Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Monese - zarób 15 euro | Kod promocyjny

promocja

Wydawać by się mogło, że nie jest nam łatwo otworzyć konto w EURO czy w funtach brytyjskich. Wyobrażamy sobie, że musimy perfekcyjnie znać język angielski albo jakiś inny, że musimy pojechać do Niemiec, Francji czy WIelkiej Brytanii i tam w jednym z banków otworzyć rachunek. Wiele osób zniechęca to, przez co tracą pieniądze w czasie urlopu poza Polską czy zakupów w zagranicznych sklepach internetowych. A okazuje się, że jest łatwy i bardzo szybki sposób na rachunek w EURO lub brytyjskich funtach. Wszystko dzięki firmie Monese.
UWAGA! Zmiany w promocji Monese:
Obecnie za samą rejestracje i wykonanie jednej transakcji kartą można otrzymać 5 EUR lub 5 GBP. Za międzynarodowy transfer pieniędzy na minimalną kwotę 500 EUR/GBP (w walucie innej niż EUR/GBP) można otrzymać dodatkowo €15.


Monese to angielska firma, dzięki której możemy szybko i praktycznie bez formalności otworzyć wielowalutowe konto prowadzone w EURO lub funtach brytyjskich. Nie musimy mieć stałego zameldowania w jednym z europejskich krajów, nie musimy tam też pracować. Wystarczy nam smartfon i adres email. Co więcej, Monese pozwala nam zarobić dodatkowe pieniądze, a opinie o Monese są wyjątkowo przychylne.

Zarabiaj z Monese - kod promocyjny na 5 euro lub 5 funtów. Zarejestruj się i podaj kod "MARCI146"

Na samym początku wytłumaczymy jak założyć konto w Monese. Otóż musimy na naszego smartfona pobrać odpowiednią aplikację - "Monese". Po jej zainstalowaniu, zaczynamy rejestrację. Musimy zrobić zdjęcie jakiegoś dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość (paszport, dowód osobisty), a następnie aby system mógł potwierdzić dane, robimy sobie selfie. Po kilku minutach naszego konto zostanie aktywowane. Jeżeli podczas rejestracji użyjemy kod polecający MARCI146 dostaniemy za darmo kartę debetową a także 5 EURO lub 5 funtów !!! Warto o tym pamiętać. Pamiętajmy, że aplikacja jest dostępna także w języku polskim, co znacznie ułatwia cały proces. Firma oferuje też pomoc w naszym języku, jeśli zadzwonimy na infolinię.

Firma Monese oferuje nam trzy rodzaje rachunków. Oczywiście najbardziej popularny jest podstawowy, który jest darmowy. Możemy dzięki niemu min. za darmo dokonywać szybkich przelewów do innych posiadaczy kont Monese, wybierać bez opłat do 200 EURO lub 200 funtów miesięcznie pieniądze z bankomatów. Za darmo możemy też zlecać płatności cykliczne. Pozostałe dwa rachunki są płatne, ale dzięki temu dostajemy więcej możliwości związanych z naszym kontem.

Każda osoba posiadająca konto w Monese, ma szansę na ekstra pieniądze. Albowiem każdego obejmuje promocja, dzięki której mamy praktycznie nieograniczone możliwości zarabiania. Wystarczy polecić konto Monese znajomym, rodzinie czy całkiem obcym osobom, a na naszym rachunku pojawi się 5 EURO lub 5 funtów za każdego, kto otworzy konto używając nasz kod polecający / promocyjny. Może się dzięki temu uzbierać całkiem spora sumka, którą wykorzystamy w najlepszy dla nas sposób. Nasz kod polecający możemy umieścić w mediach społecznościowych, możemy wysłać do naszych znajomych SMS-em, czy mailem, czy po prostu przekazać w czasie rozmowy. Pamiętajmy, że nie tylko my dostaniemy 5 EURO lub 5 funtów. Taką samą kwotę dostanie także osoba, która otworzy rachunek wykorzystując nasz kod polecający. Jeżeli więc konta otworzą tylko członkowie naszej najbliższej rodziny, uzbiera się z tego całkiem spora kwota. Nic nas to nie kosztuje i nie ma tu żadnych ukrytych haczyków. Wystarczy założyć konto, zasilić je dowolną nawet minimalną kwotą i premia pojawia się na naszym koncie.


Kod promocyjny: MARCI146


Ale czy konto w Monese warto założyć tylko by zarabiać? Oczywiście że nie tylko. Jest to doskonałe konto dla wszystkich tych, którzy często wyjeżdżają poza Polskę. Mogą wtedy zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż nie tracą na przewalutowaniu. Ponadto to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy robią często zakupy w zagranicznych sklepach internetowych. Tutaj także jest szansa na dodatkowe oszczędności, wynikające z braku prowizji za przewalutowanie.

Czy warto zaufać Monese? Na pewno tak. Firmie tej zaufało już wiele osób, o czym świadczą bardzo pozytywne opinie o Monese. Zresztą nie musimy na tym koncie trzymać dużych sum - wystarczy zasilić je przed dokonaniem transakcji czy wyjazdem na urlop. I pamiętajmy o możliwościach związanych z polecaniem kont i zarabianiem. A przecież dodatkowe pieniądze ucieszą każdego z nas.

Odbierz bonus i zarabiaj! Podaj przy rejestracji kod promocyjny MARCI146 i odbierz 5 euro / 5 funtów - bez haczyków i w pełni za darmo!
0 Komentarze