Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Nest Bank – nowy bank w naszym kraju


W niedziele rano w naszym kraju pojawił się nowy bank. To Nest Bank, który powstał z połączenia Smart Banku i BIZ Banku. Jak twierdzą przedstawiciele banku, Nest Bank ma być ofertą skierowaną do rodziny, między innymi dlatego do w wyliczaniu zdolności kredytowej mają być wliczane pieniądze uzyskiwane z programu 500 +.
W obecnej chwili, możemy znaleźć w naszym kraju 12 placówek banku a ponadto 63 punkty, które działają na zasadzie franczyzy. Jednakże bank chce powiększać ilość swoich placówek i docelowo ma być ich 57 plus około 300 punktów franczyzy.
Połączenie banków nie zmieni nic dla ich klientów. Nie ulegną zmianie numery rachunków, nie zmienią się także prowizje i opłaty. A więc klienci Nest Bank będą mogli korzystać np. z darmowego konta (bez opłat za założenie konta, jego prowadzenie, za wydanie karty i za wybieranie pieniędzy z bankomatów).


Chcesz otworzyć konto w Nest Bank, kliknij tutaj

Chcesz założyć lokatę w NestBank kliknij tutaj0 Komentarze