Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Gdzie dostaniemy pożyczkę na zakup filtrów do wody


Coraz więcej osób zwraca uwagę na swoje zdrowie. Można wręcz powiedzieć, że zdrowy tryb życia zaczyna być obecnie modny. Staramy się coraz bardziej prowadzić aktywny tryb życia, myślimy też o tym co jemy i pijemy. I to właśnie na wodzie skupimy się w tym tekście. Albowiem jak mówi popularne przysłowie “Woda to życie”. Niestety woda dostarczana do naszych kranów pozostawia wiele do życzenia. Dlatego często musimy zainwestować, aby stała się ona dla nas zdrowa i nie powodowała negatywnych skutków. A co jeśli nie mamy na taką inwestycję odpowiednich środków? Czy możemy pożyczyć na nią gdzieś pieniądze?

Jeżeli chcemy w naszym domu mieć czystą wodę do picia i jedzenia, powinniśmy kupić filtry do wody. Nie będziemy tu opisywać ich działania - skupimy się raczej na finansowej kwestii związanej z ich zakupem. Otóż jak się okazuje, dobrej jakości filtry do wody kosztują od 800 złotych wzwyż. Wszystko zależy to od ich wydajności czy jakości. A musimy jeszcze do tego doliczyć koszty montażu, gdyż nie każdy wie jak to zrobić samodzielnie. Możemy więc powiedzieć, że koszt zakupu filtra i jego montażu to około 1000 zł. Jak więc widać, jest to spory wydatek i nie każdy może od razu wyłożyć takie pieniądze by sobie taki filtr kupić. Jeśli jednak bardzo chcemy go mieć, musimy pożyczyć gdzieś pieniądze. Czy mamy na to szansę? Na pewno tak.

Po pierwsze, wiele firm sprzedających filtry do wody, daje możliwość ich zakupu w ramach systemu ratalnego. Po prostu idziemy do sklepu, kupujemy filtr do wody, podpisujemy odpowiednia umowę i potem co miesiąc płacimy raty. Jeżeli jednak sklep w którym chcemy kupić filtr nie oferuje nam sprzedaży ratalnej, możemy pożyczyć pieniądze w banku. Przy kwocie około 1000 zł, często mamy bardzo uproszczone procedury, więc możemy dostać pożyczkę bez poręczyciela, zwłaszcza gdy mamy dobrą historię kredytową. Możemy też postarać się o limit w rachunku, który będziemy systematycznie zmniejszać. Oczywiście zawsze możemy też skorzystać z chwilówki, jeśli nie możemy dostać pożyczki w banku. Jednakże nie jest to zawsze najlepsze rozwiązanie, gdyż pieniądze musimy szybko oddać, a nie zawsze mamy takie możliwości. Jeśli już chcemy skorzystać z ofert firm pożyczkowych, lepszym rozwiązaniem będa tu pożyczki ratalne, które spłacamy w miesięcznych ratach. Jednakże pamiętajmy, że są one o wiele droższe niż pożyczki bankowe, więc całkowite koszty zakupu filtra do wody zwiększą się.

Zakup filtra do wody opartego na odwróconej osmozie, może mieć bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie. I na pewno warto zdecydować się na taki zakup. A jeśli nie mamy na jego kupno odpowiedniej ilości pieniędzy, zawsze możemy skorzystać z oferty banków lub firm pożyczkowych, by pożyczyć w tych instytucjach pieniądze.0 Komentarze