Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

KNF szuka chętnych na SKOK Rafineria


Komisja Nadzoru Finansowego szuka banków, które są skłonne przejąć SKOK Rafineria. Wcześniej KNF umorzyła postępowanie w sprawie przejęcia tego SKOK-u przez inną Kasę Oszczędnościowo - Kredytową. Przypomnijmy, że w czerwcu 2017 roku, w SKOK rafineria swoją pracę rozpoczął Zarządca Komisaryczny
Banki mogą teraz zgłaszać zainteresowanie nabycia SKOK Rafineria do Komisja Nadzoru Finansowego do dnia 4 kwietnia 2014 roku. Jeżeli będą one chciały uzyskać informacje na temat finansów SKOK, będą mogły się zgłosić bezpośrednio do jego Zarządcy.

KNP zajęła się sprawą SKOK Rafineria, po tym jak Kasa Krajowa odmówiła tej kasie pomocy finansowej z funduszu stabilizacyjnego.0 Komentarze