Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Coraz więcej kredytów mieszkaniowych

kredyty hipoteczne kredyty mieszkaniowe kredyt hipoteczny kredyt mieszkaniowy

Firma AMRON-SARFiN na przygotowała raport na temat kredytów hipotecznych w Polsce. Został on przedstawiony na konferencji ZBP. Jak wynika z raportu, banki udzielają coraz to więcej kredytów hipotecznych.
W III kwartale 2017 roku, wszystkie banki udzieliły kredytów hipotecznych, na łączną kwotę 10.95 mld zł. Jest to o 13.2% więcej, niż w tym samym czasie w 2016 roku. Natomiast liczba udzielanych kredytów rok do roku wzrosła o 7.5%. W sumie było to 45 824 nowych kredytów. Porównując te liczby z II kwartałem 2017 roku, możemy zauważyć spadek o ponad 8% jeśli chodzi o wartość udzielonych kredytów i 6.3% jeśli chodzi o liczbę udzielonych kredytów. ZBP dodaje, że do końca roku banki powinny udzielić około 200 tyś kredytów hipotecznych, na łączną kwotę ponad 40 mld zł.


0 Komentarze