nie tylko zwiedzaniu. Zobacz, gdzie warto pojechać na długi weekend!
Każda podróż zaczyna się…w głowie

Być może Twoja podróż już się zaczęła: pewnego deszczowego popołudnia w biurze lub podczas wieczornego czytania dziecku książki o Afryce. To, co nastąpi później: wniosek o urlop, zakup biletów, planowanie trasy i pakowanie stanowi jej integralną część. A więc, zaczynamy?
 • Praga – miasto, nad którym wciąż unosi się duch Franza Kafki (bynajmniej nie w sprzedawanych na każdym rogu gadżetach z wizerunkiem pisarza). Warto choć raz zgubić się wśród wąskich uliczek, poszukać rozrzuconych po mieście rzeźb słynnego czeskiego rzeźbiarza-skandalisty Davida Černego i spróbować, jak smakuje zakazana „zielona wróżka”, czyli słynny Absynt.
 • Porto – według niektórych najpiękniejsze miasto w całej Portugalii. Fantastyczne plaże, zabytki i urokliwe kawiarenki na każdym rogu – doskonałe miejsce na romantyczny długi weekend we dwoje!
 • Alicante – miasto światła skrywające bogatą historię. Piękne plaże, wspaniałe zabytki (przede wszystkim górujący nad miastem zamek św. Barbary), pyszne tapas i zimna sangria – to gotowy przepis na udany weekend.
 • Budapeszt – miasto podzielone przez rzekę: Buda to część znajdująca się po prawej stronie Dunaju, a Peszt to część położona na jego lewym brzegu. Zarówno w jednej, jak i w drugiej części miasta czekają na nas wspaniałe perły architektury, place, parki i fontanny. Na uwagę zasługuje także budapesztańskie ZOO.
 • Kijów – po wstrząsających wydarzeniach z 2013 roku miasto ponownie otwiera się na turystów. Linie lotnicze oferują atrakcyjne połączenia z wielu miast Polski, a miasto kusi wspaniałą historią, wyjątkowymi zabytkami i niskimi cenami.
 • Piran – niezwykle urokliwe miasto położone na wąskim półwyspie wciśniętym w morze. Wąskie uliczki doczekały się pochwały samego Andrzeja Stasiuka w książce „Jadąc do Babadag”. Morze czerwonych dachówek skąpanych w promieniach słońca podziwiane z wieży katedry św. Jerzego to widok, którego nie da się zapomnieć.
 • Malta – kraina wiecznej wiosny i fantastycznej przyrody! Gdy w Polsce pogoda sprzyja wyłącznie siedzeniu przy kominku, mieszkańcy Malty przestają spacerować w krótkich rękawach. Taki mamy klimat…- wzruszają ramionami.
 • Lwów – „I gdybym się kiedyś urodzić miał znów, to tylko we Lwowie!” – głoszą słowa znanej piosenki. Lwów kusi przyjezdnych zabytkową starówką i fantastyczną atmosferą. Na każdym kroku można się natknąć także na polskie ślady – od pomnika Adama Mickiewicza po grób Marii Konopnickiej na słynnym Cmentarzu Łyczakowskim.
Kierunek do marzeń
Psychoterapeuci przekonują, że już dwudniowa zmiana środowiska pracy na urlopowe znacząco obniża poziom stresu w organizmie. Długi weekend to doskonały moment na odpoczynek dla osób, którym praca nie pozwala na długi, dwutygodniowy urlop. Pożyczka pozabankowa przez Internet z Provident.pl to szansa na spełnienie marzeń o zagranicznym wyjeździe wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujemy.

„Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku” – jeśli w Twojej głowie zaświtała myśl o podróży, pierwszy krok już za Tobą! Jaki będzie następny?0 Komentarze