Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

GUS podał ile zarobiły banki


Główny Urząd Statystyczny, podał że banki działające w naszym kraju poprawiły swój wynik finansowy w porównaniu do analogicznego okresu w 2015 roku. Podane wyniki dotyczą okresu styczeń – wrzesień.
Według GUS wynik z działalności bankowej wyniósł 45.4 mld zł i był wyższy w porównaniu z poprzednim rokiem o 9.5%. Z tytułu odsetek, banki uzyskały 28,3 mld zł (wzrost o 8.7%), a z tytułu prowizji 9.5 mld zł (spadek o 5.6%).
Koszty prowadzenia działalności bankowej zwiększył się o 13.8% i zamknęły się w kwocie 23.8 mld zł. Koszty pracownicze stanowiły tu 50% i wyniosły niecałe 12 mld zł. Wynik z działalności operacyjnej banków zwiększył się o 5.5% do 14,8 mld zł.0 Komentarze