Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Kończą się pieniądze na program MdM


Bank Gospodarstwa Krajowego poinformował, że pula pieniędzy na dopłaty do programu MdM jest już bliska wyczerpania. W związku z tym, zawieszenie przyjmowania wniosków nastąpi w pierwszych dniach lutego.
Program od początku swojego istnienia, cieszy się ogromną popularnością. Może o tym chociażby świadczyć fakt, że już pierwszego dnia, gdy dano możliwość klientom składania wniosków, zarezerwowano kwotę 45 mln zł dofinansowania. Jednak w związku z tym, że kwota dopłat jest już praktycznie wykorzystana, banki powoli wstrzymują przyjmowanie kolejnych wniosków. Jako pierwszy zrobił to BZ WBK.
Przypomnijmy, że program funkcjonuje od trzech lat. W tym czasie zawarto ponad 74 tys umów kredytowych ze wsparciem MdM na łączną kwotę 13 mld złotych. A kwota dofinansowania to 1.8 mld zł.0 Komentarze