Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Komisja Nadzoru Finansowego zawiesza działalność Banku Spółdzielczego w Nadarzynie


W dniu dzisiejszym Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła działalność Banku Spółdzielczego w Nadarzynie. Chce też wystąpić do sądu z wnioskiem o upadłość tego banku. Powodem tego jest fakt, że bank ten nie reguluje swoich zobowiązań wobec klientów jeśli chodzi o wypłaty środków. W banku został też ustanowiony Zarząd Komisaryczny.
Bank Spółdzielczy w Nadarzynie miał już problemy od kilku miesięcy. Pojawiły się medialne doniesienia, że Bank ma problemy, w związku z czym posiadacze lokat zaczęli masowo je z wypłacać. W związku z tym stan depozytów szybko malał. W kwietniu wynosił on prawie 240 mln zł, a w październiku już tylko 99 mln. Nie pomagała pomoc banku zrzeszającego czyli SGB – Banku, w związku z czym, należało podjąć odpowiednie kroki.
Na pewno spory wpływ na podjęcie tej decyzji miało aresztowanie byłej v-ce Prezes Banku i jednego z klientów, którzy są podejrzani o wyłudzanie kredytów. Teraz, zgodnie z ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, fundusz będzie wypłacał pieniądze tym, którzy mieli depozyty o wartości do 100 tys euro.0 Komentarze