Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Polacy chętnie pożyczają pieniądze na zakup nieruchomości


Jak wynika z raportu przedstawionego przez firmę AMRON - SARFiN w 2017 roku banki udzieliły ponad 190 tyś kredytów mieszkaniowych na łączną kwotę ponad 44 mld zł. Jeżeli spojrzymy w statystyki poprzednich lat, szybko zauważymy, że jest to najlepszy wynik od 6 lat.
Jeżeli chodzi o IV kwartał 2017 roku, to wartość udzielonych kredytów wyniosła prawie 11 mld zł i była niższa o 2.35% w porównaniu z III kwartałem 2017 roku. W sumie w tym okresie zostało udzieloych 44 745 nowych kredytów mieszkaniowym czyli o 1079 w porównaniu z III kwartałem. Jeśli chodzi o przeciętną wartość udzielonych kredytów w IV kwartale 2017 roku, to wynisła ona 244.2 tyś, co w porównaniu z III kwartałem 2017 roku oznacza wzrost o 2.2%.


0 Komentarze