Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Bank PKO BP zamierza otworzyć oddział w Czechach

PKO BP

Bank PKO BP Poinformował, że zamierza otworzyć oddział w Pradze. Dokładny termin nie jest jeszcze znany, ale bank przewiduje, że będzie to połowa 2017 roku. Wszystko będzie zależało od terminu uzyskania wszystkich zgód od regulatora czeskiego. Wszelkie dokumenty niezbędne do otwarcia fili w Czechach zostały sprawdzone przez Komisję Nadzoru Finansowego i zostały przesłane do władz decyzyjnych w Czechach. Nie wiadomo dokładnie, kiedy bank uzyska zgodę na swoją inwestycję.
Jak mówią przedstawiciele banku, działalność będzie przede wszystkim koncentrowała się na klientach korporacyjnych (podobnie jak w oddziale we Frankfurcie w Niemczech). Na początku ma to być rachunek bieżący, płatności krajowe i zagraniczne, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, karty debetowe, a także internetowa bankowość elektroniczną.


0 Komentarze